Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 24.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема бира “Kings”  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано11.09.06 11:26



да ви питам пихте ли вече бира “Kings” с вградена отварачка и капачка на винт? Казват, че се отваряла с друга бира....а как ще отваряме последната?!



И още един въпрос ако може, къде можем да опитаме тая бира?



Тема Re: бира “Kings”нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Авторлoт 1 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 14:06



Бъркаш се с бира:

Kaiser





Тема Re: бира “Kings”нови [re: лoт 1]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано11.09.06 14:32



Абе хич и не се бъркам, прочетох го във в-к "Борба" онлайн изданието, ето линка, дано да ти се отвори, интересно е, но не пише кога е било и откъде може да се опита тая бира

, ако не се отвори, ще я пусна в цял текст ако искаш.

(image)http://www.borbabg.com/5.htm(/image)



Тема Re: бира “Kings”нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано14.09.06 11:42



Имая по заведенията, дори чух, че вече се предлага в магазините по 0.75 лв за бутилка от 350 мл. Аз пих в заведение за 1.20 лв.

Бутилките са с капачки на винт. Могат да се отварят с ръка, така че и последната бутилка ще бъде изпразнена без проблеми във всички случаи, това е сигурно! Аз лично изпих две и едната отворих на ръка, за да пробвам, а другата с дъното на бутилката. Това е голяма гъзария, макар че от практична гледна точка е напълно излишно. Може би за някои жени ще е добре, не знам...




А може би това е номер, за да се поръчват по минимум две бири. Отваряш едната, пиеш, после с празната бутилка отваряш втората... Знае ли човек?





Тема Re: бира “Kings”нови [re: Яceн_]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано14.09.06 14:41



сериозно ли с дъното се отваря следващата? хахахаха, че то наистина гъзария, дано да е оформена добре, да не е "кич"само

А защо за някои жени да е добре?



Тема Re: бира “Kings”нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано18.09.06 10:33



А защо за някои жени да е добре?

Защото за отварянето на капачката на ръка все пак се изисква известно усилие. А с бутилката - хич!
Вярно, че има жени, които и със зъби ще я отворят, но все пак си мисля, че в масивият случай ще е проблем за тях.



Тема Re: бира “Kings”нови [re: Яceн_]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано18.09.06 22:28



Добра вечер, остава да кажеш и заведението , в което се сервира "елексирът, и да го опитам......

В едно заведение ме увериха, че тая бира е само само за износ

дай заведението, в което сервират.....плс......това е сериозно, та чак ме е срам ама няма да обикалям заведенията, за да съм компетентна, дай инфо.



Тема Re: бира “Kings”нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано19.09.06 18:02



Ееее,не се мори бе-и в СБА я има-можеш да си я вземеш за в къщи,аз също я опитах - бива! И отварачката на дъното на шишето е готина-т.е. то самото шише е отварачка де...страхотно е измислено-евала!


Хайде наздраве!

и всичко отминава

Тема Re: бира “Kings”нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Авторkremenskata (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 13:27



мдам хубава е и хитро са я измислили. Винаги най-малко по две да си купиш, че отварачката е на дъното на едната. Иначе трябват яки ръце =)



Тема Re: бира “Kings”нови [re: kremenskata]  
АвторABE (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 17:04



Е става и с най-обикновенна сълфетка, само я хващаш с нея. А това с отварянето на този тип бутилки си е проблем на всички, и на Каизер и на Корона и на други марки:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.