Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 28.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Абе не се заяждам  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано22.03.06 15:34



обаче тази година дори и улиците не измиха за празника-егати пепелака,егати чудото,да те е яд да ходиш пеш.Ами дупките и разрушените стълби...кво ще ги правим,а кмете?
Само строежи не може(и комисионни)
А къде м/у другото отиват нашите данъци?
Ами приходите от общински имоти?
Ами таксите от наем на рекламни площи?
Ами парите от милионите разрешителни за какво ли не...
Защо не се благоустроява?
Защо е мръсно?
Защо има тъмни улици?
А кмете???

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
АвторBolqr4o (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:20



Е, ти пък - и кметът е човек. А един човек може ли без 68538959874 апартамента? Не че не може, ще кажеш ти, ама живот ли ще е това?



Тема Re: Мен друго ме учуди ...нови [re: ДPaka]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано23.03.06 01:19



Изненадах се от факта, че липсват катуните по главната! Как изобщо пропуснаха да лапнат некой левец от нещастните мангали, напразно били пътя с таратайки с ремаркета пълни с гащи и чорапи от Търговишко, Шуменско и прочие дрън, дрън. Не ги ли помните от миналата година? И от по-миналата? И от още по-миналата? Какъв напредък!!! Не мога да повярвам!!! И в този ред на мисли, се сещам само за едно - дали пък точно този парцел (за главната говоря) не се подготвя за поредния строеж, защото то друго място не остана...

НЕ СИ ДАВАМ ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА, НА КОЯТО СЪМ ИГРАЛА!!! НЯМА ДА СТРОИТЕ ТАМ!!!

НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Мен друго ме учуди ...нови [re: deliverme]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано23.03.06 16:59




Да,наскоро ни гостуваха братовчеди от Бургас,гледат широкият площад от нашата тераса и се смеят-абе какъв площад,вие сте си щастливи,това до сега в Бургас да е станало на 3-4 кооперации
Как не се е сетил кмета...
аслъ
за какво са ни тези площади,че и улици...я по-нагъсто сградите

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Ааааа.....нови [re: ДPaka]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано24.03.06 16:10



Не му давайте на кмета таквиз идеи за площада, че току-виж гушнал идеята и както си нямаме затворен център /без автомобили/ и площад няма да си имаме



Тема Re: Ааааа.....нови [re: kremenskata]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано24.03.06 17:25



яадоввжмжмж(земам си думите обратно)
Ама той кмета е ангаже бе,да не ще дойде тук да ни чете из клубовете я,човекът си има толкоз дела,командировки,заеми,важни решения...
Де го търсиш ти...

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Ааааа.....нови [re: ДPaka]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано24.03.06 17:39



Абе едва ли ще дойде тук, но като гледам какъв лоялен като камикадзе привърженик си има сред нас, нищо чудно да е в час какво си коментираме! Незнаете ли колко малък е градът ни всъщност!?!

НЯМА ДА СИ ДАМ ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА, НА КОЯТО СЪМ ИГРАЛА! НЯМА ДА СТРОИТЕ ТАМ!!!

НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано25.03.06 06:50



Драка, какво да ти кажа, колкото пъти се върна от София и си викам, брей как са изчистили града, но то това е само докато мине една седмица и почна да виждам къде какво има



Тема Re: Ааааа.....нови [re: deliverme]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано25.03.06 13:03



Че има такива кучета да душат къде ли не, има. Но те едва ли ще влизат в открит спор или ако го правят то ще е анонимно....



Тема Площад?!нови [re: ДPaka]  
Автор drek (хирургоид)
Публикувано25.03.06 16:46



Доскоро живях в Търново и града много ме кефи, ама...

...де го този площад, че не се сещам нещо?

То официалните събития се правят на улицата пред общината, като се спре движението! Де ти на баир площад?

Не пиша с лоши чувства! Напротив. Но, моля, припомнете ми къде във В.Т има площад.



Тема Re: Площад?!нови [re: drek]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано25.03.06 20:25



Площад "Майка България", площад "Велчова Завера" сега станаха вече два май като си идвал и си ходил само по баирите



Тема Re: Площад?!нови [re: drek]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано29.03.06 13:51



Хихихихихи, ами имаше планове за един хуубав площад, дето води на адрес ул. Христо Ботев - Център 2. Място Многоооо, а и какви блокчета могат да станат. Да ги видим португалците кога ще извадят парите.

