Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 02.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Тема търновец на годинатанови  
АвторПepo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 07:12



Кво ще кажете за номинираните за Великотърновец на 2006? Не знам кой прави номинациите и по какви критерии. Например Шарлопов не е търновец. Освен това той има хотели и на 10 други места. Или пък Гърдев? Много страннол Абе ,това да не е класация на собственика на Янтра днес?





Тема Re: търновец на годината [re: Пepo]  
Авторfg (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 10:03



hi4 ne mi e priqtno razni barovzi da sa nominirani ,nito gi znam nito iskam da gi 4uvam,istinata e ,4e istinski zaslujilite hora ostavat nezabelejimi!



Тема Re: търновец на годинатанови [re: fg]  
АвторP.Oвч. (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 18:07



Тук май сме на едно мнение.И аз смятам,че номинираните изобщо не са допринесли с нищо за града,по-скоро са допренесли за себе си.Димитър Абаджиев пък и той не е търновец,а и не знам нещо да е свършил освен да се пъчат с петко казанджиев наляво надясно



Тема Re: търновец на годинатанови [re: P.Oвч.]  
Автор ДPaka (невидима)
Публикувано05.02.07 16:32



Ами гласувайте тогава за Калоян Махлянов-той е направил достатъчно с името си за популяризиране на града ни по целия свят.

я се усмихни



Тема Re: търновец на годинатанови [re: ДPaka]  
АвторMитьo Пищoвa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 14:51



Ам що мени ма няма в таз красация ве?
Аз съм любимеца на народа, на търновлии, кандидат кмет, кандидат призидент, помагам на бедните с кифтета, къпя са в жакузито с мляко....
Да ма добавят веднага



Тема Re: търновец на годинатанови [re: Mитьo Пищoвa]  
Авторвeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 17:40



Съгласна съм. Преди да обявят номинираните трябва да обявят критериите. Пък и те как са представени - за един 10 реда, за друг две думи. Несериозна работа. Журналистите са виновни за това...



Тема Re: търновец на годинатанови [re: Пepo]  
АвторP. Paш. (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 11:30



Някой може ли да ми каже къде прочетохте за тези номинации, че малко не съм в час? Но доколкото разбирам се спрягат все имена на "бележити" търновци, които освен да си разпределят териториите в града, с нищо друго не са допринесли за него и за НАС. Най-ценното на Велико Търново - неговата автентичност, е на път да изчезне благодарение на всички тези номинираните. Защо един от тях не се хвана и да даде някой лев да реставрират поне малко фасадите на къщите в старата част на града или ги чакат да се съборят и там да вдигнат някой модерен каменен "мавзолей" !?



Тема Re: търновец на годинатанови [re: P. Paш.]  
Автор ДPaka (невидима)
Публикувано08.02.07 13:44



В официалният сайт на града.До колкото разбрах обаче анкетата била направена с възможност за злоупотреба-можело да се гласува безброй пъти,няма някакво индентифициране на гласувалите.Ако единствено по електронен път се гласува-с тази анкета няма никаква обективност.

я се усмихни



Тема Re: търновец на годинатанови [re: ДPaka]  
АвторP.Oвч. (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 11:13



На никого не му е работа да оправя чужди фасади.Който си има имоти в старата част на града да си се грижи за фасадите си.Ако не може да ги продава на човек който ще ги поддържа.По същата логика мога да попитам ,защо тези хора не доидат да санират някои блок в търново или да доидат да ми сменят дограмата,че да изглежда нашият блок по хубав.Но темата е друга. По въпроса да гласуваме за Калоян махлянов аз съм за,но тази анкета е нагласена и не е реална.Аз мога 1000 пъти да гласувам в интернет,но това пак незначи ,че няма да спечели някои за когото има 2 гласа.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.