Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 15.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мнение  
Авторkopeняk (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 19:55



Влязох за да изчета де що има за моя роден град и какво да видя: Ами че то клуба бъка от клакьори на властимащите, които провалят всеки надигнал глава за да изрече на глас , че Царят(Кмета) е гол. Един уж не знаел кой - кой е, другия пък ги гледал през прозореца от работното си място, третия постоянно псува с толкова цветущи псувни, че и каруцар да се изчерви !И всичко това - в работно време.Няма да се учудя ако се разбере, че за това се и заплаща!
Разбира се всеки има право на мнение, но аз все още не знам дали ще искам да вляза пак в този клуб за да прочета нещо за града и хората в него





Тема Re: Мнениенови [re: kopeняk]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 20:16



Прав си има клакьори на властимащите и има се плаща да плюят.Браво. Само искам няколко малки поправки да направя.Първо властимащите са червената гей дружинка.Те управляват държавата(все пак рибата се вмирисва откъм главата). Второ клоаките са именно от тази дружинка ако си чел внимателно, а не избирателно щеше да забележиш,че винаги се пуска тема против местната власт,след което ако някои защити тази местна власт бива отлюспен или набеден,че е от местната власт или от общината.Ако видиш тема където да хвалят общината моля ти се искрено да ми я съобщиш.И трето ако искаш да видиш клоака в която основна работа и фикс идея е да съчиняват компромати против кмета иди в гей клуб "Камбаната".Там ще срещнеш много от "лявоориентираните" които пишат във този форум по принцип, а когато не пишат играят на монополи като си разпределят постове в общината.За де спестя време на някои хора ще уточня-не работя в общината,не съм свързан по никакъв начин с общината,не съм бизнесмен,не съм реститут,нямам апетитни имоти,дори съм безработен.АЗ СЪМ ПРОСТО ЧОВЕК



Тема Ти си просто боклук, мойто момче!нови [re: haha]  
Авторoбeceтe ДOГAH (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 00:23



Безработен си, нямаш ншщо... пълен ташак


Бедността е най-доброто наказние за некадърността!
Очевидно си некадърен затова се скривай в дупката си и се радвай, че имаш ток все още
И не ми отговаряй, че мога да псувам на 6 езка, поне половин час - без да се повтарям


За сведение само: несъм комунист/социалист, несъм турчин или мангал - българин съм, на Христова възраст, бизнесмен от който зависи хляба на 21 семейства.



Тема Re: Ти си просто боклук, мойто момче!нови [re: oбeceтe ДOГAH]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 09:24



браво.евала.ашкулсун.голм поклон.можеш да псуваш на 6 езика.браво.А можеш ли да си навреш 6 работи отзад.21 семеиства зависели от тебе.Ти да не си от статистиката.И виждам,че нещо се подразни от моето мнение значи съм прав, а пък ти понеже не можеш да ме обориш се опитваш да устроумничиш.Ама нещо не ти се получава.Нещо ми е смешно ,но немога да разбера защо.Защо ли?Аз не мога да псувам и кво от тва.Бизнесмен псуващ на 6 езика-горките семеиства. Ти си велик.Трябваше да бъдеш номиниран за един от великите българи.Пробваи да псуваш и на един език ако ти стиска, а аз ще ти отговоря по подобаващ начин.Опитаи де.



Тема Re: Ти си просто боклук, мойто момче!нови [re: haha]  
Автор JuliusCaesar (непознат)
Публикувано09.01.07 10:20



Според мен във форума всеки може да си изкаже мнението свободно,това че на някой не му харесва не значи че трябва да псува и обижда другите,това е признак на първобитния строй.А хората които смятат че кмета е престъпник и то голям не смятам че са комунисти или педали,много от тях гласувахме именно за него за съжаление.Ако човек малко по отблизо познава нещата ще види за какво става въпрос-яки безкраини и нагли далавери.Града наистина се разви страшно много но това въобще няма нищо общо с общината.така или иначе в Търново няма изградено гражданско общество,което да отстоява правата на гражданите.в крайна сметка рано или късно всеки си получава заслуженото.



Тема Re: Ти си просто боклук, мойто момче!нови [re: JuliusCaesar]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 15:07



Съгласен съм с теб.Всеки има право на мнение.правилно е също така,че не всеки които напада кмета или общината е комунист.Но и не всеки които вижда хубавите неща и се опитва да изрази мнение ,че кмета и общината си вършат работата е боклук или пък работи в общината.Всички мои познати когато доидат в Търново се възхищават от града ни.А и не познавам някои търновец които да не заявява някъде по света и у нас с гордост ,че е търновчанин. Това което хиляда пъти се опитвам да обясня е ,че се говори по принцип за кмета.Няма значение какво е името на кмета и за следващият кмет ще се говорят пак същите мръсотии без значение кои ще е той.Просто някои хора си говорят по принцип.знаели били за далавери,кражби,измами.Ами като знаете що пишете по форумите ,а не отидете да осъдите кмета.Като много знаете говорете с факти,а не с тоя казал оня рекъл.



Тема Re: Ти си просто боклук, мойто момче!нови [re: haha]  
Автор JuliusCaesar (непознат)
Публикувано09.01.07 18:06



Сагласен съм с твоето мнение,че града ни е най страхотния град в България и не само.аз лично много се гордея че съм роден и живея тук.Кмета не ме интересува какъв ще е е на цвят.Въпроса е това огромно богатство което имаме,този уникален град да продължи да бъде такъв и да се гордеем че живеем в него.Мен от цялата работа ме дразни безразборнота строителство което се извършва в самия град,без много да се мисли за инфраструктурата и зелените площи.Нека да се разширява града а не да се задушава.Всеки иска да си построи кооперациика в центъра,но какво печели ние от тази работа-задруствания,налко места за паркиране,никакъв въздух.Хубаво е да се строи но да има някаква мисъл в тази насока.А че има големи игри няма какво да говорим,но не само кмета е виновен ами и целия общински съвет.Лошото в цялата работа е че покрай развитието на града се развиха и някои определени хора.Въпреки всичко града ни се развива много здраво и дано да е така и занапред.



Тема Re: Ти си просто боклук, мойто момче!нови [re: haha]  
Авторfranco (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 20:16



Този път съм съгласен с теб haha.
Темата обаче, ми се стори, че е по-скоро за това, че 5-те човека, които посещават този клуб не могат дори да проведат нормална дискусия.



Тема Re: Ти си просто боклук, мойто момче!нови [re: franco]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 08:36



Ето,че ще стигнем до единно мнение.Всички мислим еднакво просто се изразяваме различно.Над кмета стои общинският съвет,после областният управител.Така,че кмета които и да е той не може да се разпорежда еднолично.Аз също мразя новите строежи в центъра и се чудя,защо градът не се разширява настрани, а се строи в центъра.Но когато се строи в покраинините съм чел мнения пак в този форум,че пак се унищожавали гори и зелени площи.Ами в крайна сметка какво да се направи.Да се спре развитието ли?Това е невъзможно.Какво да направим като сме заобиколени само от гори,а не сме в софииското плато.Такъв е релефът тука и нищо не може да се направи ще трябва да се секат дървета.Но те са пренебрижимо малко в сравнение с незаконно изсечените гори от дървената мафия и от царя



Тема Re: Мнениенови [re: kopeняk]  
Автор ДPaka (невидима)
Публикувано10.01.07 14:54



съвсем си прав да знаеш

чудя се и аз защо влизам още...

я се усмихни


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.