Ако се чудиш кое е това Център 2 - Старото военно училище, барабар с Партийния дом



Тема Re: Площад?!нови [re: Пp.Heдeв]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано29.03.06 16:46



Ох,чувах нещо,не ме ядосвай!
Не,наистина не мога да проумея кому е нужно градът да стане циментова джунглаи какво хубаво има в това.
Защо да няма паркове,градинки,алеи...да има за децата,къде да играят,за велосипедисти,за скейбордисти,за влюбени и за пенсионери,за майки с малки деца и художници,защо да няма зеленина,защо...

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Площад?!нови [re: drek]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано29.03.06 16:48



На Картала има площад-може би най-големия в града,по стечение на обстоятелствата,но съгла си се,че е малко в по-краен квартал и не става за митинги и др.такива
Но може би ти там изобщо не си се качвал...

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано02.04.06 14:15



Уффф в сравнение със София, Търново си е като сълзица!!!

Редактирано от koтypak на 02.04.06 14:16.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: koтypak]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано03.04.06 14:21



Да,
обаче това не говори хубаво за Търново,а много лошо за София.
Пък и ако тръгнеш да шофираш из търновските улици и ти се наложи да спреш нейде по центъра-очите ти наистина се насълзяват

ох,ох и клюнчовците додоха

Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
Автордaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 20:09



като не ти харесва пътя и чао от търново.отиди в софия или силистра, може и във видин там може да ти хареса.аман от лаици и критици. все недоволни все незадоволени. пък ако паметта ти е колкото на маимуните то вземи поразгледаи снимки на града по времето на драгни драгнев- като след воина беше. ако кажеш че при това управление градът не се е благоустроил и не е станал по красив то си егати лицемерката. пък тези дупки за които говориш къде ги видя незнам сигурно сама си ги копаеш. Като ти чета писаниците ми се струва че да доидат и увас да ти направят основен ремонт без пари вместо мерси ти пак ще кажеш, че някои взел комисионна. ами да затваряме общината и нищо да не пипаме така никои няма да взема или да дава пък маината му на града че ще се руши. Така че пак ти казвам вземаи си чантичката кажи на маика си и пътуваи към лом или кърджали. Приятно пътуване



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано16.04.06 10:48



Що за идиотия пък беше това??? Да ми сравняваш Търново с Лом, Кърджали и т.н. Винаги ми е била интересна нуждата ВИ да се сравнявате с все по-западнали места? Що се отнася до Силистра, явно не си наясно с развитието на това градче. А пък за дупките по търновските улици, да не говорим!!! Как не ги виждате бе, хора!?! По въздух ли се движите!?! И като става въпрос за критика - още нещо - осветлението в града! Нямам думи!!! А ти драги ми, ДАТИГОНАДРАКАМ, твърде лично приемаш нещата. Все пак това и е работата на Общината - да бъде критикувана, когато не си върши работата. Преди всичко е институция в полза на обществото, ако случайно незнаеш! И ако всички бяхме доволни, колкото теб, нямаше да се е променило нищо от времето на Драгни!!! Бъди щастлив!!!

НЯМА ДА СИ ДАМ ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА, НА КОЯТО СЪМ ИГРАЛА! НЯМА ДА СТРОИТЕ ТАМ!

НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: deliverme]  
Авторaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 12:44



