Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 10.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: paзбиpaм]  
Автор Дeтpитyc (Всичкотрошачка)
Публикувано20.09.11 15:20



Не при всички, де, не съм казала, че е при всички.. При някои (доста малко) се разминава с не повече от килце отгоре. При други се появяват стрии, които се прежалват. При трети коремът остава такъв, какъвто е бил през бременността, а при четвърти - кожата просто се отпуска и дори да отслабнеш, тя не си връща предбременното си състояние. Виждала съм такива. Няма друг начин да се коригира, освен оперативно.

Именно това твърдя, че е природна даденост. Ама на някои природните им дадености не предполагат добра фигура, независимо дали са раждали или не.

Като почнте спорт, диети, начин на живот - алоу. Какъв спорт, жената Х не подвива крак от тъмно до тъмно, ама пак е с целулит - примерно. Резултати от диети виждам всеки ден - носят се напук 1 размер по-малки дънки, а паласките се разплули като море по време на прилив.

Айде малко по-реалистично, моля ви се. Огледайте се и вижте колко помагат спортът и диетата. Надявам се, че под диета се разбира разнообразно хранене, а не гладуване.

***
Ей-това имам предвид, разбираш ли?


Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.09.11 16:31



Досега не съм прибягвала до подобни процедури, а и доколкото познавам себе си, надали ще го направя изобщо. Струва ми се почти толкова вероятно, колкото до стана космонавт.



Нямам против жените да се подлагат на такива интервенции, но да е с мярка, със съобразяване на пропорциите и индивидуалните особености. И без робуване на модните тенденции.

Не на всяко лице отива чип нос, например. Една позната бе коригирала леко гърбавия си нос точно с такъв. Трудно я възприех и разбира се, не посмях да й кажа, че преди ми харесваше повече...

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: saksun]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Pour Feliciter)
Публикувано20.09.11 17:55



Науката взима своите жертви, Сакси, но на теб Воистина не ти трябва такава саможертва.





Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.... (мистичен)
Публикувано20.09.11 20:06



Участвах, да - с няколко мейла със снимки от различен ъгъл, за да тествам как да подхождам към секса.



Това е проблема с пластиките - ако наистина очакваш такова нещо да се отрази на самочувствието и резултатите ти, значи те зависят от някакви фриволности и дреболии. Вероятно, и за други неща.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано20.09.11 21:11



не бих се тунинговала.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън


Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: saksun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано21.09.11 09:19



специално за носовете - според мен, ако не е нещо отвращаващо уродливо, не трябва да се пипат. сега масово си правят чипи носове и се обезличват, уви. иначе когато е естествено чип носът е сладурско, спор няма





Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.09.11 09:50



У нас тунинговането не е тунинговане, а масово инплантиране на "патерици" към самочувствието или залагане на капани за баламурници чрез стръв, на която се предполага, че кълве някакъв масов вкус. Резултатите са най- често нелепи, грозни или комични, въпреки че има и наистина добри примери.

Аз бих си пипнала евентуално бюст, тъй като е ясно, че по- едрия бюст го влече гравитацията. Друго- май не.




Тема Хех,нови [re: bushido]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано21.09.11 09:53



нито цици имам, нито устни, ама не бих си дала парите за такива глупости.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Самонови [re: Coнaтa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.11 12:57



заради даването на пари ли не би? Не че те карам да го правиш, де. Горе съм писала какво мисля по въпроса. Ти се изгуби някъде, добре дошла пак.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Хех,нови [re: Coнaтa]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано21.09.11 13:07



точно глупости! има тооолкова по-хубави начини човек да похарчи парите си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.