Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор virtual me (twisted)
Публикувано21.09.10 16:30



много ясно, че ще бъде приет за комплексар, такива въпроси ги задават точно такива.



Тема По форумите не знамнови [re: Гapo Гapoв]  
Автор RealGuru (член)
Публикувано21.09.10 16:45



Ама в къщи като сме само двамцата и като ме видят гол и не си пестят комплиментите







Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор moreol ()
Публикувано21.09.10 16:53



Брато, жените нямат реална представа от размери и посоки

. Не си прави труда да говориш с тях затва. Последния абсурден пример, който просто затвърди това беше, една, която питах колко мисли че ми е според нея. Тя ми вика "Ми мога да го хвана с две ръце значи е към 22 см" . Изпаднах в истеричен смях... уж не е давала признаци да е тъпа, но ме застреля с това. Верно че не беше баш близко, но разсъжденията и бяха "бетон". Тей че с жени за размери не се говори, ако прояви интерес, връчваш й метъра, вадиш и даваш да мери

Редактирано от moreol на 21.09.10 16:54.



Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: moreol]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.09.10 19:00



Тей че с жени за размери не се говори, ако прояви интерес, връчваш й метъра, вадиш и даваш да мери


много верно .....



или чукаш ,или чукаш след малко ...мъжете които обикновено ги вълнуват размери в леглото често имат проблеми))

И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))

Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор borecom (мЪ няма)
Публикувано23.09.10 09:59



хм .. как бе не питаш ? Аз първо това правя

Когато невидимото стане видимо , е късно вече


.. обвиних те несправедливо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.