Виж сега ще се опитам малко по интелегентно да ти обясня. Първо не съм казал че съм доволен.има хора песимисти и оптимисти. Вие явно сте песимисти. Първо съжелявам че никои не се сеща да заснеме даден град преди управлението на даден кмет и след управлението му и да излъчва тези кадри.защото явно помните само какво сте закусвали не и по назад във времето.аз помня огромните дупки а не просто дупки които бяха при другаря Драгнев.Второ не сравнявам търново с никои град просто давам предложение на хората които не харесват търново къде да отидат. трето силистра много добре го познавам така че не ми даваи съвет за него.четвърто естественно че едно управление трябва да се критикува но това трябва да става градивно.
пето вие от марс ли падате незнам. ако мислите че целият град може да стане като някои друг супер град които вие си изберете само за 6 години и с наличните средство, то тогава вие наистина падате от марс. шесто не знам защо българина обвинява все кмета си без да се замисля, че каква е политическата обстановка в българия и какви са политиците в българия. при положение че парите зе общините се дават от правителството и всичките ви данъци отиват не в общината а в държавния бюджет просто е тъпо да питате кмета къде ви отивали данъците. аз ще ви отговоря отиват при сергеичо. а понеже серчеичо е комунист то естествено е да се опитва да съботира работата на кметовите които не са комунисти. Естественно е мижатурката Витанов вместо да помога на народа за което е избран да плюе синия кмет. Абе какво ли ви обяснявам вие просто не разсъждавате трезво. аз нямам никакви лични облаги от управлението на др Рашев, но мразя разрухата и мръсотията и затова виждам напредъка които постигна градът ни при това управление. питаите например някои учител при драгнев по колко месеца не получаваха заплати. Питаите някои учител от другите градове дали са така обгрижвани като нашите. вижте в другите градове състоянието на пътищата и т.н. Естественно, че има дупки в търново, но ако от примерно 100км градски пътища се преасфалтират напълно 50 пак е много защото някои градове само си мечтаят за това.вместо да кажите браво. вие търсите все проблемите. проблеми ще има и утре и след 10 години и след 100. въпросът обаче е дали се върви в правилната посока или не. а лаици като теб винаги ще ги има. ти все ще си недоволна ако ще и от тотото да спечелиш 6. вие сте просто едни паразити заради които българия е на това дередже. такива като теб трябва да се извозят заедно с боклука. да си останем само тия дето си харесваме града, работим за него и живеем тука. това е-човек които не иска да види няма да види



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано16.04.06 17:18



Ехо! Положителното мислене! Що си толкова нападателен? А? Я погледни на нещата от към положителната му страна! Я го давай по-ведро! Пролет пукна, ние не, ние не!
В крайна сметка ако си доволен от всичко как ще имаш стимул да се развиваш. Или ти си доволен като си нахранен, а тогава ти се затварят очите и ставаш още по-доволен и задоволен. ЯЯЯЯЯ вземи си чантата шапката гащите и кажи на майка си, че другия път няма да обиждаш анонимно по форумите.
Приятно регистриране

Редактирано от kremenskata на 16.04.06 17:21.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: kremenskata]  
Авторaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 08:48



краманската, не е правилно да се каже че съм доволен, а правилното е че не съм недоволен има голяма разлика. и ако не съм доволен то не съм недоволен на кмета ,а на обществото в търново. Кажете ми колко пъти вие които чакате някои друг да ви свърши нещо се наведохте поне един път да вдигнете една хартиика. Защото ако ви кажат излезте да си почистите около блока, то вие ще кажете къде са ми паричките от данъците или това е ленински съботник. само че в европа на където сме тръгнали масово можете да видите хора които когато са свободни с ръкавички ходят и събират боклуци около къщите си без да питат къде са им паричките. защо приказвате за осветлението. къде в търново живеете незнам, но аз лично не съм видял тъмни квартали особенно след подмяната на уличното осветление. относно регистрацията каквото и да напиша там няма гаранция че всеки пише истината. нито съм нахранен нито съм задоволен, но и не чакам кмета да ме нахрани защото не му е работа това е работа на управляващите.Разберете бе хора управляващите дават парите, а кметовете ги управляват колкото им дадат. ако ти дам 100лв пък разходите ти са 200, можеш ли да обясниш на енергото примерно че нямаш 100лв. те няма да отидат при работодателя ти, а ще викат че си нелоялен платец и ще ти спрат тока. това е пролетта наистина пукна даите да излезем и да направим града си по чист вместо да пишем тука кои крив и кои прав.това ми е идеята използваите си енергията за полезни за обществото деиности. тогава пак ще си говорим.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: aтиroнaдpakaм]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано17.04.06 16:13



