Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За размера!нови [re: saksun]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано10.02.16 13:15



Ооо-хо-хо-хо, ама ти не знаеш ли, приятелката ми беше голяма порта. Например докато бяхме заедно тя всичко разправяше на своята си приятелка. И не криеше, че ме порти. Всички клюки ги връщаше при мен обратно, като новина. Като също така ми разказваше и за случаите в които приятелката й се е заливала от смях при някои наши истории. Аз не й се сърдех. Защото нямаше, какво да крия и не ми пукаше. Макар че тя и без друго ми казваше, че, ако аз случайно съм бил попаднал в секса и града щели да ме направят на салата... Абе определено й трябваше някоя Саксън да й почете малко морал и да не прави така, но какво да се прави. Пък и вече не сме заедно, не се виждаме и чуваме отдавна вече така че какво толкова.



Тема Re: За размера!нови [re: asFARas]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано10.02.16 14:36



мен са ми големи пръстите!

А на мен обувките, и носа, но връзка си няма :(



Тема Re: За размера!нови [re: h1685614]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.02.16 15:10



купи си по-малки като са ти големи обувките

що си купуваш по-малки?

Temptation hunts us all!

Тема Re: За размера!нови [re: Nazgulll]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано10.02.16 19:45



тъпанар! имам две кофи! едната ще ти я подаря☺ по твоята логика понеже ме репликираш ти сигурно си дребнопишковец... не се срамяй, природа, може би си много умен



Тема Re: За размера!нови [re: asFARas]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано10.02.16 19:46



...

това сигурно помага



Тема Re: За размера!нови [re: coffeemate]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано10.02.16 19:48



... ех, Кофи, момчето няма въображение само толкова може да измисли😃...



Тема Re: За размера!нови [re: pyrvata]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.02.16 20:26



ходи гули да се драчи с хората и да им внушава това и онова (бързам да си призная- за мен е прав, не е срамно- природа) ама не вижда, че като се напие и вече не знае на коя налита- по чисто негови самопризнания е това.



иди после, че споделяй хахаха

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: За размера!нови [re: coffeemate]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано10.02.16 22:09



...ааа, не , споделянето е грешка... дистанция, мъжете трябва да се държат на дистанция... никакво пускане наблизо...



Тема Re:мнението на българката за българинътнови [re: pyrvata]  
Автор FILER099 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано10.02.16 22:18



Българите са с големи кореми, тънки портфейли и малки пишки





Тема Re: За размера!нови [re: Nazgulll]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано10.02.16 22:22



...хе, чак сега го прочетох... много са рядко... по принцип влагалищната мускулатура може да се стяга и вагината да се напасва по размера на партньора... тъй че това с кофите по скоро ми намирисва на нежелание за секс или за липса на влечение... инак от 15 до 19 см може да приеме вагината при възбуда...с малко зор и до 22-3см. и все пак, за да се стигне шийката на матката, задната стена на влагалището където са най- чувствителните точки ускоряващи и улесняващи оргазма... ей ти да се образоваш, бой! не го владееш комай това изкуство

учи се от батковците... в този клуб е пълно с можещи момчета

Редактирано от pyrvata на 10.02.16 22:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.