Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 18.05.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дискотекинови  
Автор catycat (непознат)
Публикувано16.10.03 20:33



Кои са най-свястните дискотеки във ВТ в момента? А нещо за DJ-ите мойе ли да кажете?



Тема Re: Дискотекинови [re: catycat]  
АвторdiskOTO (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 15:36



SISCA -MNOO JAKA I POLTAVA E JAKA I SYSTO I JOI E NAI- JAKATA , BRATLE IMA TAM STRASHNI MADAMI:)



Тема Re: Дискотекинови [re: catycat]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано25.10.03 23:19



Кажи каква музика слушаш. Аз лично предпочитам дискотеките Eccentric и R&B. Най-вече защото не пускат чалга.

I can resist everything except temptation.


Тема Re: Дискотекинови [re: Anette]  
Автор catycat (непознат)
Публикувано26.10.03 17:25



I az ne ponasiam chalga!



Тема Re: Дискотекинови [re: catycat]  
Автор rusenetz (непознат )
Публикувано11.11.03 19:50



abe ama wie imate li takiwa we???? he he he




Тема Re: Дискотеки [re: diskOTO]  
Автор teo2 (непознат)
Публикувано12.11.03 01:09



kakvi diskoteki be brad4e to det se kszva nqma kade da otide6 edno kafe da izpie6 ti za diskoteki mi govori6.kajetemi za edna diskoteka v koiato naistina moje6 da si napravi6 kupona ?pone edna??



Тема Re: Дискотекинови [re: rusenetz]  
Авторboli (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 10:25



toia susenec da si hodi v shibania ruse - vsichki tam ste takiva bokluci .... ima koi da dava ocenka z atarnovskite diskoteki ! aide kam dunava . . . .



Тема Re: Дискотекинови [re: catycat]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 22:17



SCREAM - malka e, no mi haresva



Тема Re: Дискотекинови [re: catycat]  
Авторzori (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 22:12



amiiiiiiiiiiiiiim,da vi kaja 4estno,da izvinqvat tarnovci,ama nito edna diskoteka tuka ne stav za ni6to...:(kvo da napraq,4e ne mi xaresvat...moje bi malko x-trik m i dopada.ina4e grada e xubav,am ima nujda ot o6te mn razvitie.



Тема za rusenecaнови [re: rusenetz]  
Авторpete (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 20:15



a be malounik,moga da ti ka6a 4e i v ruse sum 6ivial i v turnovo,i sega 6iveia v 4u6bina,i imam iasna predstava 6to za gradove sa ,znae6 li kolko godini sa nu6ni na ruse za da ima takuv no6ten 6ivot kato turnovo.Ako v turnovo zatvoriat universiteta,mo6e bi za 2o godini rusenci 6e go stignete,osven ako do togava rumuncite ne sa vi istrovili vsi4kite




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.