Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 26.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бнови [re: Tpън]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано21.08.06 17:20







Тема Хе-хе!нови [re: niker]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано22.08.06 14:42



Голям майтап!

Как пък едно разумно мнение не прочетох. Все в двете крайности.

От едната страна имаме някой, който все още е във възрастта, когато човек си мисли, че всичко, което хвърчи, се яде. От другата страна имаме крайни псевдопатриоти или още по-крайни тъпанари, с изблици от типа на "абе идиот", абе тъпанар", "ще ти светна един" и т.н.

Я карайте по-кротко. Niker да си изкара петте годинки студенство, пък после пак да приказва. Да видим на какъв акъл ще е. А "търновци" съветвам да се поогледат и да се приземят малко, защото както вървят нещата тук скоро наистина ще остане само боклук и отпадъци. Макар и в човешки облик. Факторите са прекалено комплексни, като се започне от световните тенденции и се стигне до местните управници. Така че нека човекът да си кара следването и да бълва колкото ще. Ако не му хареси, ще си тръгне. Ако не си тръгне, значи или му е харесало, или се е примирил. Резултатът е един.

И една лична забележка. Ако с тоя правопис са те приели в университет, егати образованието ни, докъде е стигнало. Веднъж, че произвежда подобни продукти, втори път, че ги приема да учат висше образование.

Колкото до скъпотията, и аз си задавам този въпрос от години. И не намирам отговор. Ами скъпо е и това е. Ако Варна е чак толкова голяма работа, значи ще може да те издържат мама и тате.



Това е. Късмет по изпитите и успешно дипломиране.



П.П. Междувпрочем от трите места, където кандидатсвах навремето, най не ми допадна Варна. Молех се да не ме приемат там. И досега не ми харесва тоя град, не ме карай да ти обяснявам защо. И аз не знам. Просто ми действа кофти. Но въпрос на личен вкус. И разбиране. Аз обаче не съм дошъл в клуб "Варна" да излея някоя и друга кофа помия и да си тръгна. Нали?

Айде всичко най........



Тема Re: Хе-хе!нови [re: Яceн_]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано23.08.06 00:56



За правописа тук просто не си давам зор ,пиша набързо за тва.Иначе искам да кажа на Ясен ,че е прав за почти всичко и си мисля ,че ще се примиря с ситуацията,все пак какво може да зависи от един човек.На другите изверги просто невиждам какво да кажа.Един велик мислител от нетолкова близкото минало беше казъл,че спорът с един прост човек не е за пред почитане ,а по-добре ще да е да си блъскаш главата в стената,болкта ще е неумоверно по-малка.Лично за себе си затварям темата,защото някои хора наистина го приемат лично.А на дръвника дет щял да ме смели от бой ,какво мога да кажа... аз на лайнари дет немогат да спорят с мене ,просто защото мозъка им функционира в гащите ,не им обръщам внимание.А говедо като си толкова надъхан да ме пребиеш заповядаи,дори ще ти дам адреса си: гр.Девня,бул."Съединение",бл.1,вх.Б,ап.31.
Всички които мислят като тебе са един дол дренки,но се опитват и да се покажат и в друга светлина,като най-малумните лаиновози в тази страна.Ако ти стиска говедо ела,но няма да дойдеш и знаеш ли защо?защото и ти си като всички други само си отваряш устата да духаш на някой,но не и за нещо друго,смислено.Темата е затворена за мене пак повтарям за малоумници като вас,няма смисъл да проследявам мозъчните ви агонии.



Тема Re: Хе-хе!нови [re: niker]  
Авторnikerhater (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 11:56



Нали беше от Варна?



Тема Re: Хе-хе!нови [re: nikerhater]  
АвторTpън (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 17:04



Ясно-разбрахме му болката на момчето-вместо в мечтаната за всеки Девненец Варна него са го приели във Търново и още не може да го преглътне. Абе кво да ги правиш-келе;и;)



Тема Re: Хе-хе!нови [re: Tpън]  
Автор23 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 00:09



Все едно да си от павликени и да викаш,че си от търново.голям смях.айде стига му обръщахте внимание.просто той разбра,че не е от тази планета



Тема Re: Хе-хе!нови [re: nikerhater]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано24.08.06 12:17



Много весело станало тука

то човек да не се обърне и купона се завихря !



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: niker]  
Авторsofianec (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 13:42



abe zashto si se zahvanal sus iztoria kato ne mojesh da chetesh?? ot takiva umnici se rajdat takiva negramotnici kato teb kazvash varna ia si vzemi sakcheto i naposni BG takiva umnici ne ni triabvat!!!!!





Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: niker]  
АвторЙOП (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:18



ВЪРВИ В СМРАДЛИВАТА ВАРНА КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА



Тема Re: Търново -града за крадливите новобогаташи на Бълганови [re: ЙOП]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано28.08.06 12:32



вии обаче напирате да ви казвам колко сте тъпи нали и наистина успявате.аз живея и в варна и в девня тъпунковци,а девня е само на 25-30 км от варна . защо разсъждавате без да използвате мозъка си.толкова ли неможете да разберете нещо толкова елементарно,българия е толкова малка ,че човек може да си живее на няколко места .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.