Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 02.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Хипермаркет МЕТРО - Велико Търновонови  
Автормakpo (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 17:45



Първа копка - 27 МАРТ.





Тема Re: Хипермаркет МЕТРО - Велико Търновонови [re: мakpo]  
Автормиkpo (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 18:24



Да,първа копка 27 МАРТ 2055 ГОДИНА.





Тема Re: Хипермаркет МЕТРО - Велико Търновонови [re: миkpo]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 16:55



Абе не съм сигурен ама май сте с грешка/може и аз да греша/, но познавам хора които работят за МЕТРо и знам, че първата копка е някаде края на Януари 2007ма година и откриването е на 22 или 27 март 2007ма година. До колкото знам МЕТРО се строи за не повече от 45 дни.



Тема Re: Хипермаркет МЕТРО - Велико Търновонови [re: Mилeн]  
Автор delyankovachev (новак)
Публикувано30.01.07 15:49



има вече отворена тема по този въпрос! откриването е през Март, 2007.



Тема Re: Хипермаркет МЕТРО - Велико Търновонови [re: delyankovachev]  
АвторP.Oвч. (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 17:21



А бе хора много магазини,много нещо. Има ли друг град освен София които да има всичкият този асортимент от магазини.Мисля,че това е хубаво за града.Браво на кмета.(сега пък да не вземете да лаете.СПОКО)



Тема Re: Хипермаркет МЕТРО - Велико Търновонови [re: P.Oвч.]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 17:32



Честно да ти кажа,почти всеки малко по-голям град има повече хипермаркети от Търново,в който има общо 2 - Техномаркет и Практикер(Пикадили не е хипермаркет).
За сравнение Благоевград,който е със сходно население има Метро,Техномаркет,Технополис,Мосю Бриколаж и почти завършен Кауфланд.
В по-големите градове пък има вече по десетина хипермаркета.Така,че смятам дори да има Метро в Търново,което не ми се вярва,че града е доста поизостанал откъм хипермаркети.



Тема мухаханови [re: delyankovachev]  
АвторMитьo Пищoвa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 19:13



Чакай ве моя, сега сме 30.01 и нищо не е почвано да се прави! Де прочете че на 27 Март ши го откриват?
Ей ноу прос народ, приказва на изус.
Кат си ноу вещ къде му е терена?



Тема Re: мухаханови [re: Mитьo Пищoвa]  
АвторP.Oвч. (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 08:04



За градове като Благоевград,Русе и четирите най големи градове в България е нормално да имат много хипермаркети.Тъй като Русе граничи с Румъния.Знаем ,че Метро фалира в Румъния и много румънци идват на пазар в Русе,защото е по евтино.За Благоевград може да се каже същото.Аз говоря за градове от нашия калибър които са във вътрешността на страната.Напр. Сливен,Шумен,Плевен,Монтана и др.



Тема Re: мухаханови [re: P.Oвч.]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 12:37



Метро Румъния фалирало?Това откъде си го измисли?В Румъния има общо 23 магазина Метро,само в Букурещ са 4-ри,а в по-големите градове по 2. В Румъния има от всички видове хипермаркети,които имаме в Бг + още много други вериги.
Градове от калибъра на Търново казваш:
Сливен - Била,Техномаркет Европа,Технополис,Кауфланд
Шумен - Била,Техномаркет Европа,Технополис,Зора
Плевен - Била - 2 бр,Техномаркет Европа,Технополис,Практикер,Кауфланд в строеж,евентуално Мосю Бриколаж.
Монтана - (северозападнало градче,2 пъти по-малко от Търново) Била, Техномаркет Европа,Кауфланд в строеж.



Тема Re: мухаханови [re: aз]  
Авторthaisoup (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 14:09



аз искам да има разнообразие! 4ух, 4е пристига Кауфланд, а за Метро се чудя къде ще го построят, щото тези от общинската администрация вече са раздали всички терени, но както се сещате не за полезни инвестиции




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.