Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 23.05.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: Жидoeд]  
Авторmitkoto (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 15:01



Evirita ne e zaduljitelen - u4i go koito iska! Ne si pravete izvodi za ne6to bez da go poznavate! Kolej1t e edno ot naj-prestijnite u4ili6ta v Bulgaria... ako ima ne6to za koeto da se vuzmo6tavam tva e mizeriqta v durjavnite u4ili6ta!!!!



Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: mitkoto]  
АвторБoян (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 00:09



Да, любезни ми непишещ-на-кирилица приятелю... Това е тъжното - в държавните училища мизерията е пълна! Нормално, зад тях не стоят богатите евреи или техните слуги... И въпреки това именно от там излизат най-големите таланти на България.



Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: Жидoeд]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 16:08



Abe Boqne, kuv si ti be i ot de si?Za kvi talanti mi govori6?Ot Eg-to li, ili ot PMG-to?Tui 4e daskaloto e o6te mlado i 4e zavijdate ne ozna4ava 4e ve4e nqma uspehi.Q mi kaji akreditireni li ste ot IBO i ot kup prestijni amerikanski asociacii? 4akam ti otgovora Boqne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: Бoян]  
Авторmitkoto (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 12:09



Pod veliki talanti amet i aneliq li ima6 predvid?!?!?





Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: Бoян]  
АвторABE (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 17:07



Извинявай любезнии, но аз имам доста познати които учат там, и до колкото знам, нито родителите им са еврей, нито са масони, нито каквито и да е. Просто са хора с доходи които им позволява да пращат децата си да учат там.
Колкото до държавните и частни училища, разликата е голяма на всякаде по света.



Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: Lili]  
Авторivka :P (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 19:32



zdraveite! Az u4a v tova daskalo i ba6ta mi ne e evrein i moga da vi kaja 4e tova e nai qkoto daskalo v BG i tova 4e vie ste zavistlivi lapeta i 4e ne mojete da vlezete v AK arkus tova si e va6 problem.
P.P. vse o6te 4akame otgovor na Boqn otnosno posta na Lili !





Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: ivka :P]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 14:15



Ami Iv4e da, naistina pove4eto hora ni zavijdat.Nie bulgarite vinagi 6te si ostanem zavistlivi i vinagi 6te jelaem lo6oto na drugite.A tove 4e nqkoi u4enici u4at tozi esik ne zna4i ni6to.Ami nie u4im qponski i kitaiski, tova zna4i li 4e sme qponci i kitaici?Ne, tova ne zna4i ni6to, prosto 6te znaem nqkolko ezika vpov4e otkolkoto "MLADITE TALANTI" ot ezikova i pmgetata.I neka da ni zavijdat i da se pukat ot qd.Ako iskat i da ni psuvat no ni6to nqma da promenqt, 6te si ostanat su6tite kele6i.....
Otnosno sa Boqn4o, ami qvno 4oveka ne e tolkova umen i nqma kakvo da kaje.....



Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: Lili]  
Авторanito (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 21:08



Здравейте на всички!

Тук съм не защото искам да обиждам някого или подобни,просто една съученичка ( Lili ,която е писала на темата) ми каза за нея и аз искам да й подкрепя мнението относно Американси колеж(и да уточня ,че училището не е еврейско,а е Американски колеж-има разлика,нали,защото за да е еврейско трябва да учат евреи или такива,които искат да научат този език,а ние нито сме евреи,нито целта ни е иврит-а,а английския ).Аз също уча там ,въпреки че е за първа година,но няма нищо лошо да се учат чужди езици и особено иврит-а ,който се смята за "мъртъв" език.А относно масоните и евреите ,според мен те играят важна роля за нашето обучение като покриват половината учебна такса и е редно ,поне от малко уважение към тях,да изучаваме езика им.А и не мисля ,че за 4-5 години ще научим иврит,но поне от обща култура да можем да кажем 2 приказки.В крайна сметка и изучаването му не е задължително,но дори и да беше, от по-горните курсове не съм чула лоши впечатления за него,като се има напредвид,че и учителката е много добра!Като толкова много знаете защо в ПМГ , ЕГ и другите училища не се учи иврит?!Както и да е аз казвам нещата такива каквито са,не искам да хваля колежа-всеки си преценява каде да учи и каде е най-добре за него!



Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: anito]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 21:19



Mersi Ani za podkrepata!Dano sega vsi4ki se ubedqt 4e Kolejut ni ne e 4ak tolkova lo6!I da e qsno 4e ne sme evrei, kitaec ili qponec!(no predstavete si 4e bqhme, kakvo ot tova i te sa hora kato vsi4ki ostanali!!!!!!!!!)aide ako ima nqkoi mnenie da pi6e!



Тема Re: Еврейско училище във Велико Търновонови [re: Lili]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано22.01.07 23:30



Аз ви се чудя.... искате да бъде актуална тема ли? Като гледам след седмица ще направи година.
Момичета, не им обръщайте внимание на тези охлюви и си гледайте ученето, кафетата и така нататък. На мен ми е хубаво като ви мяркам из града, нищо че напоследък рядко се прибирам. Но се отличавате.
А щом сте доволни, друго не може да се желае. Ако и учителите ви са виновни, това ще е прекрасно.
Пък после като завършите... пожелавам ви весело студентство






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.