Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 26.05.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Градоустройствен планнови [re: няkoй cи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 21:48



Ти и да потретиш едва ли някой ще ти се върже на бръщолевенията. Пак казвам населението на Стара Загора е 130-140 хиляди, малко повече от триградието Търново-Лясковец-Горна. За университетите яко лъжеш. Медицинския е част от Тракийския Университет. Руски университет със сигурност няма. А разни измислени колежчета има навсякъде. Айде престанете с тоя местен патриотизъм на гол гъз и то в клуб Търново.



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: Пaвчyko]  
АвторMnenie (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 22:34



а Великокарловския университет има ли филиал ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: няkoй cи]  
Автормилeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 01:14



Е чак пък 3 пъти айде сега, не сте толкова много, все пак тук става въпрос за Ст. Загора не за Бургас





Тема Re: Градоустройствен планнови [re: милeнa]  
Автор Alykard (непознат )
Публикувано31.08.07 23:00



аз си мисля че зарата е повече от 3 пъти вт,не ме разбирайте погрешно ,търново е супер град ,чист ,красив с много интересни места за един турист,но по икономика между сз и вт сравнение не може и да има,в зарата в момента се реализират две изключително важни на национално ниво инвестиции,едната е нова пивоварна,която изгражда HEINIKEN,НАЙ-ГОЛЯМАТА на балканите,а другата е строителството на нов супер-модерен тец марица изток от американците aes,който ще струва 1 милиард долара,само една от тези две инвестиции е достатъчна да изстреля зарата далеч пред търново ,отделно тече доста голямо гражданско строителство,едва ли вт може да се похвали с бизнес парк с рзп 250 хил. кв м ,каго икономика сз може да се сравнява с пловдив и варна ,но не и с вт,ако това ще ви хареса според мен търново е по-чистия от двата града





Тема Re: Градоустройствен планнови [re: Peter]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано01.09.07 01:31



Бай Петре. Всеки град има градоустройствен план. Предполагам питаш дали е приет новия градоустройствен план и кога е приет.
За момента доколкото знам все още се работи по него. Доколкото съм чувал проблемите идват повече при Арбанаси (под телевизионната кула, където трябваше да има някога дендрариум). Една част от общината се стреми тези общински земи да си останат със сегашния си статут. Естествено има и много силен натиск да се смени предназначението им и да станат УПИ - демек да се появят още няколко идеални богаташки кварталчета.

И все пак не ми вземай съвсем на доверие приказките, защото съм на 250 км. от родното селище



Меча на Верея, бате, абе що не разкажеш как беше по Американско и как са оформили янките техния аскер? Доколкото помня миналата година някъде по това време разправяше, че ще ходиш, след това изчезна, та си казах, прибраха го НАТОвците момчето. Та хайде поразкажи туй онуй, разбира се, ако не е било партенка. И таковата... не знам какво правите там по Заралийско с Берое, ама да не вземете да го съсипете отборчето? Ей виж го нашето, никакво го няма...


ТЖ

Тема Re: Градоустройствен планнови [re: Alykard]  
Авторmilena (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 10:23



Alykard, факт е че СтЗ е един добре уреден град, с широки и прави улици, нещо с което ВТ никога няма да може да се похвали, но е факт също така че в СтЗ въздуха мирише на сяра именно от ТЕЦ-овете, така че не виждам защо се хвалиш, че ще ви строят нов





Тема Re: Градоустройствен планнови [re: milena]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 15:21



Че са прави улиците, прави са ама широки друг път. По-тесни улици в уж голям град не съм виждал. Имат само 2 булеварда - Патриарх Евтимий и Симеон Велики. Другото са обикновенни улички, където 2 коли се разминават със зор. Не знам защо са ги кръстили булеварди.



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: aз]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 16:15



На Зарата пътищата са широки.



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: milena]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 16:17



Alykard не е от Стара Загора, а от Пловдив.

Родом е от Асеновград ако не се лъжа. Ако не съм прав да ме поправи.





Тема Re: Градоустройствен планнови [re: aз]  
Автормилeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 23:59



Е те в СтЗ ако са тесни улиците за ВТ какво да кажем, там е като лабиринт, тесни и криви улички, като тръгнеш да не знаеш къде ще стигнеш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.