Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 26.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: Пp.Heдeв]  
Авторkati (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 11:42



Az mislj 4e vetroklin trjbva da bade moderator,zastoto se opitva da svar6i tazi rabota kojato dosega nikoi ne se e opital da svar6i.A i mi se struva svesten i inteligentan 4ovek,pone ot tova koeto pi6e



Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: kati]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано03.07.07 17:47



Подкрепям...въпреки, че не съм от ВТ

... имам си определени симпатии към този град



Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: Пp.Heдeв]  
Автор Бoляpka_cвeтлo (позната )
Публикувано06.07.07 15:34



ООО как ще се обидя, напротив, благодаря ти. И аз напоследък нямам време да съм всеки ден тук, така че подкрепям Ветроклин, понеже се зае сериозно с тая работа, като си имам добри чувства и към Дракичката



Всяка случайност е скрита форма на необходимост

Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано18.07.07 14:47



ма моля ви се,взаимни са
но и на мен времето ми е слабо място,пък и не ги "чувам" толкова компютърните работи



Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: vetroklin]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано29.07.07 11:38



Не става с анкета.
Вместо да си губите времето, можехте да се обърнете навреме с тия въпроси към мен.



Ето- в момента никой не може д а бъде убеден, че тия седем гласа за теб са подадени от реални участници в клуба.
Освен това анонимните НЯМАТ право на глас.
Изобщо, елементарните манипулацийки със самоизбор на модератор в някой малък клуб- не на мен.

Редактирано от Kиpo на 29.07.07 11:41.



Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: Kиpo]  
Автор vetroklin (новак)
Публикувано29.07.07 15:32



Сори съфорумници.Това беше.Модератор няма да има жалко,че си загубихме времето от зимата досега. Дерзаите сега и да видим кои може да псува по пъстро и кои по голяма простотия ще измисли.Жалко,че мен,Пр.Недев,БоляркаСветло,Драка,Павчуко и др. ни заподозряха в конспирация против форума и не се вслушаха в исканията ни.На администратора ще пожелая много здраве и ще му препоръчам да си пише сам тогава тука.чао



Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: Kиpo]  
АвторCтap тъpнoвeц (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 15:36



А ти вместо да казваш как няма да стане една работа, да беше казал как ще стане.
Или какво? Чакаш специална молба да ти напишем че да ти начешем комплексите ли? Ти ли назначаваш модераторите? Това ли е основната работа на администратора?
Не вижда че в клубовете 2 от 3 пъти не може да се влезе, че като се влезе 2 от 3 пъти не може да се пише, че като се пише 2 от 3 пъти постингът се загубва, че търсачката не работи като хората ами тръгнал да си избива комплексите по клубовете вместо да ги оправи. Така като те накастри шефа само нови комплекси ще получиш и накрая ще те изгони обратно на село, от мене да го знаеш.



Тема Re: Кой да бъде модератор?нови [re: vetroklin]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано31.07.07 13:25



Хм... аз сега се загледах. Абе да вземем да сложим една тема в клуб "

", пък ако трябва да сложат служебен модератор. А до тогава да пускаме на Киро някои от дразнещите постове... поне да се заключват, както онази тема за Венко


ТЖ


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.