Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 05.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помогнете,  
АвторBитo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 16:42



нужно ми е инфо за ВТУ, как е приема обучението и пр.



Тема Re: Помогнете,нови [re: Bитo]  
Автор deni112 ()
Публикувано12.02.06 13:18



толкова ли са ти трудни няколко кликвания с мишката
google.com > вту > http://www.uni-vt.bg/1/

voila!

Face the worst. Don`t blink.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от deni112 на 12.02.06 13:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от deni112 на 12.02.06 13:20.



Тема Re: Помогнете,нови [re: deni112]  
АвторBитo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 14:08



Не бе,не ми е трудно знам го сайта на ВТУ,но публикуваната информация там е по скоро обща и не пълна.На мен ми трябва хора,които са кандидатствали и са ги приели да споделят през какви трудности и спънки са минали.Все пак нали за това са форумите?



Тема Re: Помогнете,нови [re: Bитo]  
Автор deni112 ()
Публикувано14.02.06 21:46



ами аз кандидатствах, но преди цели 3 години. приеха ме, учих 1 година и после в сф. ако ти върши работа, питай, но не е нещо по-различно от всеки друг унивеситет

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Помогнете,нови [re: deni112]  
АвторVito (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 09:02



казаха ми,4е темите по които трябва да се готвя да са от ВТУ-вярно ли е,и имам ли време за подготовка?



Тема Re: Помогнете,нови [re: Vito]  
Авторprof.dr.f.n. (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 11:18



Men ako pitash vuobshte ne se hvashtaj da idvash tuk. Neznam za koja specialnost pitash, ama koj kakvoto i da ti kazva, Sf si e naj-dobre. Tuka prepodavatelite izbivat kompleksi i sa strashno ozlobeni. A njakoi se pravqt na nepodkupni, no vsushtnost si imat gotov cenorazpis...Obshto vzeto e tova, dano si razubeden veche.



Тема Re: Помогнете,нови [re: Vito]  
Автор deni112 ()
Публикувано15.02.06 16:56



не слушай подобни глупости. няма такова нещо. много от преподавателите особено за специалност право са от сф. учих там 1 година и бях мн доволна от всичко и от преподаватели и от качество на обучението. имам и много приятели които също учат или са учили там. за какви теми става въпрос конкретно? ако е за темите по история няма такова нещо. аз учих от учебник за сф и изкарах 5.50, а в сф изкарах 5.00 така че давай смело

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Помогнете,нови [re: deni112]  
АвторVito (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 20:19



Ще ти пиша на Q-то.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.