Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 25.05.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема високо напрежениенови  
Автор xaджиДoнka (непознат)
Публикувано08.08.06 14:26



Абе хора, да ви питам: Плащали ли сте скоро сметките си за консумирана ел. енергия? Ако да - какво мислите за опашките, които в определени моменти стигат до шосето? Според вас това нормално ли е или аз нещо откачам? Докога ще търпим тая гавра? Уж сме потомци на боляри?! Дрън-дрън.
Правилно е казал Славейков:

Не сме народ, не сме народ, а мърша,

хора, дето нищо не щат да вършат.

Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!

"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.

И не знаем, не можеме, не щеме

да работим за себе си със време.

Само знаем и можеме, и щеме

един други злобно да се ядеме...

Помежду си лихи, буйни, топорни,

пред други сме тихи, мирни, покорни...

Все нас тъпчат кой отдето завърне,

щот сме туткун, щото не сме кадърни...

Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -

а всякому мерамът е развала...



Не сме народ! Не сме народ, а мърша,

пак ще кажа и с това ще да свърша.



Тема Да, плащаме си всеки месец!нови [re: xaджиДoнka]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано09.08.06 14:12



Но не сме забелязали опашки...



Просто има по-цивилизовани начини: банкови сметки, Интернет, банкомати... Аз лично си плащам чрез банковата сметка и единствената ми грижа е да има пари по сметката.


Редактирано от Яceн_ на 09.08.06 14:12.



Тема Re: Да, плащаме си всеки месец! [re: Яceн_]  
Автор xaджиДoнka (непознат)
Публикувано09.08.06 16:51



Поставила съм конкретен въпрос и проблем, т.е. да отидеш на място да си платиш. Аз също си го плащам всеки месец. Това с банковите сметки го знам. Но не това е идеята ми. А хората, които не могат да си позволят единствената им грижа да е сметката да се захранва? Не мисля, че мнението ти е коректно. Но пък е поредното доказателство, че си заслужаваме съдбата. Не ти говоря за принципа Оправяй се сам! Това знам, че е национална черта.
Интересно ми е овчедушието в българите. Това да стоиш на опашка 40 мин. и то при добро стечение на обстоятелствата, за да си платиш!!! Но дори и твоя при това единствен отговор е достатъчно показателен.
Да-а-а-а-а-а-а, тъжно, но факт!!!



Тема Re: Да, плащаме си всеки месец!нови [re: xaджиДoнka]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано10.08.06 15:18



Мда! Споделям напълно! И ми прави впечатление че тези стълпотворения се образуват по простата причина че касиерките никога не работят в дните с най-голям зор! Я работят три - я не! Пък двама души да обслужват стотици и си е изнервящо и за двамата и за стотиците......
А баба ми, един СМС не знае как да прочете, камо ли по банков път да си плаща тока - милата. Да се надяваме че като стигнем нейната възраст няма да са измислили нещо извънземно, че да ставаме за смях на внуците си





Тема Re: Да, плащаме си всеки месец!нови [re: kremenskata]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано16.08.06 17:36



Монополисти.
И оправията им такава.
Е и аз като Ясен плащам по банков път,но ако ми се наложи да чакам на такава опашка,неминуемо ще вдигна скандал...не че ще променя нещо,но може да заработи поне още една каса

щото ми прави впечатление,че организацията на работа в монополните фирми,или фирми на които ръководството е някъде там...е не само с отрицателен знак,ами с голяма цифра след него.И на никой не му пука,щото е там с връзки и не можеш да го мръднеш...можеш само да си викаш колкото искаш...за собствено успокоение.Ако си по-напорист най-много някоя жалба да спретнеш,ама и от нея едва ли ще има голяма файда...но лично аз не бих мълчала,па макар и да не постигна нищо...

и мирис на...детство


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.