Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 10.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Тема качествен интернет в Общежитие 2?нови  
АвторMad-dy (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 11:47



Преди 2 седмици прекарах интернет в стаята, с изричната уговорка, че работя и ми е необходима стабилна връзка, и тия аматьори от Маги вече на няколко пъти - обща загуба 4 работни часа и може да ми коства и работата! - се провалят!!!!
Думи нямам!!!
Моля посъветвайте алтернативи - цената няма значение, вече загубих много покрай това недоразумение за доставчик. Благодаря предварително!



Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2?нови [re: Mad-dy]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 14:09



Аз в офиса на центъра съм през Вачевите от 3 години. Досега грижи несъм имал. Много радко спира интернета... може би на месеца веднъж за няколко часа. Причината най-често е забил или изгорял суич, което е съвсем нормално.
У нас също Интернета ми е от тях. Живея в триъгълника над общежитието. Пак никакви проблеми.
Тегля с 64к от Интернет, а от тяхното ФТП с 1.6 МВ/с... тоест филмите си вървят в реално време.
Плащам 30 лв. Трафика е неограничен.

Въобще не им правя реклама, само споделям мнението си за Интернета ми от тях.
Маги са пълна измислица относно доставката на Интернет.
И без пари да ми го прекарат - няма да си дам ЛАН картата на тях.



Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2?нови [re: Mиpo]  
АвторMad-dy (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 16:26



Благодаря ти за инфо-то, но Вачевите отказаха - нямат точка наблизо (на Св. Гора). Свързах се с Евроком, случайно да си чувал отзиви за тях?
За БТК трябва и телефон да си прекарвам, даже и това не биило проблем, но все пак договор за 1-2 години...





Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2?нови [re: Mad-dy]  
АвторAmi (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 10:51



Според мен изчакай малко да видиш какво се случва с Маги. Мисля, че нещата ще се оправят там. Не може да се каже, че е нормално да има проблеми с Интернета, но се случва понякога. И ако спиранията за година напред се съберат в първата седмица откакто си пуснат то е нормално да си недоволен, но пък нещата със сигурност ще се стабилизират. :)



Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2?нови [re: Ami]  
Автордaйл-ъп (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 13:23



Ама те Маги некога не са имали качествен Интернет.
Винаги е прекъсвал и скоростта му е абсолютно негарантирана.
Голям хуй си е сложил в гъза студента по горе с тия Маги





Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2?нови [re: дaйл-ъп]  
Авторлaн-kapтa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 12:29



аз съм на Вачев нет, и нямам особени оплаквания, но разбрах че на Пишмана Маги опънали оптика и нета хвърчал там, ама дали е вярно... кой да ти каже





Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2? [re: лaн-kapтa]  
АвторABE (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 19:49



Да споделя аз моето мнение. Не знам вие как мислите, но за мен всички LAN-ове са боза. Не може то кабела да виси по блоковете, и да имаш качествен интернет. Колкото до опитката, май и нея я полагат въздушно. Без да съм особенн фен на бТК, мога да ви кажа че поне aDSL-а е на ниво! Така че това е най-доброто. Вярно че е проблем за общежитията, това му е най-големият недостатък, но от него по качествено за сега няма.
Колкото до LAN овете според мен са в процес на доизживяване. Странно ми е как ще си вкарат кабелите под земята, до края на тази година, като все още полагат кабели външно по сградата. Така че хората които предлагат такива услуги според мен нещо не изпипват.
Това е моето мнение по въпроса.



Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2?нови [re: Mad-dy]  
АвторMad-dy (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 14:20



Вчера пак зачезнаха за 2 часа в работното ми време. Телефоните даваха ту свободно, ту заето, но никой не отговаряше. Няма обяснение, няма извинение...





Тема Re: качествен интернет в Общежитие 2?нови [re: Mad-dy]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 18:08



Първо до тъпанара със супер свястната работа...Ако се занимаваш със такава, няма да си в тая евтина котора наречена общежитие...или нека да позная...ти си лондонски брокер търгуващ на азиатската фондова борса online След това понеже си тъпак не си и чувал за ви-фи връзка а и да си, май с тая "престижна" работа не заработваш достатачно да отделиш стотачка....Второ Вачев са такива аматьори че не ми се преказва просто за тях, така са оплескали нещата, че на телефоните им само отговарят "имате вирус"....тиквеника дето теглел с 1 мегабит от фтп-то64к нет....хе-хе много смешно.....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.