Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 19.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Тема Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови  
Автор ПpHeдeв (ИПСБ)
Публикувано01.08.05 17:06



Мен лично френските арменци много ме зарадваха, а добро шоу направиха и грузинците .
Не ми хареса, че пак сцената е върху жабуняка, дето го наричат шадраван, в парк Толбухин. Пък дано доживеем да видим летния театър отново построен, а и каскадата да си работи като хората, с лампите му и всичките там чучури.
А дотогава, ще завиждаме на горнооряховския

Документация как секс, если она удачная, это очень хорошо; а когда плохая, всё же лучше, чем ничего.


Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал? [re: ПpHeдeв]  
Авторnice (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 17:59



И с какво толкова те зарадваха "френските" арменци? Тия от Франция по-различни ли са от българските арменци?

И как разбра,че са "френски";)? А нещо по-...тъй да се каже пикатно няма ли да ни разкажеш?

Обаче намирам ,че злорадстваш... , а това е отрицателна емоция;).

Долу написаното на руски за секса, можеш ли да преведеш на арменски;) или поне на френски;)?
Ние сме прости и само на български пишем и говорим!



Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: nice]  
Автор ПpHeдeв (ИПСБ)
Публикувано01.08.05 18:59



Не си ме разбрал готин. Много ми харесаха. А че са арменци, арменци са, нищо че са с френско гражданство, говорят на френски и арменски, живеят си някъде във Френско и сигурно бабите или прабабите им са виждали някога Армения. Не е в това въпроса. Харесаха ми как са си направили нещата, как си поддържат културата и какво шоу правят.
Колкото до това отдолу, то си е професионален лаф и който трябва да го разбира, го разбира. Буквално преведено е:
"Документацията (счетоводството) е като секса, ако е като хората, това е много добро, ако не е, все пак е по-добре, отколкото ако го нямаше никакво."

Документация как секс, если она удачная, это очень хорошо; а когда плохая, всё же лучше, чем ничего.


Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: ПpHeдeв]  
Авторnice (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 23:27



Намирам превода ти не много точен...



Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: nice]  
Авторnice (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 23:41



Въпрос "Харесаха ми как са си направили нещата, как си поддържат културата и какво шоу правят", би ли пояснил ?

какви неща?

Просто ми е интересно да науча за "тези неща";), може и аз да съм ги правел(а)
....




Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: nice]  
Авторvvt (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 07:52



Abe kato niama ne6to po sviastno kato kulturna proiava vav Vt,ne si struva da se zanimavate s babe6ki festival4eta,poviarvaite mi::)ne se kataite,6adravan niama da ima skoro,ami po skoro v Debeletz primerno 6te ima-nabligava im sbora na horata i sa se stegnali,varvete da si na4e6ete krastata tam



Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: vvt]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано02.08.05 17:24



кво за шадравана? аз днес минах през Толбухин за пръв път от 10 г. и повервайте ми - не е това, което беше тогава. просто е на кофти за сега място.
Ще стане супер!



Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: ПpHeдeв]  
Авторnice (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 18:53



Ако секса ти е като бумажнината ти, май хич го няма

Майтап, не се впрягай!Карай по-нататък...Та какви бяха "нещата" на френските арменци?



Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: nice]  
АвторMъp-Mъp (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 21:34



Виж сега юначе,недей да се заяждаш с дрюгаря Недев,че.....



Тема Re: Как ви се видя Фолклорния фестивал?нови [re: Mъp-Mъp]  
Авторnice (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 20:33



Мерси за юначето, ...ама нещо другарят Преднев забрави да ми отговори на въпросите... Хайде дееееееееееееееееееее, товарищь, ша ми мине мерака за лафа...

Les secrets les mieux gardés
sont ceux qui jamais n'ont été demandés




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.