Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 25.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: По тая логика...нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
АвторДoбpoмиp (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 21:05



Един път да съм съгласен изцяло с теб Мечи.




Тема Re: По тая логика...нови [re: Дoбpoмиp]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано24.04.05 12:44



За всичко трябва да си съгласен, защото аз казвам истината и само истината!



ВТ е важен пътен транспортен център С-Ю и И-З, също като Стара Загора и ако гаровият възел и летището не бяха в ГО, то ВТ щеше да е още по-супер важен транспортен център на нивото на СЗ, в която има и ЖП възел С-Ю и И-З и летище.



В момента 3-та най-важни пътни възела в България са:

1. София / връзка Атина-Хелзинки, Лондон-Истнабул/
2. Ст. Загора / връзка София-Черно море, Букурещ-Бяло море и Истанбул/
3. В. Търново/ връзка София-Черно море, Букурещ-Бяло море и Истанбул/







Редактирано от Meчът нa Bepeя™ на 24.04.05 12:46.



Тема Re: Re Ком - Еминенови [re: kaмeнapчe]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 07:00



Magastralata 6te minava prez Pleven,sorry



Тема Re: Ком-Емине-Рим-Берлиннови [re: koko]  
Авторkaмeнapчe (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:51



Бре !!! Какво се разпалиха тия страсти местни заради един път магистрален , а ? Аз съм каменарче и ще прокарам магистралата на север от Търново щото има по малко баири и ще е по евтино , казах ви . Да не забравяме и Русчуклък Дунавски гордо изтипосал се на воден транспортен възел и връв и бидейки значителен пункт ! Даже Плевен е незабравим и смел Полски Тръмбеш не незабележим. Какво ще кажат поляците, а ?
Старозагорското опълчение и то се изказа неподготвено !!!! Поради що ще е далавера да се нагъчкат три магистрални пътя Запад-Изток в разстояние на 120 килиметра , бе , пезевенк , колко е разстоянието между Търновград и Ески Заара , бе ??!! Защото след не много дълго време и подбалкански магистрален път ще се прояви аутобанно !! И като така на людето помежду нагъчканите аутобани ще им пищят ушите от трафика , троянският монастир ще се разруши от камионните вибрации, бе еколого-мразително настроени местно шовинистически кривопътци !!
За справка погледнете историческата вече магистрала Тракия , която гордо трака с колелетата северно от Пловдив и северно от стария път , бе , безпътници таквиз !!
Ще мине и северно от Ловеч тоже защото колкото по на север се изгърби аутобана толкова повече ще се използва . Многострадалната северозападна България плаче за транспортна връзка от капацитет !! Търговията и алъшвериша с Европата се намира на северозапад от оста Рим-Берлин-Търново-Ески Заара , бе дребногледи местни шовинисти таквиз.
Хабер си немате вие от прокарване на пътища ! Една пъртина през снега на голо поле да ви дадат да прокарате и нея ще я окепазите !!



Тема Re: Ком-Емине-Рим-Берлиннови [re: kaмeнapчe]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано27.04.05 11:07



Само не ми казвай, че е по-изгодно Хемус да мине по-на север! Кой ще обслужва Бяла / 20 хилки/ вместо Габрово/ 80 хилки/ ли? Само дето ще се отда;ечи пътят от ВТ и ще се удължи пътя София-Варнас блзио 80 км. Това е рзеултатът ако Хемус мине през Плевен и близо до Бяла!


Гаранция, че това няма да се случи. Хемус може да мине или С или Ю от ВТ, но много близо до него. В никакъв случай няма да е близо до Бяла!



Според мен също най логично е да мине южно от ВТ, но не трябв ада се забравя, че България= мафията управлява, т.е. нищо чудно да мине и през 2 могили!






Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: aнди kayфмaн]  
Авторянтpa фopeвъp (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 11:26



Ама естествено, че Хемус ще мине южно от Търново! Трябв да си с много болен мозък и умопомрачение, за да не виждаш колко повече предимства има това. Колко повече и по-големи градове и връзки ще се обслужват!



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: янтpa фopeвъp]  
Авторkaмeнapчe (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 15:41



Другарю форевър, недейте така да говорите празни приказки без да подкрепяте твърдението си с един единствен факт! Какви са тия големи градове южно от Търново ? Едно Габрово само е между чукарите и икономически мислещи габровци ще се съгласят, че нема далавера път да се строи из баирите.
Другарю форевър, не забравяй , че тази магистрала се строи отдавна и е като една напреднала бременност вече-път назад няма. Отвори една карточка и погледни докъде вече е стигнала магистралната аутобанщина. След това си вземи една линийка (ако имаш) и с тази линийка съедини крайните точки до , които строежът вече е стигнал !!!!! Какво ще наблюдаваш тогава ??? Премрежените ти дзъркели ще открият с изненада , че тази права линийка минава северно от Търново , бе !!! Защо , кажи ми, да се строи тази магистрала със завои да мине зорлем южно от Търново ??
То верно казват, че балкана ражда хора , а полето тикви , ама в твоя случай е станало изключение , явно.
Има и карти с гъстотата на населението , които можеш да погледнеш, ако си ученолюбив, те ще докажат тезата ми , че има повече население северно от Търново отколкото южно от !! Нали заради това население да използва пътя се строи , бе , керата пезевенк такъв !! Ей таквиз като тебе разхищават народната пара - виадукти през баирите му се строят!!! Пак повтарям- има твърде много баири и малко население южно от Търново, бе пишман географ такъв , непрокопсан.



Тема Re: Магистрала Хемус ще мине южно от ВТнови [re: kaмeнapчe]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано28.04.05 21:01



Що ми се струва, че човека се шегуваше?
На един пътен атлас беше отбелязана бъдещата магистрала и тя минаваше северно от В.Търново.



Тема Do Me4a na Bai Huiнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 01:13



Мечка,в точка 2 и 3,които си посочил,как ще се стига до Букурещ - със совалки или с летящи каруци?Защото съм чувал че от 50 години се минавало през някакво малко и единствено мостче над рекичката Дунав,който бил на малкото и незначително 5-то по големина градче наречено Русе.През това мъничко транспортно възелче също минавали 3 международни магистрали,но естествено по-големо от Зарата нема.Ама вие сте мафиоти,за да не ни правите оборот ще прокопаете тунел по Дунава,знам аз.



Тема Хемус ще мине през ВТнови [re: Mitaka]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано01.05.05 12:45



Ами 3 е по-малко от 4. Разбирай го както искаш! СЗ е кръстопът от съединяващи се 4 магистрални пътя / все още не магистрали/, но до края на тази година ТРАКИЯ ще стигне СЗ, а до 5, 6 год. и Е-85 ще стане такава.


От друга страна Русе, който има главен път без перспектива за магистрала до ВТ - разклояващ се на 60 км. и за София и такъв и за Варна! Тва е!


Влез в

www.bg.wikipedia.org


и прочети малко повече за СЗ. Там пише че СЗ е най-големият и важен транспортен център в Южна БГ!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Редактирано от Meчът нa Bepeя™ на 01.05.05 13:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.