Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 06.07.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: зa]  
АвторGlasopodavatel (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 08:34



Saglasen sam za parkingite,no kakva e garanciiata,che sled napravata im,shte se vazstanovi detskata ploshtadka?A kakva shte bade sadbata na goliamoto darvo v kraia na ploshtadkata i ne e li malko golemichka sgradata koito shte se stroi za starata chast na grada?Poglednete samo onzi arhitektyren cirei do hotel "Kiev",za koito arhitekt Plamen Canev se beshe otrekal,zaradi nezakonniiat posleden etaj.No az mislia,che dori i bez nego,lainoto izsrano v starata chast na grada niamashe da bade po-aromatno...



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: Glasopodavatel]  
Авторзa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 10:59



Гранция Франция.по голяма гаранция от решение на общинският съвет аз незнам,а ти?



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: Glasopodavatel]  
АвторRodolyubets (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 12:18



Според Инвестиционното намерение на Величко Минев и с-ие ще има забавачница със закрита детска площадка и като естествено продължение - открита детска площадка - изградена в частния му имот - сещайте се от кого ще се ползва - от гостите на хотела.
Обществена детска площадка няма да има.
Дърво също няма да има.

П.С. Уважаеми господин "сдс" от форума на СДС

- всички сме наясно, че подкрепяш кмета Румен Рашев и разполагаш с вътрешна информация по случая. Не е нужно да пишеш с купища никове и да симулираш подкрепата на половината град . Просто стилът си личи - от агресивен и нападателен , минаваш в културен тон, но ако човек се зачете внимателно, веднага разбира кои постове са твоите. Успокой се малко - изборите са през октомври, запази си енергията за тогава. А тук става дума за обществени интереси и тяхното нарушаване - не е предизборен форум. Просто си сбъркал темата.

Наистина демонтажа е незаконен , ограждението е махнато, НО ЛЮЛКАТА СИ ОСТАВА ДЕМОНТИРАНА !



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: Rodolyubets]  
Автордoбpe (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 12:51



Аз съм човека към когото се обръщаш.Никого не защитавам,но не мога да си паркирвам колата върху дърво.Второ- да имам поглед върху проблема и когато той се решаваше в общинският съвет,хората които раздавахте листовките пред общината бяхте в залата и подкрепяхте идеята и много добре знаете какво е решено.Защо сега така изопачавате нещата не ми е много ясно.Много добре сте запознати с проекта и бяхте съгласни.А обяснете ми сега що скачате.Не е нормално в един момент да си ЗА , пък в друг ПРОТИВ.

ПП Никакви никове не съм си сменял и никога не слагам каруцата преди коня,ако ме разбирате за какво говоря



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: дoбpe]  
АвторRodolyubets (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 14:37



Аз се включих в неделя, когато ми се обадиха за разрушаването на площадката. Не разбирам в какво точно ме упрекваш. Лесно събрах информация -разговарях със съветници и журналисти, които са присъствали на тези събрания, а решенията на ОС са публични - има ги в интернет. Всеки, който ги прочете , може да си състави мнение. Принципно съм против тази схема на заобикаляне на закона и продажба на имоти - общинска (респективно държавна) собственост. И не ме интересува кой къде си паркира колата - считам, че интересите на града са по-важни от частните интереси на отделните граждани.



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: Rodolyubets]  
АвторДoбpe (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 21:02



Извинявам се ,че реагирах първосигнално,но това ми заприлича на провокация затова така реагирах.Всяко подобно деиствие до изборите ще буди съмнение и покраи сухото ще гори и мокрото.Още веднъж се извинявам за изказванията си.Да сте живи и здрави



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: Eтo roтoвo]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 13:00



Теренът обаче наистина е собственост на бизнесмена Величко Минев, който е продаден от общината. Предприемачът обаче е задължен да направи подземни гаражи и да възстанови площадката в по-добър вид. “Заграждането и демонтажа са незаконни и в този смисъл действията му са незаконни. На този етап площадката ще бъде запазена.”, коментира Румен Рашев.


Смях голям. Пределно ясно е, че всичко е приключило в момента,в който площадката е ПРОДАДЕНА! на въпросния бизнесмен. Сега това е частна собственост, с която собственикът може да разполага както намери за добре. В някаква степен върху проекта може да се наложи изискване в тази част да остане без надземно застрояване, но никой не може законово да му попречи да си го загради и да не пуска никой, Ако и да е в същия вид.
Според мен трябва да се атакува продажбата на парцела, която очевидно е извършена в разрез с обществения интерес.



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: Rodolyubets]  
Автортъpнoвeц (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 14:31



Детската площадка е оправена предизборно! Какво ли ще стане след изборите?





Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: тъpнoвeц]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 14:59



ти пък отде разбра,че е предизборно.кат я оправят било предизборно,като не я оправят що не я оправили.егаси темерутите има в този град



Тема Re: Да подкрепим децата на Велико Търновонови [re: xa]  
Авторlui14 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 17:42



Аз наистина ще се радвам от сърце, ако поне предизборно оправят някоя от кочините, наречени детски площадки! Не зная какви деца ще пораснат, но всеки ден те виждат абсолютната мизерия в действие! Абе тези са престъпници, толкова пари за толкова глупости и гръмки обещания, а децата газят в ужасни детски площадки! Счупени уреди, мръсотия, опасни съоръжения, охр ама вие всички знаете това! Така че не ми пука дали предизборно или популистки ще ги оправят! Само че няма да го направят, защото трябва да вкарат мангизи в нещо смислено- а иначе е толкова по -лесно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.