Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 09.05.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Eвропейското семействонови [re: ema]  
Авторjack (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 08:07



сках да кажа ,че познавам доста търновци които са превели много книги или са написали книги.ама не им правя реклама.абе кво ли съм тръгнал да обеснявам.Даваите пишете квото искате



Тема Re: Eвропейското семействонови [re: jack]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 18:22



Не знам колко интелектуалци познаваш, но гледай да си оправиш правописа, защото си гола вода, приятелю или тъй да се каже "пояснителю".

Пази боже сляпо да прогледа





Тема Re: Eвропейското семействонови [re: ema]  
Авторjack (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 08:05



Как пък винаги се намира някои във всички форуми да говори за правописа на другите. Аман от редактори. Ако още не сте разбрали клуба по литература е на друго място. Правописа ми няма нищо общо с това което казвам.Може би трябва да пишем на латиница,че там не се броят грешките. Само бих желал да разбера какво изречение е твоето?Вижда ми се с много запетаи ,но с малко точки.Би ли му направила синтаксис ако обичаш.



Тема Re: Eвропейското семействонови [re: jack]  
Автор ДPaka (боде)
Публикувано05.12.06 12:15



Правописът на един човек издава степента на неговата култура,така ,че не се пали много.Да пишеш правилно,означава най-напред да уважаваш себе си.
Всеки може да направи грешка,но не е повод за гордост,откровенно да пишеш неграмотно.



празниците идааат

Тема Re: Eвропейското семействонови [re: ДPaka]  
Авторjack (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 12:27



Браво!!!!!!И философ вече си имаме да ни каже кое какво значи.



Тема Re: Eвропейското семействонови [re: jack]  
Автор emma_w ()
Публикувано05.12.06 20:47



Синтактичен разбор?

И каква е връзката на обявената тема със синтактичния разбор?





сках да кажа ,че познавам доста търновци които са превели много книги или са написали книги.ама не им правя реклама.абе кво ли съм тръгнал да обеснявам.Даваите пишете квото искате



Ок, би ли направил такъв разбор на по-горе написаното? Благодаря!





Тема Re: Eвропейското семействонови [re: emma_w]  
Автор emma_w ()
Публикувано05.12.06 23:06



... и още нещо, Джаки Джак

, ще се опитам да разтълкувам следното :

1. ...."познавам доста търновци които са превели много книги или са написали книги.ама не им правя реклама." - тоест или им завиждаш и затова не им правиш "реклама" , или и ти искаш да си като тях, но виждаш доста зор и си "пасуваш"?

Благодаря ти, че ме светна за новото значение на думата "Реклама" = израз на възхищение и най-добри чувста

2. ...."Как пък винаги се намира някои във всички форуми да говори за правописа на другите. Аман от редактори ...Може би трябва да пишем на латиница,че там не се броят грешките..." - Нима и други са ти правили забележка за правописа ?
Възможно ли е да предлагаш да се пише на латиница, при условие, че ти се предоставя българска фонетична и българска стандартна клавиатура?
Това е всъщност доказателство, че ти се срамуваш от правописа ти и затова предпочиташ да пишеш на патагонски, пък който иска да те разбира. Целта е да си навреш носа там, където акъла ти е доста къс и не стига!

Сметнах за добре да изразя възхищението си от превода на книгата " Eвропейското семейство" на Гуди Джак, направен от eдин ерудиран преводач. И това в България (която скоро ще бъде част от 25-те европейски страни) се нарича "реклама"?

Някой би ли ми обяснил това за "рекламата"?

Джак, имам чувството, че приличаш на канцеларски плъх, който всеки ден, към 8:00 сутринта,преди работа , си отваря пощата и между другото, за да
бъде "актулен" си навира носа там където не му е мястото.

Да ме прощава Гогол, но по нещо ми напомняш на неговите герои ...

Jack, break yourself!






















Тема Всичко е много хубаво, но...нови [re: Ema]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано06.12.06 07:54



..така и не разбрах каква е тая книга, за какво става дума в нея и защо в края на краищата си заслужава чак толкова много?

Някой би ли ми обяснил?



Тема Re: Eвропейското семействонови [re: emma_w]  
Авторjack (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 07:58



Права си.Признавам си.Виновен съм.Грешен съм.Неук съм.Това прави ли ме по малко човек от теб или по малко интелегентен?Досега си мислех,че тука важно е човек да си изрази мнението,а не да си покаже правописа.Не искам да си вадим дипломите и да си изтъкваме успехите,защото съм сигурен,че едва ли можеш да се равняваш с мен.Но щом получаваш оргазъм от това да се правиш на велика и много умна като обесняваш на някои,че е прост.То тогава аз мисля да те задоволявам всеки път.



Тема Re: Всичко е много хубаво, но...нови [re: Яceн_]  
Автор emma_w ()
Публикувано06.12.06 19:12



Обърни се към Jack. Към обяснението ще получиш бонус "оргазъм".



A що се отнася до теб Jack, не си ми интересен:

1..."Права си.Признавам си.Виновен съм.Грешен съм.Неук съм."
Не си на изповед!

2...."Не искам да си вадим дипломите и да си изтъкваме успехите,защото съм сигурен,че едва ли можеш да се равняваш с мен."....
Mай страдаш от чувство за непълноценност и затова търсиш спасение в дипломата или в заглавната форма на твоето образование.
Не ме интересува колко дипломи имаш, а и не съм те питала.
Но тъй като спомена за тях, аз имам две, и какво от това!!!!


3. ..."Но щом получаваш оргазъм от това да се правиш на велика и много умна като обесняваш на някои,че е прост.То тогава аз мисля да те задоволявам всеки път."
Благодаря за епитетите, много ме ласкаят.

За какъв оргазъм става въпрос?


Jack, get out!








Редактирано от emma_w на 06.12.06 20:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.