Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 20.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я зарежетенови  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано06.06.06 17:04



политиката и кажете какво ще се строи отстрани на околовръстното шосе- след бензиностанцията на Трифон Иванов,дето са изровили целия бряг???


Много ми е любопитно!
Ами гледахте ли в националната преса проекта за квартал на богатите???

всъщност-това е

Тема Re: Я зарежетенови [re: ДPaka]  
Авторsv (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 18:57



bqh 4ula 4e 6te e METRO,no ne e sigurno



Тема Re: Я зарежетенови [re: ДPaka]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано07.06.06 15:42



И аз се чудих много. Отначало си помислих за поредния блок, но мястото ми се видя множко за един, та си рекох два ще са! Но може и Метро да е..



Тема Re: Я зарежетенови [re: kremenskata]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано07.06.06 18:10



Хм,Божкееее,станахме си ние една динамична структура...


Е,какво да правим,като софиянци умират да си ровят парите тука

всъщност-това е

Тема Re: Я зарежетенови [re: ДPaka]  
Авторxxxi (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 21:31



Ще бъде praktiker



Тема Re: Я зарежетенови [re: ДPaka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 11:15



Като намесваш софиянци,се сетих да напиша инфото,което имам за Мола.Сигурно сте разбрали,че след няколко отлагания,сега датата за откриване е насрочена за края на Август(което е никаква гаранция).Четох преди седмица,че причините за забавянето се криели в недостиг на финансиране,тъй като не можели да намерят необходимия процент наематели,от които да получат свежи пари за довършването на обекта.Една от причините е,че договорите за наем били за минимум 10 години.В същото време собствениците от Денси,се опитват да продадат Мола,но пак идва проблема с ниския процент наети помещения.Никой не иска да купува Мол,който няма необходимия брой наематели.Общо взето затворен кръг.Знаех си,че лееееееко надценяват града ни,но не очаквах че работите могат чак толкова бързо да се скофтят.Дано да греша.



Тема Re: Я зарежетенови [re: Aз]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано08.06.06 13:18



Да и аз четох разни неща.Дано не си прав(а),защото нашето семейство се състои от киномани и очаквахме с огромно нетърпение кино залите на Арена-ехххх...Има наистина някакво противоречие в провинциалността(общо взето като дух и манталитет)в града и наливаните пари(основно от софиянци),на които пък им се струва много екзотично и резултата като цяло е,че се погубва чистата провинциално-патриархална атмосфера,а съвременен динамичен град така и не се получава.
А най-лошото е,че всички тия неща изобщо не вдигат стандарта на населението,а точно напротив...
Като цяло ми се струва,че резултатът е по-скоро негативен,отколкото позитивен



всъщност-това е

Тема Re: Я зарежетенови [re: ДPaka]  
Автор ink (spot)
Публикувано10.06.06 22:16



Обектът е на ЦБА и ще има голяяям магазин на веригата, а също така и хипермаркет Практикер. И още много по-дребни обекти. Може би и други неща, не знам. И паркинг за мн коли.

За Метро се говори, че ще строят до военното у-ще, някъде около детелината. Ако някой знае нещо, да каже, интересно е.

Драка, мисля, че не си права за вредата от инвестициите в такива обекти. Това са работни места, конкуренция при търговците, благоустройство на района, привличане на още хора с пари... и други положителности мога да изброя. Що не ти харесва? Уж си умно момиче....



Тема Re: Я зарежетенови [re: ink]  
АвторABE (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 16:09



Така да дам мойте сведения. По отношение на Симетро - Практикер, ЦБА и магазин за мебели, към момента.
Денси център - Продаден на англииски инвестиционне фонд, сделката все още не е финализирана, поради правни причини, но се надявам, че всичко ще е ок.
Метро - строй се един обект който е точно до оградата на военното училище, посока София. От Метро отричат, но ме съмнява че ще е Пени маркет който е част от веригата на Метро за дискаунт стоки.
Ще видим колко време ще отнеме да станат нещата:)



Тема Re: Я зарежете [re: ABE]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 21:41



Преди време в Монитор пишеше,че Метро ще строят във ВТ,обаче официално потвърждение наистина няма.
А за Мол ъв Търново(Денси център),съм написал какви са "правните причини" за неосъществяване на сделката за продажба,на този етап - недостатъчен брой наематели.
За Практикер и ЦБА е 100% сигурно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.