Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 17.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: Бялa]  
Автор JuliusCaesar (непознат)
Публикувано05.10.06 11:06



От това Бяла няма да стане по хубав град след като в нея живеят такива кретени и комплексари.С магистрала или без Търново ще си е винаги ВЕЛИКО



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: JuliusCaesar]  
АвторБялa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 12:31



И кое му е великото днес.
Предстои закриване на регионалното звено на НАП, намаляване щата на военното училище, изземване функциите на апелативния съд от тези в другите областни градове. Леко полеко надолу тръгвате. След магистралата движението от Търново ще изчезне и ще разсее мита за населен град.



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: Бялa]  
Автор JuliusCaesar (непознат)
Публикувано05.10.06 13:09



Не знам дали си чел някои авторитетни вестници но едва ли,В.Търново след София и Варна е най бързо развиващия се град.Не случаино тук построиха първия МОЛ извън София,ако ти говори нещо.Населението се е увеличило значително и една част от него са от такива градове като Бяла.А това ,че няма да минава магистралата какво по хубаво.Не съм чувал още някои град да е процъфтял защото магистралата е минала през него.Даже по добре че ще е настрани и ще е по спокоино движението.А вие може да продавате дини на софиянците на път за морето





Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: Бялa]  
Авторfranco (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 13:33



Скоро не бях чел постинг с толкова висок КПД...
Това си е направо професионализъм - с толкова малко думи, а толкова много глупости.
Мъчно ми е за този град.
Какво ще стане без НАП, апелативния съд и дузина мърляви офицери от никому ненужния Военен университет?
А и като си помисля като изчезне движението?? и като разсее митовете??...
Тръпки ме побиват...
А сега сериозно
Интересно ми е поведението на завършените провинциалисти, чиито основен мотив на действие, мисъл и вербални послания, са винаги свързани с населяваното от тях място. Те делят всичко в пространството на мое/познатото, мило на сърцето/ и чуждо/непознато, враждебно/. Още по-опасна е провинциалната патология свързана с подобен екземпляр попаднал по стечение на обстоятелствата в по-голямо село/град/държава. Тогава озлобеността към другите е правопропорционална на личностната празнота и неудовлетвореност.
Но да не навлизам в подробности, защото те са в компетенциите на съответните специалисти.
Съвременния човек не се отъждествява с мястото където живее, защото възможностите за информация, транспорт и обмен на мисли и ценности са почти неограничени.
Няма никакво значение кой къде живее, важно е кой с какво допринася на обществото и себе си.



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: franco]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано05.10.06 14:00



Ех,много хубаво си го казал,но се съмнявам,че господинът ще те разбере.
Всъщност къде точно ще минава тази магистрала(просто съм любопитна),че съм пропуснала информацията.

есен е

Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: ДPaka]  
Автор234 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 14:10



явно и оня бастун незнае откъде ще минава магистралата.щото тя всъщност ще минава на 10 километра мининум след бяла.така ,че незнам какво и се радва онзи тип.за разлика от него аз лично ще съм щастлив магистралата да не минава през търново.всъщност аз незнам кои ще кара по тази магистрала след като първо е платена и второ след като има алтернативен път които е в отлично състояние.говоря за сегашния път софия-варна през търново.той няма да изчезне я.а и кога ще стане тази магистрала.може би през другия век.дотогава искам да ви успокоя ,че комунистите отдавна ще са в забрава и не се знае колко пъти още ще променят маршрута на магистралата.така ,че споко.и с нея и без нея търново е номер1



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: 234]  
АвторXитъp 5ъp (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 14:45



"АМ Хемус ще мине южно от Велико Търново. Това съобщи вчера министър Гагаузов."

Така, че разни завистливи селяци от северните селца, като Бяла, П. Тръмбеш, Плевен и Русе да го лапат. Пътят е София-ВТ-Варна, както е бил хилядолетия до сега.





Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: Xитъp 5ъp]  
АвторCъвeт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 14:50



Спри наркотиците и се научи да четеш. Гагаузов е казал съвсем друго нещо. А маршрутът е утвърден ОКОНЧАТЕЛНО.
Иначе по темата - изведнъж всички станаха доволни ,че няма да минава до ВТ. До скоро друга песен се пееше в началото на темата.
Първокласният път сега е добър, но след време остава на заден план и сети дали така ще се поддържа/чисти.



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: Cъвeт]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано05.10.06 15:10



Аз не съм доволен... за да казваш всички.



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: Пp.Heдeв]  
АвторTзиkи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 13:33



Автомагистрала Хемус ще минава северно от ВТ. Северно от Поликраище ще е пътен възел Велико Търново на главен път 5 (Подкова-Русе). Автомагистралата ще се строи едновременно от изток и запад и ще бъде завършена съгласно НСРИБ през 2014г. Последния участък ще е именно въпросния пътен възел. Към строителството проявяват интерес чуждестранни консорциуми. Схемата на изпълнение ще е чрез публично частно партньорство, т.е. концесиониране.
А за местните патриоти във ВТ ще отбележа, че могат само да се радват че Хемус ще бъде готова едва през 2014г. защото след пускането и града ще загуби голяма част от привлекателнстта си за инвеститорите. В момента по-голяма част от инвестициите в града са във връзка с обслужващия сектор и по един или друг начин имат връзка с главния път София Варна който минава през ВТ. Или може би е пълна случайност, че МОЛ-а с който така много се гордеете, както и Практикер и ред други нови неща са именно на това шосе?! Просто ВТ е единствения по-голям град между София и Варна и при това в средата на пътя и взема максимум дивиденти от това. А ако искате да видите как ще изглежда улица Магистрална след 2014г. ви препоръчвам да минете по стария път София Пловдив.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.