Мислех да си замълча,но това последното ме провокира...
Не ща да се хваля,за това не съм изтъкнала,че пространството(доста широко)около нашият блок си го чистим ние -живущите.Направили сме си градинка,засадили сме си дървета и цветя - така ,че не чакам някой друг да ми прави красивото за твое сведение.
А относно данъците - доколкото знам има служба-Местни данъци и такси в общината и там се плаща данък сгради,данък който си остава в нашта община и който хич не е малък.Освен това общината взима достатъчно големи суми от предоставени площи за реклама,примерно...и това са пари без никакви разходи.И без вложения и поддръжка.А също така в общината за какъвто и документ да отидеш-плащаш такса. Плюс казаното до тук на общината всяка година се отпускат пари по най-различни програми от рода на проекти по "Красива България" и др.Това е освен бюджета ,който и се отпуска от държавата.Така ,че за какво точно ми обясняваше ти на мен...може би за командировките на общинските служители и побратимяването на В.Търново с някой град от Буркина Фасо??!!
И друг път драги като решиш да защитаваш "заслужилите"общинари се подготви по-добре

я се стегни

Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
Автордaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 14:21



добре бе миличка аз нещо не мога да разбера какво всъщност искаш. маи и те не знаеш какво точно искаш и ще имат ли край твоите искания. имаш ли идея кои да оправи общината. даи да го избираме този да свърши всичката работа, да пускаме общинарите да си ходят и да направим от общината музеи. имаш ли идеи ако имаш кажи ги. пък щом си права най добре вземи стани кмет и да те видим колко ще си отворена тогава. недеите тука да лаете, а вземете направете нещо за общината като разбирате проблемите и. Деистваите щом сте прави хората ще ви изберат даже и за депутат пък може и министър да станеш. тогава ще оправиш цялата държава. аз ще гласувам за теб.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано19.04.06 16:27



Ох,ох,ох
ще я оправя аз нашта община,ама кой ще ме остави...
От как свят светува се знае ,че политиката е мръсна работа и като се набуташ там или те купуват или изхвръкваш,така че лаем си го кмета,щото му свършва мандата и му е ясно,че следващ няма да има и пълни ли пълни гушката-е,да е жив и здрав- може - пълни! То ...всичко в този живот се плаща,ама да се старае повечко , та хубавите неща да са повече от тези,дето стават храна на клюкарските колонки.
Но истината е ,че в града има мноооого,много дупки за пълнене(в пряк и преносен смисъл)

я се стегни

Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: aтиroнaдpakaм]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано19.04.06 17:02



"Кажете ми колко пъти вие които чакате някои друг да ви свърши нещо се наведохте поне един път да вдигнете една хартиика. само че в европа на където сме тръгнали масово можете да видите хора които когато са свободни с ръкавички ходят и събират боклуци около къщите си без да питат къде са им паричките."
Хехехехехех! Много ме разсмя тоя пасаж. Виж сега, първо аз не се навеждам да си вдигам хартийката, защото просто не я хвърлям. Второ - не си прав за Европа и хората с кисийки около къщите, защото просто няма да видиш около къщите боклуци.




Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: aтиroнaдpakaм]  
АвторDoktora (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 10:38



Abe mom4e -PII SI HAP4ETATA REDOVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: aтиroнaдpakaм]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано20.04.06 21:51



