Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема към дамите: бихте ли се тунинговалинови  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.09.11 14:10



напоследък няколко от бг приятелките ми споменават, че ще си "оправят" я едно, я друго, но предимно цици. а две вече са се оборудвали с такива, неуспешно по мое мнение.

та, лейдис - бихте ли прибегнали до подобна интервенция и защо? ако вече сте - какво ви накара и доволни ли сте от резултата?

аз лично не одобрявам каквато и да било пластична операция на тялото, освен ако случаят не е медицински /след отрязване на гърдата, примерно/ или ако дамата е съвсем, ама съвсем ощетена ощетена от природата.

и към мъжете, ако проявяват някакъв интерес към темата: не ви ли е терсене да пипате силиконови гърдички?





Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.09.11 14:19



Аз досега съм си правила само устни и то само леко в горната - устните ми са сочни и хубави и без това и не изпитвам нужда да ставам турбо фолк. Вбъдеще ще съм на ботокс. Цици нямам нужда да си правя - моите и без това предизвикват съмнения дали са истински. Бях планирала цици след като родя, но откакто видях това 60-годишно бабе с ужасно сбръчкано тяло, корем, целулит, тотален ужас, но си перчеше перфектните гладки цици, реших, че предпочитам да остарея с достойнство, отколкото да се излагам така по плажовете.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: Exte Barrocco]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.09.11 14:23



да не си видяла донатела версаче?



добре де - имаш, казваш природно хубави устни, е що ги увеличи?!

ботокс на по-напреднала възраст бих допуснала, но не и гротескно или да си изгуби чувствителността на лицето, както една моя съседка.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.09.11 14:31



Не беше Донатела, но имаше същия нездрав тен и тя като нея си беше взела едно момче-манекенче, в което всички жени на плажа се бяха огледали, включително аз, така че то бабето може и да изглежда пластмасово, но пък какъв манекен чука.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.09.11 14:40



Мисля като теб, затова не бих, освен ако попадна в ситуацията на медицински случай, да пази Бог.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.09.11 14:42



бабето може и да изглежда пластмасово, но пък какъв манекен чука.

За пари на какво ли не се подлагат хората.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано19.09.11 16:41



Аз имам и цици и устни,така че засега не.След раждането може би за повдигане...на 1ви септември оперираха една моя приятелка,но на нея и махаха.Прекалено големи цици за нейните 1.55.
Иначе съм против.Вижда се и е грозно.Особено устата и повечкото ботокс.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: Francuzoikata]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.09.11 16:45



наистина с малки изключения си личат интервенциите ... особено гърдите, някакви като топки стоят.

а междувпрочем, моите гърди повече си ги харесвам след раждането.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано19.09.11 16:49



Зависи какви са ти били преди...аз сега нося 95Б и се притеснявам да не започне гравитацията след като родя.


Имам една позната фризьорка,която е доста висока и едра жена.Тя нямаше и грам цици,та си сложи,но не прекали и на нея не и седят лошо.Но не я гледам без сутиен и не ги пипам,така че предполагам че все пак на пипане се усеща разликата.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор shunda (ferra)
Публикувано19.09.11 16:51



Аз лично бих си тунинговала шундата. Ама ей така бих я форсирала, та да добие вид на турборуактивна. Това ше рече, че като й го нацепиш, ама здраво и яко, ако естествено си един подобаващ български пенис, такава мощна пръдня ще избуботи из съседната дупка, та барабар с теб ще се озовем в атмосферата , гушнати и летящи към луната с ускорениe 9g.
Ако ли пък ми я смукнеш, чаршафът, който априори ми стои под гъзъ, целия да ми се умъкне в задника, като бесен смок подушил плячка в тъмна хралупа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.