Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 28.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Прочете тованови  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано30.03.01 14:55







Тема Re: Прочете тованови [re: poзинka]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 13:21



Che toia chuk bogdan kvo drugo moje da izmisli...aide da ne prodyljavam che she me razberete koi sym



Тема И като те разбере кво?нови [re: Yossarian]  
Автор Бaй 3мeй (Горянин)
Публикувано04.04.01 19:50



Мисля скоро лично да му се представя с големите шутове по тъпата му кратуна.


Born To Raise Hell

Тема Re: И като те разбере кво?нови [re: Бaй 3мeй]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 16:23



Ami kato si tolkova boen i otvoren napravi go!
V momenta bogdancheto e voinik v tyrnovo v SZO-to, mislia che mu ostavat 2 meseca do UVO-to, otidi gore, nameri go i go prebii....a oshte po lesno izchakai go da sleze dolu - v tova zagubeno gradche edva li ima poveche ot 2-3 mesta kadeto da otide i svyrshi tazi obshtestvenopolezna rabota.
Samo che vnimavai che toi e maistor po aikido i ima mnogo silna vytreshna energia ki...hahahah, kato se setia za nego i me napushva na smiah.... Ako ti triabva opisanieto mu se obyrni kym men...hahaha



Тема Прочетох го...нови [re: poзинka]  
АвторKpиcтин (Нерегистриран)
Публикувано06.04.01 12:44



Здравейте всички!
Радвам се, че има клуб на Търново! Беше приятна изненада за мен! Търново е и мой роден град, макар и отдавна да не живея там. Така че всичко свързано с него ме вълнува. Да знаете само как ви се радвам като ви чета тук!!! Така че тази бележка е и поздрав към всички вас!
А за статията - прочетох я. Може би повечето от вас се познават лично с автора и са пристрастни или как да кажа субективни. Но на мен статията ми се видя много точна. Наистина така изглежда Търново на човек, който не живее там, който го гледа отстрани, а също и който го е познавал като съвсем друг град преди време, със старата му слава. Макар и на мен да ми е мъчно за това, си давам сметка за това как се промени града през последните години. До преди няколко години бих се възпротивила на едно такова мнение, но сега... Всъщност може би няма значение нито моето мнение, нито мнението на някой като автора, но ако това би възбудило духовете и би променило нещата.... Защо пък не??? Или всеки да си казва, че от него не зависи и да си затваря очите и продължава по пътя? Незнам кое е правилно...
Ама мисля, че не това ви вълнува толкова, колкото изявите на автора в Капитал и изобщо, така че защо изобщо пиша!
Е, добре, бъдете здрави всички!!!


Кристин






Тема Благодаря за предложението,нови [re: Yossarian]  
Автор Бaй 3мeй (Горянин)
Публикувано07.04.01 16:25



но няма да се възползвам от услугите ти. А за айкидото - ше проверя майсторлъка му.


Born To Raise Hell

Тема Re: Прочете тованови [re: poзинka]  
Автор DAMON (минаващ)
Публикувано07.04.01 19:31



E какво толкова!? Писал е и доста глупости но има и верни неща. При всички положения има и по-големи глупости в БГ пресата.

_______________________________
Keep Walking


Тема Re: Прочете тованови [re: DAMON]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 14:31



Da, ama trae li chest selska...gradskite (ili selskite, neka da sme tochni) shovinisti prosto ne mogat da se primirqt che boliarkata, tzarevetz i slaviani ne sa nai-velikite neshta na sveta i che VT naistina si e edno skuchno provincialno gradche...popravete me ako ne sym prav, no samo ne me psuvaite che she vi eba mamata :)))



Тема Re: Yossarianнови [re: Yossarian]  
Автор Kristinche (непознат)
Публикувано09.04.01 16:07



Това имах предвид и аз! Че Търново не е това, което беше... Може би и рекламата е виновна затова, защото хората на Запад правят от мухата слон, пък ние цяла стара столица и дворец и какво ли не си имаме, пък никак не се популяризира. Но търновци и така си обичат града.
А и не виждам защо ще те псуват за мнението ти? Всеки има право на мнение, нали? Пък и всеки вижда нещата от своята гледна точка и от своята камбанария...


Поздрави за всички вас!Кристин = Kristinche





Тема Re: Yossarianнови [re: Kristinche]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 17:18



Хайде сега, не бил вече това което бил...кога пък е бил нещо друго? ...освен в нашето романтично пуберско съзнание в което "Двата Крака" е било най-дивата и върла кръчма на света, а пикник на "Ксилифор" по-вълнуващ от изкачване в Алпите.
Всичко си е същото - само ти си променен/а

а относно правото на мнение - естествено че го имам...както е казал Сталин: "По въпроса за демокрацията две мнения няма!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.