Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: shunda]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано19.09.11 16:55



Ако беше жена,поне щеше да знаеш,че "като й го нацепиш, ама здраво и яко",няма как нищо да ти "избуботи" от съседната дупка.





Тема Хресвам истинските неща...нови [re: bushido]  
Автор racial (член)
Публикувано19.09.11 16:58



...пък било то в своите несъвършенства





Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано19.09.11 17:33



Мисля, че каквото и да е не бих отдала чак такъв реверанс към суетата. В крайна сметка материята не е съвършена и колкото се доближава до съвършенството, толкова се отдалечава от него. А и не е най-важното. Което може да бъде постигнато по нормален начин, то е здравословно и носи удовлетворение. Другото е път, който може така да ти бръкне в мозъка, че като снежна топка да ги натвориш едни.... и да си все недоволен. Защото по-лесно се приема естественото несъвършенство пред изкуствено постигнатото такова.

А признавам си - информирала съм се доста за възможните ефекти след такива намеси. Плюс това съм такъв перфекционист, че предпочитам да имам до себе си хора, които не са. А с един тунинг отгоре до долу човек би привличал точно такива и то определен тип. В крайна сметка не може да си направиш екстеншъните, изкуствените мигли, устни, гърди.... токчетата и всичко и да очакваш, че това изразява по-добре красивата ти душа.... ясно е, че ще ти се лепят заради другото. В този смисъл опра ли до нещо такова, трябва да е безумно дискретно.... а почти винаги си личи. Личи ли си - това е като печат на челото. И най-често този печат е с надпис отчаяние или "накарай ме да се чувствам красива и съм готова на всичко".
Да приемем, че някой се срамува от гърдите си, защото са прекалено малки или след раждане по-отпуснати. Добре, а няма ли да се срамува от белезите и подплънките и това, че се е подложил на операция? Кое реално е по-срамното - едното, което е нормално да се случи и е било заложено генетично или другото, което е съзнателен избор и показва на какво ниво ти работи съзнанието и върху какво си се фиксирал?
Разбира се и това, което аз пиша може да се разглежда така - че гордостта ми е по-силна от суетата. Надявам се с последното се шегувам.



..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 19.09.11 17:38.



Тема Re: визуален тунинг ...нови [re: bushido]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано19.09.11 18:44



... бляк. по-належащо е присаждане на мозък в подобни случаи. но е и по-рискованата операция, има голяма вероятност за отхвърляне на трансплантата



заеби кучето ... зъл стопанин!

Редактирано от TeOrEt на 19.09.11 18:57.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано19.09.11 18:58



Не. Освен, че едно тяло може да бъде красиво и секси за мен само когато е естествено, това е една изключително лоша и безполезна инвестиция / стига да не искаш да ставаш фолк-певачка/.

Пластична операция е оправдана единствено по медицински причини.

Ма някакъв си се кефел на млеконадойни крави / силиконови такива/ - жив и здрав да е, да се бръкне -да си ги поръча. Аз няма да се моделирам по клише, дори и само защото мъже бол - и следващият ще иска нещо друго, коренно различно.

Приятелките ти според мен са доста тъпи кифли, следващи измислени "моди". Чичко паричко ли търсят?





Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано19.09.11 19:38



В последно време непрекъснато претеглям всички ''ЗА'' и ''ПРОТИВ''.
Но понеже дилемата ми е предимно от емоционално естество-Възрастта на която ставам ,оказва влияние на физическите ми данни,но не и на себеусещането ми за младост. Затова се питам, дали няма просто и това да преодолея и се въздържам от това да прибегна до такива интервентции.
От друга страна на тази възраст си давам ясна сметка,за физическите си дефекти,а бих искала/налага се/ да съм във форма за да намеря потенциален партньор.

Във всяка десятка има нула



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: Doctor Who]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.09.11 19:44



колко добре казано! подписвам се под целия ти постинг!



и аз това си мислех - да са с малки гърди ги е срам, а да показват на целия свят, че в даден момент не са се харесвали и са се "поправили" - не ги е срам.

освен това смятам, че природата си има някаква причина да създаде даден човек по един или друг начин.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: Sarayah]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.09.11 19:45



принципно не са тъпи и правят нещата възможно най-дискретно. по-скоро някои се чудят по какъв по-безсмислен начин да си похарчат парите, което е жалко.



Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: valenty]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.09.11 19:48



правилно си споменала себеусещането, то е ключово според мен, вкл. и за начина по-който те виждат





Тема Re: към дамите: бихте ли се тунинговалинови [re: bushido]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано19.09.11 20:33




искаше ми се това да е достатъчно......

Във всяка десятка има нула


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.