Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Чувството за вина...  
Автор LikeABird (;))
Публикувано06.06.15 11:24



как се лекува?
Откакто я видях се чувствам ужасно, сякаш съм извършила престъпление. А стореното - сторено. И няма връщане. Няма как да се извиня, а и е безумно... Замалко да я добавя на фейса, но какво ли щях да й кажа... Отвратително е в какво се превърнах... Ако някой ми беше казал по-рано, че ще го направя щях да му се изсмея в лицето и смело да заявя "Никога"! Но, колко излезе вярна приказката: Никога не казвай "Никога"... :(



Тема Тинови [re: LikeABird]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано06.06.15 15:43



как смяташ да продължиш историята? Ако няма продължение, чувството за вина е безсмислено, както, впрочем, винаги е, защото не променя стореното. Ако ще продължавате и пак изпитваш чувство за вина, ще стане нещо като оня, дето пиел с отвращение.
И защо откакто я видя се почувства виновна? Каква е - добра, хубава? Ако не беше я видяла?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Чувството за вина...нови [re: LikeABird]  
Автор nikie (учен)
Публикувано06.06.15 17:17



Ъ?



Тема Re: Чувството за вина...нови [re: LikeABird]  
Автор coffeemate ()
Публикувано06.06.15 19:09



за какво става дума? отнела си на някоя жена мъжът ли?!
и като цяло... теб откак те помня все за нещо се терзаеш. кажи ми, какъв е тоя зор само да се наказваш за това, което си направила. да не си убила човек, я?!

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Чувството за вина...нови [re: coffeemate]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано07.06.15 23:42



Ми, може да му е спретнала убийствен минет, не знаем ..

и сега да е съпричастна с тъгата на почернената вдовица.



Тема Re: Чувството за вина...нови [re: LikeABird]  
Автор nikie (учен)
Публикувано08.06.15 06:58



Мамка му - аз също я видях. Не ми беше лесно да отделя поглед от нея толкова време. Беше цялата в кожа, хвърли ми един поглед - направо се разтресох. После с чувство на яд и омраза видях как прегърна един дъртак, изрева с 12-те си цилиндъра и отправи в неизвестна посока, оставяйки горчив вкус в устата ми...трябва ми време до го преживея...



Тема Re: Тинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано08.06.15 15:05



няма продължение...

жената не е толкова зле, колкото първоначално ми се видя, или просто тази й снимка е доста добра - проблема е, че очите й са тъжни... и ми стана криво...
разбира се, аз не съм първата, нито последната, а по-скоро поредната, с която съпругът й... ноо, това не ме прави невинна...

просто ми е тъпо, ще ми мине...



Тема Re: Чувството за вина...нови [re: borecom]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.06.15 15:12



ако се е стигнало до фатален край- разбирам напълно. добре, че всички са живи и здрави и всичко ще бъде наред

само птичето ще се чувства виновна по дифолт

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Чувството за вина...нови [re: LikeABird]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.06.15 01:13



Ама га яде кифтетата, ни рива, м?



Виж сега..едва ли има някой, който да не се е почувствал гъз в тоз живот, или евтино. Стават и такива неща, какво да се прави. Щом няма умрели - значи всичко е наред. Важно е - да се извадят поуките, така щото- човек да се чувства добре със себе си накрая на деня.
Да, добре е да не се зарича, че не се знае - знае ли се. Животът предлага всякакви сценарии. Това му е хубавото, един път си долу - друг път - отгоре.Така е то.



Тема Re: Чувството за вина...нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.06.15 06:35



Ей!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.