Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 29.05.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Тема Пиано бар "Максимус"нови  
Автор PrNedev (НИ ШАГУ НАЗАД!)
Публикувано23.04.05 12:12



Някой ходил ли е на това местенце вечер, когато има жива музика? Любопитно ми е качеството. И все пак, по кое време е най-удачно да се ходи.
До какво доживях, да питам за търновски заведения...

Готов к труду и обороне своих доходов от налоговой инспекции?

Редактирано от PrNedev на 23.04.05 12:13.



Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: PrNedev]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 22:42



Реално няма най-удачно време да се ходи. Ако искаш да избягаш от навалиците и многото цигари - там е мястото. Ходил съм и вечер, то свири някакво съвсем младо момиче, което по всичко личи, че няма опит, та не очаквай голямо качество. Не е кой знае какво това заведение в крайна сметка.



Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: PrNedev]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 13:06



Напротив!Момичето зад пианото е великолепно!Там е острова, сред морето от долнопробна чалга.Петък и събота са най-подходящото време за купон.



Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: PrNedev]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 01:09



super e samo si zemi malko povechko pari edna pura i nqkva droga i si za tam . Super e :)) iam stai po dnaem na sushtoto mqsto ako zamraknesh s nekoe devoiche. .



Тема Re: Пиано бар "Максимус" [re: dada]  
Автор PrNedev (НИ ШАГУ НАЗАД!)
Публикувано01.05.05 01:07



Хм, пура или лула е много добра идея, но това дрога, сериозно ли го говориш? Ходих през деня и ми се видя приятно местенце... Между другото, може и тъпо да звучи, Вечер до пияното масите, дават ли да се пуши или отново е за непушачи? Все пак си мисля да се поглезя някоя вечер и разбира се да не съм сам

Готов к труду и обороне своих доходов от налоговой инспекции?


Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: PrNedev]  
Авторviki4a (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 15:09



Spored mestenceto e pirqtno i uiutno , hodila sum 3-4 puti vinagi kogato ima musika na jivo. Pianistkata e dobra, (e kato stil ne e ot nai-blestq6tite , no vse pak e mlada i 6e se razviva tepurva :) Edinstvenoto ne6o koeto ne mi harresva na men li4no e , 4e repertoara e edin i su6t vseki put i nqmat namerenie da go obogatqt, makar 4e predlagah da im donesa na diskove razli4na musika ot evergreenite , na koito az se radvam , ama vseki put da se povtarqt e dosadno. Do pianoto ne znam dali se pu6i , no na vsi4ki drugi masi se pu6i. Vse ne uspqvam da se dokopam do tiq mesta do pianoto za6oto sa rezervirani , puk na men mi 6tukva impulsivno da otida tam s priqteli ili s nqkoe gadje
tolkoz po temata ot men



Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: viki4a]  
Авторkuk (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 07:08



Izvini me ,no ti muzikantka li si,ta da opredelia6 kolko blestia6ta e pianistka,dokolkoto znam vav Vt niama koi znae kakvi improvizatori,puk kamo li jeni takiva.Tai 4e moge da uto4ni6



Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: kuk]  
Авторazs (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 14:55



a ostava i da kajete kyde se namira /adresa/ ...



Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: azs]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 07:48



Ходих и като цяло ми допада, вероятно защото обичам живата музика. Само че: усилвателите много усилваха - главата ми дрънча като в дискотека, което не е удоволствие; разположението не е добро - не виждах пряко изпълнителите, а на монитор - ами то и в къщи така ги гледам; персонала пусна много правостоящи, които непрекъснато се движеха и ме бутаха. Сте пробвам осте веднъж, застото може да е било случайно съвпадение на обстоятелства. Но ако се повтори, то сте ми е за последно, а също сте кажа на приятели да не ходят там. Иначе е хубаво да има клуб.



Тема Re: Пиано бар "Максимус"нови [re: Фeн]  
Авторф (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 07:54



Намира се на ул. Стамболов, между посщата и ГУМ, предпоследната къща




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.