Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 18.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Тема Представлението звук и светлинанови  
АвторAннa B. (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 11:51



Това лято смятам отново да отида до Търново. Преди 4 години бях там и видях представлението звук и светлина. Беше наистина много впечатлитляващо, но може ли някой да ми каже дали това представление все още съществува и ако е така, в кои дни?
Благодаря ви предварително,
Анна В.



Тема Re: Представлението звук и светлинанови [re: Aннa B.]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано12.03.02 08:42



Съществува, но не се пуска в точно определени дни, а когато има група (най-често от чужденци), която да плати цената. Така че ако човек е с късмет, може да гледа два-три дни поред всяка вечер. Ако ли не, може да не го пуснат със седмици. Разбира се, някой може да има информация за очакваните групи, но не знам кой. А единствените сигурни дати, на които може да се гледа, са около 22-ри Март - празника на града. Тогава обикновена пускат представлението без пари за простосмъртните - за жителите на града и за гостите.



Тема Re: Представлението звук и светлинанови [re: Яceн_]  
АвторAннa B. (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 12:01



Не вярвам, че ще мога да дойда за 22 март (за мое огромно съжаление и за радост на колегите ми). Това лято непременно ще дойда (може би някъде август), дано да имам малко повече късмет за да го видя отново.




Тема попаднах на един хубав сайт за Търново..нови [re: Aннa B.]  
Автор kultivirana (не обещавам)
Публикувано12.03.02 16:54



Авторката се казва Мария Рачева.
т.е. изцяло нейни са авторските права, но бих искала тук да споделя
видяното


Спектакълът "Звук и светлина" се превърна в емблема на Търново,стана любимо забавление на жителите и гостите на града. За съжаление обаче недотам любимо забавление им стана и чакането "да пуснат Царевец".Защото "Звук и светлина" има все по- рядко,когато се намери кои да плати.Един спектакъл струва 300 лева. Вярно , че е скъпо удоволствие , но защо поне не вземат да обявят един два дни в годината, когато със сигурност ще го има, за да не се чустават гостите на града излъгани.
На 24.май например тази година се бяха събрали много хора , имаше дори журналисти от BTV, но "Звук и светлина нямаше "....Един човек от София каза.че идвал в Търново за трети път и всеки път се надявал да види чудото, но нямал късмет:)
Ами така е в тези тъмни времена - вместо звук и светлина - мрак и тъмнина.Добре поне , че пуснаха уличното осветление.

За да добиете малка представа за какво става въпрос, изчакайте да се зареди анимацията.




аве обичам този град :-))

Намери ми опорна точка и ще разбереш на къде се извъртам

Тема Супер! Даже мърда!нови [re: kultivirana]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано12.03.02 17:43



Сменя си цветовете де...




Тема Re: Супер! Даже мърда! мда:-)нови [re: Яceн_]  
Автор kultivirana (не обещавам)
Публикувано13.03.02 09:32



Мърда я!

Това е наградата ти за проявеното търпениет докато се зареди

Абе просто ме кефи..

П.П.
това за 22-ти март - сигурно ли е?

Намери ми опорна точка и ще разбереш на къде се извъртам


Тема Супер! Даже мърда! мда я!...нови [re: kultivirana]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано13.03.02 17:35



Според мен се зарежда прилично бързо, поне при мен. Иначе наистина е супер! Къде се намират такива картинки?

Колкото до 22-ри Март, досега винаги е имало представление, че даже някои години и по две три - всяка вечер около празника. Надявам се тази година да не е изключение и да го пуснат поне веднъж. Иначе, лошо... Аз на всеки 22-ри Март съм там и досега не ми е омръзнало, все ми е интересно. А когато успея да закача и някое представление през годината, платено от някой друг... не отказвам. За съжаление, рядко става.




Тема Re: Супер! Даже мърда! мда я!...нови [re: Яceн_]  
Автор kultivirana (не обещавам)
Публикувано13.03.02 17:48



Първо, 10х за инфото:))

Ами не знам къде се намират такива картинки,
то случйно като ги откриеш най-много им се кефиш;))

Но мога да пейстна линка към страницата на това момиче от вашия град
- там открих и други неща, свързани с цветни спомени мои....

Хубав ден! :)



Намери ми опорна точка и ще разбереш на къде се извъртам

Тема Re: Представлението звук и светлина [re: Aннa B.]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано17.03.02 13:18



Edinstveno mqsto, kydeto mogat da ti dadat informaciq, bilo na recepciqta na Hotel WT... i to samo za denq, v koito pitash

Aledar~


Тема Re: Представлението звук и светлинанови [re: Aннa B.]  
Автор Ceнeдpa (огнена)
Публикувано19.03.02 12:04



другата сигурна дата за "звук и светлина " е 18 юли -тогава е празника на военното училище и винаги след зарята има и "звук и светлина"




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.