Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 25.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ще мине южно! [re: Mnenie]  
АвторДakaшeв (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 08:31



Sofia - Varna трябва да се сведе до минимум, защото в 2 та града живеят около 3 милиона души, а тов аможе да стане само с минаването ан АМ Хемус южно от Велико Търново. Не ми се вярва да са толкова глупави, че да я пуснат северно. Какво ще прави на север и за кого???



Тема Re: Ще мине южно! [re: Дakaшeв]  
Автордoбpe (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 09:52



Една магистрала със сигулност не трябва да преминава през даден град.Търново е единственият град през който минава магистралата.Това е нелепо,натоварва трафика,замърсява ,съсипва асфалта и т.н.Така,че тази магистрала трябва да минава откъдето си иска от север ли,от юг ли,под земята или над земята ли,НО ТРЯБВА ДА БЪДЕ ИЗВЕДЕНА ИЗВЪН ГРАДА.Сегашната ситуация е нелепа.Тирове,камиона,коли какво ли не преминава оттук и прави всякакви поразии.



Тема Re: Ще мине южно! [re: дoбpe]  
АвторMnenie (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 10:11



Kakvo mu e losoto da ni napravjat magistrala prez tarnovo be?!??!?! Nali ako ja napravjat tocno prez tarnovo ste ni napravjat i okolovrastno. kakvo ste se zagrizili tolkova....



Тема Re: Ще мине южно! [re: Дakaшeв]  
Автор roum (приятел)
Публикувано07.02.08 10:33



Знаете ли колко по-радостен ще бъда аз и всички Варненци и Софиянци от колкото вие, защото ако магистралата мине близо до Плевен за нас ще се удължи до толкова че ще ни е по-изгодно да минаваме по магистрала Черно Море(която се очаква да бъде 100км) и после да се прехвърляме на Тракия (с дължина ококло 350 км) или казано Варна - Бургас - София = 450км.
Сега през Търново е 470км, а като мине северно от Търново ще надхвърли 500км.
Това обаче ще намали две други Магистрали които ще се строят примерно от Видин и от Русе.
Логиката същата каот тази на Магистрала Тракия която минава през Пловдив вместо през Казанлък от където могат да се спестят около 60-70 км. Изнесена е така че да е удобна за международен транспорт и за ползването от повече хора. Определено Русе+Ловеч+Плревн+Разград > от Търново+Габрово




Тема Re: Ще мине южно! [re: roum]  
Автордakaшeв (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 13:56



Ловеч участва и при двата варианта, така че не се брои, а Русе е толкова далеч, че за какво го включваш??



Тема Re: Ще мине южно! [re: дakaшeв]  
АвторMnenie (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 03:46



abre tanasej , ti napravo go izkara che e po-ofertirano da mine severno otkolkoto juzno be! magistrala trakija si minava prez trakija, ne prez kazanluk, kojto e v kraja , magistrala hemus trjabva da minava prez do stara planina ne prez pleven i ne znam si koe selo a blizo do gabrovo i mezdu GO i VT. taka sa go izmislili oshte rimljanite, ne razbiram zashto trjabva da se promenja



Тема ного си тъп [re: Mnenie]  
АвторГarayзoв (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 17:54



Не те знам къф пол си затова ще говоря в среден род. Много си ми тъпичко!
Магистралата си има проект и ще мине между Плевен и Ловеч колкото и да не се иска на търновци. Стига си откривало топлата вода и спамило по темата. Постингите ти са много прости. И се научи да пишеш на кирилица а не на маймуница!
Айде сега се укроти малко и не е нежно да ми отговаряш.








Тема Re: ного си тъп [re: Гarayзoв]  
АвторMnenie (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 23:05



Slusham i ne vjarvam na ushite si kazal edin po-umen i ot velikija garauzov chovek. kato ne znaesh za kakvo stava na vapros ne se obazdaj , tozi proekt e po bae ti toshovo vreme i taja snimka karta ja vartjat tuka otkakto e izljazla temata. v momenta obache gospodin ministroto raboti po-proekt , po kojto da mine juzno. stiga si spamil foruma sas ostarela informacija



Тема Re: ного си тъп [re: Mnenie]  
Авторlolipop (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 13:11



Mnenieto na Dakashev e naj-razumno.


Sofia - Varna трябва да се сведе до минимум, защото в 2 та града живеят около 3 милиона души, а тов аможе да стане само с минаването ан АМ Хемус южно от Велико Търново. Не ми се вярва да са толкова глупави, че да я пуснат северно. Какво ще прави на север и за кого???


A kartata v wiki-to e ot na babami vremeto.





Тема Re: ного си тъпнови [re: lolipop]  
АвторTpoйнa koaлиция (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 00:09



Така е ,но нали управляващите ще лапнат повече парички от по дълъг участък






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.