Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 28.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови  
Авторwebmaster (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 12:03



Какво ще кажете за сайта на кандидат-кмета Йордан Грозданов?



Мислите ли, че трябва да добавим още нещо?



Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ? [re: webmaster]  
АвторRosen lvanov (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 18:00



Dizaina e malko slab, ama Dancho izglezhda dobre na fona na drugite kandidati



Тема А знамена от къде?нови [re: webmaster]  
АвторOK (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 09:50



Добре де, след като искате в събота хората да развеят байраците, да знаете случайно къде във Велико Търново продават знамена? Преди месец обиколих целия град и никъде не намерих да се продава българското знаме.
И още един въпрос - знае ли се какви ще бъдат наградите, които ще дава ВМРО?



Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови [re: webmaster]  
Автор жeнaтa (непознат)
Публикувано21.09.03 18:00



имам спомен, че някъде по вестниците видях нещо като: kmet_grozdanov@net
или нещо подобно но в този порядък
смешничко, бе хора: пръво той не е кмет; второ откъдето и да го четеш не ви ли звучи като Грозданов нема да го бъде :)))



Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови [re: жeнaтa]  
АвторwebMaster (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 10:03



Смешно звучи само за руско-говорящите. На английски 'net' означава 'мрежа'. Въпреки това, забележката Ви е правилна, затова в бъдеще е-майлът на г-н Грозданов ще бъде

.
Благодаря Ви за конструктивната забележка.



Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови [re: webmaster]  
Автор q2dm1 (непознат )
Публикувано02.10.03 09:16



мда, прав е росен, че дизайна е леко слаб :) всъщност на мен ми харесва това, че е олекотен, фен съм на информацията, не на дизайна. но дизайна си е слабичък, не се обиждай, има какво да научиш :)

поне си вкарал и малко пхп :)

нямаше да е лошо да спретнеш едно форумче също, по този начин ще се виждат мненията и на останалите, ще може да се завърже разговор между кандидат избирателите :)

между другото, има или не уеб девелопъри в търново? поне по една бира да пием, да побистрим малко уеб политиката



Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови [re: q2dm1]  
АвторMapka (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 09:45



Идеята за БИРА ми хареса

ама да не си говорим за уеб дизайн




Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови [re: webmaster]  
Авторizbiratel (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 12:49



Интернет-станицата не крайно лоша и кандидатът не е лош , но господин Грозданов не е ли наясно , че неговата партия не е печеливша
в нашия район ? Би трябвало да се кандидатира най-малко като независим , защото аз също имам добро мнение за него , макар че не съм
от неговите близки и познати .



Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови [re: izbiratel]  
Авторdrug izbiratel (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 13:57



Не може да се кандидатира като независим , защото няма кой да му даде толкова пари за рекламни материали , които да пуска в пощенските
кутии в целия град .



Тема Re: Какво ще кажете за www.grozdanov.net ?нови [re: drug izbiratel]  
АвторWebMaster (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 16:20



Аз съм зает човек и затова дизайна е слабичък. Обаче съдържанието явно е добро, защото в сайта на един кандидат за кмет от община Генерал-Тошево има направо цели изречения копирани :) Във всеки случай се радвам, че на тези избори се обръща много по-голямо внимание на Интернет.

Що се отнася до форума, нарочно не го сложих, защото това което съм виждал е, че във форумите на сайтовете на политически ангажираните лица и/или организации се изказват най-яростно техните противници. А противници Грозданов има, защото в последните години някои хора израстнаха в бизнеса единствено защото съумяха да "влязат под кожата" на общинската управа.

Що се отнася до въпроса, защо Грозданов не се е кандидатирал като независим, аз не знам отговора. Покрай кампанията се запознах с хората от ВМРО и мога да твърдя, че тук във Велико Търново те са 100% български патриоти. Не са се покварили от властта, защото не са разполагали с такава. При тях няма лицемери и натегачи, защото последните обикновенно се въртят при управляващите. Затова ми се струва нормално, че Грозданов е издигнат от тях. Между другото, така като гледам, сред независимите кандидати за кметове има и свестни хора, обаче техните шансове са много малки, защото им липсва организационна подкрепа.

Що се отнася до бирата и web-дизайна идеята е добра, само че аз не се занимавам с web-дизайн и пия вино :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.