Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 13.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ima li 4astna akushero-ginekologi4na kliniнови  
Автор mai4ence (непознат)
Публикувано17.02.04 10:48



imam spor s bastata na badeshtoto mi dete kade d rodia.....toi darji d e v Tarnovo zastoto bil rajdan tam...../ne sme ot grada/ moga li d se doveria na tukashnite lekari i ima li 4astna takava klinika, ste se radvam na koordinati, blagodria :)



Тема Re: Ima li 4astna akushero-ginekologi4na kliniнови [re: mai4ence]  
Автор flavi (разхвърляна)
Публикувано17.02.04 12:04



за съжаление,частна клиника няма, едно родилно отделение - и там,ако искаш
По въпроса за доверието към лекарите трудно може да се даде някакъв общ отговор



Тема Re: Ima li 4astna akushero-ginekologi4na kliniнови [re: mai4ence]  
Авторprepatila (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 15:06



Здравеи майченце! Моля те вслушай се в съвета на една потърпевша. Имам 3 спонтанни аборта. Проблема ми е елементарен - налага се серклаж(манипулация за 20-30мин). Но месното светило "д-р"Хаджирадев(шеф на родилно отделение) не пожела да ми направи, с аргумента че ми давал болничен да си лежа в къщи. Получих кървене в края на 5 месец постъпих в болницата(същия беше на смяна) и не ме предледа. Изписа ми рецепта за 50лв (страхотен екстрасенс). Нещата се влошаваха, но 4 дни никои не ме преглеждаше. На 5 вече беше прекалено късно . Моля те разкажи това на съпруга си! Другите доктори не са по-добри- минават на визитация с цигара, преглеждат без ръкавици, израждат доста почерпени. Нагледала съм се там на какви ли не неща. Направете си изводите сами!!! Пожелавам ви много късмет. Отпадна районирането на болниците. Идете на друго място.



Тема Re: Ima li 4astna akushero-ginekologi4na kliniнови [re: prepatila]  
Авторmai4ence (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 16:10



Blagodaria Ti, Prepatila.....to4no ot tova se opasiavah :(
Blagodaria



Тема Re: Ima li 4astna akushero-ginekologi4na kliniнови [re: mai4ence]  
Авторпpeпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 08:21



Желая ви много късмет и леко и безпроблемно раждане! Стискам палци!!!



Тема Ей, ей, ей!нови [re: mai4ence]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано18.02.04 08:59



Недей бърза да си вадиш генерални изводи от едно единствено мнение! Нещата далеч не стоят чак толкова трагично. Има си лекари и лекари. Да го кажем по-общо - хора и хора. За съжаление обаче относно ражданията не мога да дам чак толкова преки впечатления, така че няма да задълбавам в темата. Просто исках да ти кажа да не придобиваш обща представа за нещата от едно единстено отрицателно мнение.


Факт е обаче, че след като не сте от града и нямате преки впечатления от някой лекар досега, най-добре е да не се пъхате между шамарите. Ей така на чист късмет да дойдеш тук и да търсиш някого - не те съветвам и аз. Не се знае на кого ще попаднеш наистина. Което не означава, че няма лекари, на които можеш да се довериш!

Никога не спорете с глупак - хората може и да не забележат разликата!


Тема Re: Ей, ей, ей!нови [re: Яceн_]  
Авторпpeпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 14:05



Приятел, тук обсъждахме нивото на акушеро-гинекологичната помощ във Велико Търново.Не е ставало дума за "всички" доктори от Всички специалности. Трябва да знаеш, че съм много доволна от моята семейна лекарка (д-р Султанова). Знам със сигурност, че има още много способни доктори, които нямат достъп до общинската болница, а имат часни кабинети, защото "старите специалисти" са до пенсия на работа в болницата. Ти си мъж и едва ли(без да се обиждаш) си запознат в детайли със АГ проблемите. Тук необмислени рискови са недопустими!!!Става въпрос за два живота едновременно. Ако ти се наложи някой ден твои близки да имат нужда от АГ помощ(за хубаво или болест) не се доверяваи на търновси "специалисти"-АГ. От мен толкова, ако искаш повярвай, ако не... На никого непожелавам да е в моето положение и да изпита същото на гърба си. БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И КЪСМЕТ!!!



Тема Re: Ima li 4astna akushero-ginekologi4na kliniнови [re: mai4ence]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 11:43



Моето мнение е че д-р Хаджирадев е отличен специалист. Бременна съм в 8-я месец и ходя при него на консултации и ще раждам при него, много мои приятелки и познати също са раждали при него и не съм чула една лоша дума от тях, по отношение на професионализма му. Не ти говоря само за нормални раждания, половината бяха с трудни и рисковани бремености. Така че не се притеснявай, но ако имаш възможност да родиш в София или Варна просто не се колебай, там са най-добрите. Успех и лека бременност.



Тема Re: Ima li 4astna akushero-ginekologi4na klini [re: мими]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 10:02



predi gogina rodih v AG Tarnovo imah kasmet s leka bremenonost i leko rajdane
imah ugovorka s d-r Kovachev koito se vogi za dobar lekar. za ujas na tozi lekar bolkite mi zapochnaha v negovata smiana toi me prie no vapreki ugovorkata da si platia sled kato vsichko prikluchi sled kraia na smianata si si tragna biah ujasno razochorovana i izplachena poneje biah prenosila ploda izrodime edna mnogo mlada lekarka Albena se kazva beche vnimatelna mejdu drugoto sam mnogo dovolna ot neia no poneje biah prenosila deteto se naloji da mi napravi nikakva operacia triabvashe anisteziolog okaza se che toi e napit a az gibeh mnogo krav i niama da ima vreme da viknat drug anisteziolog zapochnaha operaciata kato mi se naloji da prejivea ujasni bolki /ne me bolia tolnova kato rajdah/ i sled 4 chasa operacia sanitarkata me zalia sas spirt vmesto s kislorodna voda ujasa beshe palen. No blagodarenie na tazi lekarka ALBENA PANJOVA vsichko beche dobre na finala mnogo sam i blagodarna i sajaliavam che i izgubih kordinatite. s istoriata si iskam da ti kaja che ima lekari i lekari pojelavam ti leko rajdane i barjo vastanoviavane sled tova i mnogo kasmet rzabira se che shte ti triabva



Тема Re: Ima li 4astna akushero-ginekologi4na kliniнови [re: lili]  
Авторprepatila (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 13:56



Az kato bqh w bolnicaca Paniowa be6e po mai4instwo. A towa s piqnite na smqna doktori w ginekologiq i rodilno e pbi4aina praktika




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.