Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За размера!нови [re: filmfest]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано09.02.16 00:05



Всички с малък я пеят тая песен...





Тема Re: Ми-и,нови [re: Francuzoikata]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано09.02.16 00:06



ъъъ, пак ли ме споменавате? :-)



Тема Re: За размера!нови [re: OSag]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано09.02.16 01:25



Аз доколкото съм чел моя е бил напълно стандартен размер скоро не съм го мерил в шести клас бях тогава, когато вадих линийката, но е 16,17 см. поне в това съм сигурен. Ти остави това, знаеш ли, че, като се разделихме с бивш ето гадже-една лична история ще ти разкажа, извинявам се. Тя ми сподели, че настоящия й любовник е с по-миниатюрни размери и тя разбираш ли не знаела как ще се справи с това. Обаче и това беше комичното защо тя, като ми го споделя това аз какво мога да направя да започна да я ревнувам ли? Нелепо е. След като това й е избора съответно тя, каквото има с това разполага, а мен да ме остави на мира. И такива ми ти ми работи. Но докато имах още поглед над тях видях, че тя така или иначе смятам успя да си го опитоми независимо от различията. Тя така й не ми каза колко сантиметра е неговата гордост, но при всички положения е имало разминавания между мен и него. Та за това аз на теб не знам какви са ти наблюденията за хората, които си пеят тази песничка, но въпросът е и такъв, че през есента се срещнах с една която не ме остави свободно да я обладая, а искаше да бъда по на повърхността, защото за нея съм бил твърде голям и за да не я боли използвах само началото на надареността си. Та така че какво да ти кажа свят широк наистина и за всеки влак може да си има пътник...



Тема Re: За размера!нови [re: filmfest]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано09.02.16 10:08



16 -17см, много малък, бе



Тема Re: За размера!нови [re: Nazgulll]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано09.02.16 10:14



Глупости, малък!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: За размера!нови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.16 13:35



Извинявай, но как може бившата ти приятелка да ти говори за интимния размер на настоящото си гадже? Това е връх на простотията.
А и не знаела ,,как ще се справи с това". Съвет да й дадеш?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема :-)нови [re: Nazgulll]  
Автор nikie (учен)
Публикувано09.02.16 14:35



Освен термина "кофа" - може да се използва и "попски ръкав"

.



Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано09.02.16 15:01



А може и войнишко кепе. Така де, като ще говорим глупости ...



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: За размера!нови [re: pyrvata]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано09.02.16 15:26



размерът е важен, особено , ако изпълва и пасва добре на писаната, също така е важна страстта, начина на движение и правилното целуване



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: За размера!нови [re: dymo]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано09.02.16 16:52



...важен е, настоявам и аз...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.