Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 09.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мол Велико Търновонови [re: Taнac]  
АвторBpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:54



Здравейте приятели!

Четох една статиика за предстоящото откриване на МОЛ във вашият град. Доста добра инвестиция и мисля, че трябва да се радвате за това. Не слушайте тези, които ви завиждат и предричат фалити още преди да е отворил. Аз лично съм ходил няколко пъти във вашият град. Някои неща ми харесват други не толкова, но като цяло мисля, че е от хубавите български градове.

Та мисълта ми беше за наемателите в новия мол. Не знам как стоят нещата в момента но поне ако съдим по сайта, всичко вече е заето, което ако е така говори много добре и не виждам кое дава повод за негативни коментари. Но дори и да не е, това не е чак толкова голям проблем.

Ще ви дам пример със една инвестиция реализирана във Враца преди година. Става дума за голям търговски център на 3 нива, с ескалатори, подземен паркинг и обща площ 4 000 кв. м.
В началото търговския център откри със не повече от 25, 30 заети площи (от общо 104) Тогава и тук имаше негативни предсказания, но не стана така.
Към днешна дата вече са заети около 70-80% от площите и като цяло върви добре. Има десетки магазини за дрехи, соларно студио, пункт на еврофутбол, клон на банка, клон на МТЕЛ, няколко кафета и т.н. Нещата вървят добре и е едно от приятните места за шопинг и развлечение във Враца.
Предполагам, че във Търново ще стане същото. За всички вас това ще е едно любимо място, аз гостите на града едно от задължителните места за посещение.
Макар и предварително, нека ви е честит!
Поздрави от Враца!





Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: Bpaчaнин]  
Автортaнac (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 10:07



Хлип, хлип, шъ съ разплача от умиление! Каква подкрепа, каква опора сте ни вие врачанци!
Правиш ли разлика между 4000 и 30 000 хиляди квадрата?! Враца е повече и по население май?! Иначе е хубаво да си оптимист, лошо няма!



Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: тaнac]  
АвторПънчy (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 20:20



и ква е разликата една (0) горе-долу да бяха две (00) поне





Тема Re: Мултиплекснови [re: Eти]  
Автор ink (spot)
Публикувано14.09.06 22:09



Не мога да си обясня що за хора се подвизават по тези клубове... Толкова злоба, хули, обиди и безадресен негативизъм... Явно някакви недоклатени лузъри, намиращи смелост в анонимността? Неспособни да преуспеят и да се докажат в реалния живот, да си избият комплексите тук? Нещо като онези малоумници, изпитващи кеф да изпочупят нещо ново или да си карат тунингованите (с лепенки) голфове със 100 по средата на жилищен комплекс. Щото все се оказват недооценени от шефа, гаджетата не се задържат, преуспелите съученици вече не ги поздравяват и баща им си мисли "Какво говедо излезе!".

Ако някой от гореплюващите се е познал в описанието, да си каже, едва ли ще изненада някого.

Молът е една хубава придобивка, откъдето и да го погледнеш. Радвам се, че го има. Нека да е честит на всички търновци!



Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: тaнac]  
АвторBpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 00:27



Да, прав си! Оптимист съм!



Ти май не ме разбра. В по-горното си мнение исках да кажа, да не ви пука толкова дали ще се запълнят веднага площите. Рано или късно това ще стане както стана тук.

А разликата в квадратурата има и то съществена, обаче в броя на търговските обекти разликата е с обратен знак. Поне от сайта видях, че в търновския мол те са 64, а във този център във Враца, който ви казах са 104.
Но въпреки това, както виждам не попречи вече да за запълнени на 80%
Вярно, че Враца е по-голям град, но не е голяма разликата, а и такова нещо едва ли се прави само за местните. Не знам де! Вие си знаете.

Аз бях добронамерен, не знам на какво се дължи твоето нагативно поведение.

Но карай! На всички останали, поздрави!



Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: Bpaчaнин]  
АвторTaнac (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 11:01



Като минавах на път за София миналия уикенд видях че близо до МОЛ-а се строи Практикер. Много се учудих, като знам че такива магазини има само в София, Пловдив и Варна. ВТ е предпочетено пред Бургас, Стара Загора, Русе. Тоя кмет трябва да го позлатите, че в градче с 67 х.д. прави работи които и в 3 пъти по-големи градове не стават!



Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: Taнac]  
АвторTH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 21:47



кво стана отвори ли????



Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: Taнac]  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 17:49



Как можахме да забравиме, че именно кмета е главния и единствен виновник във Велико Търново да има МОЛ и Практикер. Сигурно той е собственика им, де да знам, ти ще кажеш, явно по-ги разбираш работите гледам...

Не забравяйте, само и единствено кмета е причина да го има мола, ако не беше той забравете.



Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: Bъзмyтeн]  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 17:55



Е и да добавя разбира се, че си уникално тъпо парче, ама просто уникално. Да от доста време не бях ставал свидетел на толкова тъпоумно, безмислено и малоумно изказване.

Прочети си пак думите и ако не си все пак чак толкова тъп, то може и да осъзнаеш поне малко колко си малоумен:

"Тоя кмет трябва да го позлатите, че в градче с 67 х.д. прави работи които и в 3 пъти по-големи градове не стават!"



Тема Re: Мол Велико Търновонови [re: Taнac]  
АвторMaRcHeV (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 16:31



Хахахаха Велико Търново не е 70 000 души бе хора. В момента по официални данни, тоест регистрирани жители на града са около 90 000, а пак по официални данни има още толкова нерегистрирани жители на града. Да не забравяме за ВУЗ-овете в града. Пълно е със студенти. Аз лично познавам хора от Монтана, Стара Загора, Русе, Плевен и други градове, които се преместиха да живеят във Велико Търново.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.