Сладурчо! Хайде не се опитвайте да ми обяснявате чак толкова интелигентно! Интелигентните хора не се опитват..., те просто са такива и не парадират с това! Казвате, че не стравнявате, но отново го правите: “...защото някои градове само си мечтаят за това.” Аз отново ще попитам, що за жалка нужда е това да се сравнявате с низшето??? Знаете ли уважаеми, че първата крачка към успеха е да дръзнеш към него, а не да се задоволиш с вече постигнатото и да спреш дотам! Говорите ми за песимизъм и оптимизъм и претендирате да се окачествите с втората възможност! Не Ви ли е срам? Кой в случая е песимистът? Аз – според която чашата би могла да е препълнена, или Вие – задоволеният от последната капка водица в нея? А темата с осветелението на града наистина ли Ви вълнува? Ами да Ви просветля тогава. Редно ли е една от единствените две главни улици във Велико Търново да тъне в мрак? Визирам т.нар. БУЛЕВАРД БЪЛГАРИЯ. Или Вие нямате път оттам? Сещам се и за едно друго местенце, ако не греша за името, ул. Магистрална. Добре че са няколкото бензиностанцийки там, че да спестим от градско осветление. А за и без това объркания пътен възел до бирената фабрика? Там пък пътя Ви ще осветява един огромен билборд на бира. Напълно достатъчно, нали? Така че изобщо не говоря за крайните квартали, а за съвсем възлови места, поне според мен. Аз живея в близост до пазара и смея да твърдя, че улицата ми също тъне в мрак. Съседите ми си оставят светнати крушките по терасите вечерно време, за да могат децата им да се приберат спокойно вкъщи. Редно ли е Велико Търново да се осветява от частните домове; редно ли е детските площадки да се превърнат в жилищни кооперации, детските градини – в паркинзи, парковете – в бензиностанции? Само за едно сте прав, драги ми Датигона... – че съм недоволна. И ще бъда недоволна дотогава, докато такива като Вас - “дето си харесвт града и работят за него” се събудят и прогледнат, и повярват като Нас – дето си обичаме града и му желаем най-доброто, че той може да бъде едно прекрасно кътче от света за нас и децата ни.
И една лична критика, ако позволите! Вместо да се чудите на кого да опонирате, вземете поработете с граматиката, че нещо Ви куца!


НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: kremenskata]  
Автордaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 09:12



ясно разбрах ви- искате да кажете че като вземеш комисионна което е основно правило при свободния пазар по цял свят е лошо, а като ограбиш 10 милиарда лева от народа, после да го довършиш с пирамиди и с фалити на банки е благородно. дано поне вие сте били от крадците та да сте се облагодетелствали. да строиш и асфалтираш е лошо, а да извършваш геноцид на една нация 45 години и да продължаваш след това е хубаво. Как не съм се сетил по рано кои са ценостите ви. маи и аз трябва да си преосмисмля ценостната система. На краменска ще кажа че правилно ме цитира ама маи не може да чете ,защото съм написал дали се е навела да вдигне някоя хартиика,а не съм питал дали се е навела да вдигне собствената си хартиика. с такъв манталитет и мислене си заслужаваме положението. пък за европа ще и кажа че боклуци няма не щото кметовите ходят и чистят или защото не цапат, а защото хората си чистят сами ако видят че някъде почистващите фирми не са успели и знаят че го правят за себе си затова не роптаят. бил съм в много страни и съм го наблюдавал лично дори съм ги питал защо изхвърлят огризките си от плодове насред пътя като не искат да цапат- отговорът им беше следния че огризките са органични отпадъци които даже са полезни за почвата. все пак ясно- искате да ви крадат и подтискат. Ще ви кажа че комисионата не е престъпно нещо, а ограбването и геноцида на една нация подлежи на смъртно наказание. не ви призовавам да си помислите по въпроса защото явно ви е трудно да мислите камо ли да помните.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано21.04.06 13:40



Хм,
това наистина е последното ,което ти казвам,защото темата излезе от ТЕМА-та,а освен това политика е последният повод по който бих искала да споря с някого.Вие явно страдате на някаква тема и използвате всеки повод да си "почешете крастата".Благорадя - не участвам. Нямам претенции каква партийна окраска ще има кметът на града ни,но държа да си гледа работата и да не злоупотребява с поверената му власт.
А относно комисионната-мисля никъде не съм написала,че в нея има нещо лошо,но нека все пак тя бъде нормална част от добре свършена работа по сделка,а не самоцел за времето на властване.
Ами това е,пък ако има хора,които са ми крайно неприятни това са отявлените ,злостни привърженици на някаква партия-пфу,противно...

я се стегни

Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано21.04.06 16:04



Аз не съм се навеждала да вдигам чуждите хартийки, защото не това е професията ми.
Хайде чао, защото много време ти отделих май. Потърси си друг форум...



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано21.04.06 16:18



датигонадракам-второто ти име да не би да е Румен Рашев.Ако си, даи 50 кинта за саита, ще ти ги върна.

