Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 16.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Вие тука какво?нови [re: koтypak]  
АвторPLX (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 19:30



абе много п... мадами гледам щъкат из търново и все *убави*. аз за кво се преместих в софия, само да им сърбам попарата на лицемерните софианки



Тема В Търново са най готинитенови [re: di LAYLA]  
Автор tedche ()
Публикувано25.03.04 15:26



Как ще няма бе мацка? Важното е кво търсиш! Изчетох всички мнения и се затвърди мнението ми, че търново си остана същи както когато го напуснах преди 7 години!
Пичове, заведения, алкохол, разврат!
ти кво искаш? някой дет работи в банка, ходи костюмар, чука секретарката и се привира мноо късно изморен и нийде не му се ходи ли?
най свестните мъже са
1. Безработни, дет харчат на мама и тати парите (с такива търново изобилства)
2. Обичат да се шлаят по заведения до 5 сутринта и на пият водка (при вас е лесно 50 ст. малката)
3. Висят на конниците и пушат трева (тва не знам дали още го има)
4. почти липсват роми, общаци, строители и т.н. паплач, с която изобилстват по-голямата част от градовете и т.н. и т.н.

а да - много рядко в търново съм виждала дебел мъж! е ти кво повече искаш? да те обича?! ха-ха

По мое време пичовете от горна бяха много готини също



Тема Re: Zashto v Tarnovo niama gotini pichove?нови [re: di LAYLA]  
АвторProdukta (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 22:39



Ami v Turnovo nqma gotini pi4ove zashtoto sa tupi i naduti zlobari!!!Taka mislq az!Hodil sum tam nqkolko puti i ustanovih tova.Kato razberat 4e ne si ot tam i te gledat mnogo na krivo!



Тема Re: Zashto v Tarnovo niama gotini pichove?нови [re: di LAYLA]  
АвторBells (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 20:20



Ami ela v Trqvna macko



Тема Re: Zashto v Tarnovo niama gotini pichove?нови [re: Bells]  
Авторdi LAYLA (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 17:47



Здравейте приятели,
Искам да ви кажа че след дълко тарсене и дълго писане в този клуб открих един готин пич и то в Търново, а не в Пловдив както си мислих. Много сам щастлива и много се обичаме. Ее, той не е от Търново, но това е нормално. В Търново няма готини пичове.
Желаяа Ви успех.




Тема Re: Zashto v Tarnovo niama gotini pichove?нови [re: di LAYLA]  
Авторпoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 23:24



Аз пък намерих най-готиния Търновец..на > 2000 км от Търново Ще посетя града да поразгледам забележителностите след около месец...
А за мъжете, ще видим дали ще си променя мнението.Съмнявам се... но ще потвърдя след визитата
Поздрави



Тема ima neshto viarnoнови [re: di LAYLA]  
Автор babysister_hot (neumorima)
Публикувано25.06.04 14:53



cial jivot jiveia tuka i mai samo s edin-dvama tyrnovci sym hodila.Vseki s koito se svaliam primerno zashtoto mi haresva se okazva che ne e ot tyrnovo.Po princip grada se slavi s hubavi jeni,no men tova ne me topli.Te za tova sa napravili tuka universitet goliamza da ima pichove ot cialata strana....

vsichko e dnes,utre vse oshte ne syshtestvuva.


Тема Re: ima neshto viarnoнови [re: babysister_hot]  
Авторstudent (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 16:45



Ami toia universitet e po-skoro humanitaren (pedagogi4eski) institut. Towa e s cel da dojdat powe4e madami, otkolkoto pi4owe, ha-ha-ha...



Тема Re: Zashto v Tarnovo niama gotini pichove?нови [re: di LAYLA]  
Авторnaso1OO (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 21:32



Vi6 mila moje bi poglednato prez tvoite o4i niama gotini pi4ove no ne sadi po edno darvo 4e e bolna cialata gora.celyvki :)))))))))))))))))



Тема zapoznansvoнови [re: ideal]  
Авторbar4o (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 11:00



o4akvam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.