Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Чувството за вина...нови [re: Graefenberg]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.06.15 12:53



Той/тя пак може да си е желан, но партньорът им все пак да има непреодолима нужда от контакт с други сексуални партньори. Разбира се, че е удар по самочувствието, но не е нужно да е свързано с присъствие или отсъствие на нещо при "потърпевшия", а само с желанията на партньора му.

Намирам, че е много просто да се разбере, обаче защо не се случва при болшинството хора - не знам.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Чувството за вина...нови [re: borecom]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.06.15 17:23



Тогава да, но после чувството за вина...





Тема Re: Чувството за вина...нови [re: Vitalite]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.06.15 17:26



Не, не съм го искала да става така...
Просто се случи, не можах да устоя - човека ме преследваше, а аз силно го желаех, но постоянно се спирах... Често се случваше да се виждаме по работа... И изкушението беше голямо... Накрая просто не издържах, исках да го имам, дори ако за една нощ...





Тема Re: Чувството за вина...нови [re: dolphinclio]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.06.15 17:28



Както казах не е било това водещото в случката... просто впоследствие като се питах защо го направих си дадох сметка, че подсъзнателно И заради това...





Тема Re: Чувството за вина...нови [re: impulce]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.06.15 17:28



надали, той и преди го е правил, женени са от години...



Тема Re: идинови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.06.15 17:29



не, благодаря...



Тема Re: Чувството за вина...нови [re: LikeABird]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.06.15 00:52



Беше ли хубаво, м? Беше ти. Това е, просто е - искаш - правиш, не искаш - не правиш, никой никого не насилва в отношения от подобен характер - затова и позицията - не съм от тях как Сийке - е усмихваща.


Ако се чувстваш глупаво и евтинджос, ако ти липсва повторение (а липсва ли, всъщност?)..какво общо има жената отсреща. А фейсбук?

Станалото - станало, думите казани, делата - направени, времето- минало. Пост-фактум вините са показателни, апропо. За всичко си имало хора, така казват запознати.
Докато човек си уточни за кое става и за кое - не, опит си трябва. Такъв е животът.
Моите скромни житейски наблюдения са - че в разгара на харашото..някак съвестта изчезва. Честно казано - не мога да си обясня защо после пак се появява. Може би ти пада пердето животински, после ти се избистря мозъкът, след като кръвта се оттегли от кървясалите погледи. Или е обратното - бистрото е в момента, а после човек влиза в коловоза - трябва - не трябва, редно - нередно. Ху ноуз..



Тема Re: Чувството за вина...нови [re: Graefenberg]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.06.15 00:56



Ти от дъжд на вятър ще се покажеш, но все нещо ще измъдруваш.


Така е. Много е погрешно мнението, че хората кръшкат, защото задължително нещо им липсва във взаимоотношенията- един вид - по необходимост.
Напротив - хората кръшкаме от лакомия.



Тема Re: Чувството за вина...нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.06.15 01:03



Прав си.





Тема Re: Чувството за вина...нови [re: LikeABird]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.06.15 08:59



Ох, бе, Птиче... Кому са нужни подобни драми: Просто се случи, не можах да устоя - човека ме преследваше, а аз силно го желаех, но постоянно се спирах...??? И как тая гад изкусителна те преследваше, и как ти се спираше, и как се стигна до помислите ти да се сприятелиш с жената във фейса??? Това е реторика и възможен сценарий за венецуелско-турски сериал.

Обаче, терзанията ти са и характерни за героини носителки на "висок морал" и "будна съвест", неуспели да устоят на "изкушението", които държат на всяка цена да бъдат "почтени" до край - дали само чрез подобна разкаятелна тема в клуб ГЗС или като се "сприятелят" с жена, която имат за своя жертва.

Няма нужда да се червиш от желанията си - искала си нещо, направила си го. Ти не си жертва, и Тя не е. Точка.
Но да превръщаш един секс в подобна тема, както и да нахлуваш в живота на една жена(щот ти го правиш и с тази тема - не знам дали го разбираш) срамувайки се, е гнусно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.