Редактирано от BASlLEVSA на 21.04.06 16:22.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: BASlLEVSA]  
Автордaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 11:33



не второто ми име е антиолигофрените като теб. пари искаи от комунистите те имат милиарди ама недават.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано22.04.06 19:01



twa ne mojahah da go razbera



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: BASlLEVSA]  
Автордaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 12:40



ами то е явно, че не само това не можеш да разбереш. Пък и да те попитам защо някои ти е длъжен да ти дава пари. изкараи си ги сама. Все някои да Ви дава пари егати глупоститие.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Авторkmeta (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 15:11




Leleee,toia polude,hehehehehehehe.Sigurno e niakoi 4inovnik ot ob6tinata ,blizak rodnina,semeen priatel ili ikonomi4eski zavisim Rodnina na takav.Toia vashia kmet deto tolkova go zashtitava,e dosta lo6 menidjar,po skoro nikakav menidjar.Ymeniata da izpolzvash slujebnoto si polojenie za sobstveni oblagi ne se prostira po dale4 ot tova koeto vseki "selski hitrec" moje da pravi.A, vashia"selski hitrec" e prosto edin lekar- YROLOG/niamam nishto protiv lekarite,dumata mi e 4e ot vsiako darvo svirka ne stava,a specialno vasheto darvo dori i da pravi svirki ne stava



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: kmeta]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано25.04.06 21:10



Абе поне лекар да беше, да му простиш! Ама и това не е! Дето се вика пръв лекар сред кметовете и пръв кмет сред лекарите...

НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: deliverme]  
Автордaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 17:48



малеееееееееее вие сте олигофрени бе, направо идиоти. Не виждате ли че никъде не приказвам за нашия кмет говоря за кметовете по принцип.ако вляза във форума на бургас, русе или които и да е град ще прочета същите работи и за другите кметове от разни темерути. с кмета нямам нищо общо нито с общината. Само ще ви обясня защо сте олигофрени защото явно не се усещате. Когато някои кмет вземе примерно 10000 или колко искате 200000лв
или колкото предположите, то тогава почвате да лаете и то без да имате доказателства а на база една комшиика каза- и почвате значи той е боклук,той е корумпиран той нестава и така нататък. обаче като ви пребере доган най нагло и явно 250 000 000лв нищо - и почвате той добър човека той ще се оправи да не го калпазим човека, или ако ви каже някои ще ви оправя за 800 дни вие викате евали-той е, това е човекът. или някои дето ви обраха парите с пирамиди и фалити на банки, по времето на жан виденов- вие пак нищо нека вземат сигурно съм им трябвали пак да гласуваме за тях. и кво всички дето ви го турят дълбоко в гъ....... са добрички. еи затова сте олигофрене щото от много еб....... сте си загубили мозъка.сега пак ви еб...... и вие пак викате даваи още даваи.



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: дaтиroнaдpakaм]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано26.04.06 18:09



Абе ДАТИГОНАДРАКАМ, да те попитам... остави го вече кмета, ама ти добре ли си? Срамота е - при тази съвременната медицина...

НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: deliverme]  
Автордaтиroнaдpakaм (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 18:10



вие сте олигофрени бе. не виждате ли че не говоря за нашия кмет а говоря за кметската институция по принцип щото ако вляза във форумите на другите градове ще прочета същите думи като вашите- кмета е корумпиран, боклук , нестава и така нататък.Сега обеснявам внимателно защо сте олигофрени четете бавно и внимателно дано разберете. вие сте олигофрени защото като каже комшииката кмета взел 10000лв подкуп или 100000 или колкото вие си решите и почвате да викате -ууууууууууууууу. Като ви открадне Доган най нагло и явно 250 000 000 вие викате той добър човека пък и той далеко да му простим. Като ви каже някои че ще ви оправи за 800 дни и вие викате- той е,това е човекът послекато ви прасне отзад, вие пак гласувате са онези дето ви еб...... 45 години и после чрез пирамиди и фалити на банки ви докараха до оргозъм. ама нищо трябва ли им пари на хората взели нека да им простим нищо че ни еб......, то за хубаво.Викате си какво пък спестил съм някое левче от 97 години насам нека да доиде сергейчо ако му трябват ще му ги дам. И така вие сте олигофрени защото този дето ви еб......... отзад не го виждате ,а виждате този дето ви е пред очите. Това е смъкваите гащите отново , че пак ви се точат този път са тройка дето ще ви оправят. приятно еб......



Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 20:11



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.