Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 02.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано16.08.06 15:40



Аз съм от Варна лично ,но ми направи впечатление ,че града е много консервативен и напрактика всички търновци са много нахакани с голямо самочувствие.Незнам как ще Ви търпя 5 г ,а отгоре на това е жестоко скъпо,защо е така немога да го проумея.Варна е черноморски град ,има пристанище ,летище и е един от най-посещаваните градове в БГ ,само на няколко км са едни от най-добрите курортни места ,града е посещаван всяко лято до късан есен от хиляди туристи , в последно време може и повече .Самият град предполага за по-скъпия живот ,просто си е така,всичко което навлиза в страната първо се проявява в Варна.Търново е отживяла работа да кажеш,че некав притегатрелен търгоски център ,да се изявява с нещо ,а то кво просто неква бледа сянка от руини от нетолкова славното ни минало.Аз лично никога не бих се преселил да живея в такав град.Сигурен съм ,че безработицата е мнооо голяма ,ами как няма да е така ,от цялата страна напливът към Варна е такъв голем ,че .... Та и думата ми е ,че колкото и да е скъп града/Варна/ квартирите не са толкоз високи,за 50 лв ще си намериш стая . А търновчани са мнооо големи обирджии ,некви алчни дърти вещици се разкарват из улиците и подвикват за квартири за по 10-15 лв на ден ,баси бизнеса дет си въртят тия . Бин Ладен тря не американците ами вас търновчни да ви бомбардира.И какво като сте били некав си старопрестолен град ,къв е смисъла да си с токова смочувствие.... Циганите в Варна са мнооо по добре устроени от вас и отракани,но въпреки това не са такива балони с въздух под налягане ,каквито сте Вие,защото знят че смисалът е никакъв . За мен Търново е единствено мястото с двореца ,на руините и високомерните тъпи търновчани,хора които живеят в некав друг свят мислеики си ,че всичко се върти около тях,колко сте жалки.



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: niker]  
Авторnikerhater (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 16:23



Още един неграмотен досадник



Тема Re: Божкее,колко вересии ходят по светанови [re: nikerhater]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано16.08.06 17:05



Че и нервен


Ми да си е седял във Варна-кви ги тръшка тука.
Айде и на мен миналата година едно алчно варненско бабе по кандидатстудентската кампания ми прибра по 30 лв на легло за една мизерия,ама не съм оревала света- никой не ме е бил по главата...

и мирис на...детство

Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бнови [re: niker]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано16.08.06 21:01



Иди пийни една водичка от градския плаж и хапни промоция "Супер големи дюнери" за 2 лв от Морската градина :-))) Абе Варна, що не отиде в Софето да учиш? Ммммм? Какво си се наврял в Търново да увеличаваш безработицата или да даваш акъл как си устройвате циганите по-добре

Гледай ти гледай ти, то правилно Тошко Колев пееше "Варна, Варна, пристанище на Шумен"
Та нас хич не ни гледай и недей завижда, то при нас кръвта тече на коронки, вградено си е, усетил си вече , пък нищо че живеем в друг свят

Редактирано от Пp.Heдeв на 16.08.06 21:04.



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: niker]  
АвторTpън (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 21:10



"всичко което навлиза в страната първо се проявява в Варна"
като ескалатора например - я се сети момченце от колко дена има във Варна таквос чудо? Голяма напредничавост, дума няма!



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: Tpън]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано16.08.06 21:20



леееееелееее колко сте наивни !

абе в кой свят живеете. сигурно Болен Сидеров за вас е бог ,арабите и всички други от азиатския континент есетествено са турци , Аушвиц го свързвате с некав перекрасен курортен комплекс в Германия, а България е център на вселента и тя е най-важна.

колко сте прости и наивни



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: niker]  
АвторTpън (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 21:28



Явно имаме типичен случай на объркан студент първокурсник. Айде сега-разбираме ти шока. Отрицанието на новото и непознатото, както и идеализирането на добре познатото старо са един вид защитна реакция. Споко-нито си първия, нито последния в такова положение .Предстои ти да започнеш да се справяш сам, без мама и тати ама няма как.
Не се шашкай толкос-студентските години на всички са много яки, предполагам и в търново ще е така.



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: niker]  
Автор63O (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 23:11



Новата реколта много неграмотна бе,и нервозна...



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: 63O]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:22



човек който ще учи в търновския университет да каже,че историята ни не е славна?как те приеха бе. какво е туи варна-имало море.че вие ако нямахте море щяхте да сте сметището на българия.за разлика от вас ако търново беше на брега на морето щеше да е най върховното място на света.май само ти не си ориентиран казваш ,че всики отивали във варна,че ти кво правиш тука.я си вземаи чантата и гащите и си отиваи при добре облечените цигани във варна. които не ни понася да се изнася



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: ивo]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано17.08.06 12:39



abe TRAN kak moje da gi pusk6 takiva. az si ba4kam ve ,e verno jiveq o6te pri roditelite si ,no tova nezna4i ,4e sam mamino . Ivo nqmo da go komentiram.
WII po dobresi otvorete o4ite si ,4e mai ne az ami wie ste mamini deca. po4ti vsi4ko sam go postignah, parite v djoba sa izkarani s moi trud,kogato se gotveh dori za izpitite sam se opravih, spestqval sam i sam si poemam razhodite. a wii liglyovci mi e interesno kakvi ste.az sum bil nervak ,takuv sam 6tot darjavat me napravi takav ,no az se opredelam kato REALIST bez vsqkakvi psevdo ideali i tem podobni tapni.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.