Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 09.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 11:36



Здравейте, бихте ли ми препоръчали сигурна фирма (или човек), която урежда работа в Гърция? Предварително благодаря!



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: жeнa]  
АвторЛия (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 18:43



Фирма В и В-намира се с/у пощенски клон,който е с/у детска градина Соня...просто не се сещам за улицата и не зная как да го обясня.Познавам 2 жени които отидоха чрез тази фирма и са много доволни от лоялността.



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: Лия]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 10:00



Много ви благодаря! Това е във Велико Търново, нали? Детската градина ли се казва СОНЯ, ако можете бихте ли ми дали някакъв ориентир къде по-точно се намира, в коя част на града е?



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: жeнa]  
АвторЛия (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 10:49



Да- във В. Търново е.Намира се с/у втори пощенски клон.Сещате ли се къде беше бившият клон на М-тел-на ул.Габровски?Уличката,която е надолу към детската градина?В и В се намира в тази уличка,в дясната страна-врата от бяла алуминиева дограма...госпожата се казва Русева...Дано съм Ви била полезна!Ако отново не сте разбрали-ставете тел.,за да Ви звънна и обясня.
Приятен ден!



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: Лия]  
АвторEлинидa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 11:55



Да ти кажа Гърция е кофти вариант з аработа.Преди седмица бях там и това ,което видях не ми хареса изобщо-Гърция се напълни с бг цигани,които работят на безценица.Та едва ли ще можеш да изкараш добри пари там.Така и така си решила,по-добре отиди другаде.



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ??? [re: Лия]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 14:33



Много Ви благодаря Лия, мисля, че се ориентирах къде да търся

! Питах за повече подробности защото не съм от В.Търново. Още веднъж Ви благодаря за отзивчивостта!!!



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: Eлинидa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 14:38



Елинида, знам, че Гърция не е най-добрият вариант, но заминаването за там става най-лесно (поне така изглежда). Ако можеш да ми препоръчаш нещо друго ще ти бъда благодарна, приемам всякакви съвети.



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: жeнa]  
АвторEлинидa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 12:53



Да,заминаването е лесно,ма легализирането е трудно.Знаеш,че в Гърция има забрана за българи да работят.За да се легализираш,ще дадеш една шапка пари.А нелегално-не си и помисляй,защото в Гърция е пълно с легални вече гастарбайтъри,а работодателите не поемат риска да наемат нелегални,щото глобите са страшни.И така.Аз наскоро изпратих една жена да прави компания на моя близка баба в Гърция.Жалко,че не се обади по-рано -щях да те интервюирам





Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: Eлинидa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 14:04



Здравейте, Елинида, разбирам, че Вие сте по-навътре в нещата затова бих искала да ви питам нещо. Снощи се обадих по една обява в dalavera.net за камериерки за гръцките острови. Жената ми каза, че оттук не се плащало нищо, поиска ми CV и снимка, които да и пратя по e-mail, след одобряването щяла да ми се обади и аз да си уредя пътуването, там щяло да има кой да ме посрещне и да ме заведе с ферибот до местоработата. Според думите и работата е сигурна, заплащане 600 евро, безплатно спане и храна. Аз все още не съм се решила, затова бих ви била благодарна ако дадете мнението си по този въпрос.



Тема Re: РАБОТА В ГЪРЦИЯ???нови [re: жeнa]  
АвторEлинидa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 12:32



Трудно ми е да те посъветвам за конкретния случай,но бъди много внимателна.Ако си млада и хубава,може да те запратят на съвсем друго място.Сама ли мислиш да ходиш?Ако имаш мъж най-добре вземи и него.Все си е друго като има мъж с теб,най-малкото ще са респектирани и няма да ти налитат.А вече едва ли е тайна за някой,че синонима на българка в Гърция е ефтина курва,без да обиждам никой.Аз съм българка ,но от гръцки произход и ми е много неприятно,че трябва да доказвам,че не съм лека жена при всяко ново запознанство едва ли не.Хубавото е,че аз никога не съм била сама там,а като си с мъж е различно.Да ти кажа доядява на българските мъже,че си изпращат в чужбина жените сами,а те стоят и чакат пари.
Подготви си номерата на посолството ни там за всеки случай.Не знам.Бъди бдителна и не се предоверявай.И като пристигнеш също.600 евро месечно???А стига бе!!!Ти знаеш ли,че камериерките взимат към 30 евро на ден,работят без почивен ден.Т.е. излизат над 900 евро.Нищо чудно въпросната госпожа да прибира 300-те евро


Нямаш ли някакви познати в Гърция ,на които да разчиташ поне в началото докато се установиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.