Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 07.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Липсва ми Търново!  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 19:45



Понякога в живота се налага да живееш и работиш в друг град. Вече 8 години си идвам в Търново през 2-3месеца за по една седмица. Ужасно ми липсва. Случвало ли ви се е да изпитвате това чувство? Не ви го пожелавам. Ужасно е! Търново е най-страхотния град! Там си остават истинските приятели.



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: art]  
Автор Dunco (минаващ)
Публикувано03.04.02 15:49



Hm...da. Ima neshto takova. Az sym ot okolo 12 godini taka i ...kogato se vyrna vyv Veliko Tyrnovo, dori i za mallko, ima edno takova useshtane.



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: Dunco]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 19:46



Радвам се, че някой споделя мнението ми. Носталгията е страшно нещо.



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: art]  
АвторMike FL (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 03:30



I na men ot 5 godini ne sum si hodil,shitkam se iz razni gradove v shtatite



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: Mike FL]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 20:49



На теб ти липсва сигурно не само Търново?! Много мои приятели заминаха там. Най-вече такива от студентските години. Чувстват се добре, но все си мислят как да си дойдат. И те ми липсват.
Аз живея в черноморски град. Работата ми е доходоносна и за това съм тук. В тези времена носталгията е цената която трябва да се плати за да живееш добре.



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: art]  
Автор Dunco (минаващ)
Публикувано07.04.02 13:21



E...Maj veche priviknah s nostalgiyata. A inache VT si ostava edin ot naj-hubavite gradove na BG. Ako mozeshe da se doizgradi Carevec (znam, che tryabvat pari), gradyt shte stane naj-hubavata atrakciya na BG. Skoro byah v edin zamyk, v Germnia, vizdal i sym mnogo ot tezi po Loira (France) - ima kakvo da se nauchim ot francuzite i nemcite. Tam potocite ot hora ne spirat, celi sela ziveyat ot turisticheskiya potok. Ako nyakoj e hodil v Mont St. Michael, moze da vidi edno prikazno myasto, no moze i da vidi kak cyalata okolnost procyftyava ot bezumniya potok koli i avtobusi, koito se nosyat natam. Ta za tyrnovgrad tryabvat pari i hora, koito znayat kak da gi izpolzvat.



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: Dunco]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 20:24



Да, вярно е че трябват пари, но и трябва някой да ги харчи за града, не да ги използва за себе си, както между другото е с всичко в тази държава. Няма да се промени нищо, докато не променим собственото си мислене. Толкова много пари се вкараха в този град по програмата "Красива България" и в частност "Красиво Велико Търново" и в крайна сметка какво се получи?! А да не говорим какъв озлобен народ сме. Даже ми е направило впечатление, че хората които нямат пари са по-добри и толерантни. В това отношение Търново печели по точки от града в който живея. Тук всички имат, но от злоба се поболяват. Това не е нормален живот. В Търново е по - спокойно. Липсва ми и това.



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: art]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 17:31



Ebal sym vi nostalgiata! Nikoi ne ostana v VT - ot cial klas sigurno 2-3 sa ostanali da jiveiat v VT. Trogatelni sa spomenite za tova kak sym igral na funiiki iz kvartala ili kak sym karal lagerna kolichka po ionovka, no naj-zdravoslovno e na spomenite da se udari edin format disk :))
spomenite ne se praviat ot kamynite i dyrvetata, a ot priatelite...sled kato nikoi ne ostana tam za kakvo da mi e mychno?



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: Yossarian]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 19:13



На теб ти е мъчно точно за това, което сам казваш, но не искаш да си го признаеш дори и пред себе си. Точно това са спомените - те не са настояще, а минало, което не можем да върнем, дори и да се върнем там. Това е носталгията.



Тема Re: Липсва ми Търново!нови [re: art]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 17:24



...a az se chudeh zashto chesto placha nasyn ili se ulaviam kak s chasove gledam v nishtoto i vyzdisham :)))

Haide, haide - ako mi beshe muchno za VT, niamashe kato se vryshtam tam da gledam kak po skoro da zabegna da lovia raci (en kazvam kade za da ne mi gi izlovite)

Tova za koeto vi e muchno sa spomenite...na neshta otdavna otminali, koito ne mogat da se vyrnat. Ostanete obratno za malko po-dylgo v VT (primerno mesec) i she ima da go psuvate i nego i smachkanoto mu naselenie!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.