Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 25.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я кажете  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано20.06.06 12:29



някой от вас пътувал ли е на екскурзия в чужбина чрез туристически агенции,които имат офис в Търново?
От кои сте доволни,от кои -не,моля споделете ,защото ми е много належащо!
Още нещо искам да питам - а знае ли някой от вас как е времето в Италия през август,защото смятах да се запиша за екскурзия тогава,но ми казаха,че било непоносима жега ...ако някой има опит,ще бъда благодарна за информацията



и мирис на...детство

Тема Re: Я кажетенови [re: ДPaka]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано21.06.06 12:16



Не пътувате ли бе хора...
или не се ровите из интернет...
хайде помогнете де



и мирис на...детство

Тема Re: Я кажетенови [re: ДPaka]  
Автор valerie (непознат)
Публикувано21.06.06 21:36



Ентуртранс(офиса им е до билетния центьр на автобусите ЕТАП)работят сьс една софийска туристи4еска агнеция РУАЛ.Пътувахме с тях до Франция и Австрия е сме пове4е от доволни!После те ни организираха пътуването и пресоя в Брюксел(без фирма)и пак бяха много коректни и то4ни.Никога Сейф турс-мноо са зле и мисля,4е моми4етата които работят там нещо..не са добре

Това е с две думи



Тема Re: Я кажетенови [re: valerie]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано22.06.06 14:34



Благодаря за информацията!Ще отида да се информирам какво предлагат.А като сте ходили в Австрия- (гледам в повечето маршрути присъства)как стои въпроса с Пратера.Водиха ли ви там,има ли възможност да се оползотворят атракциите ,за които сме чували да се говори толкова много??!!Обещавам на детето,а самата аз не знам дали за краткия престой ще има такива опции...

и мирис на...детство

Тема Re: Я кажетенови [re: ДPaka]  
Автор valerie (непознат)
Публикувано23.06.06 14:02



Ходи се до Пратера задьлжително(с метро много бързо и удобно).Но на нас Пратера ни се стори умряла работа....ску4но е с изклю4ение на про4утото Виенско колело.Ние комбинирахме с Париж и там има6е един ден в Дисниленд.Ние не ходихме,защото искахме да разгледаме Париж,но много хора от екскурзията ходиха и каза 4е било върховно!



Тема Re: Я кажетенови [re: ДPaka]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано25.06.06 21:28



Моята препоръка е да се въздържиш от услугите на "Географски свят". С тази агенция пътувах до Хърватска и не останах очарована от организацията им. Виж "Он травел" е съвсем друго нещо. Но когато ползвах техниге услуги, все още нямаха офис в Търново и се обърнах към варненският. Но е нвърде вероятно вече и да имат представители на наша територия. Незнам... Попитай... И успех!



НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.