Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Защо на жените им е трудно да говорят ?  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано19.09.10 13:00



С мъж за размери на пениси ? Да не говорим ако иде реч за неговия точно размер :)
Следя няколко форума и ми прави впечатление точно това :) Мъж ако заговори за размера, автоматично бива приет за комплексар и нищо сериозно не излиза от тема, анкета или квото и да е по въпроса :)
В един сайт направих опит да заговоря няколко жени за това, бях оплют и охулен :) Добре че съм убавец и не ми пука кат кат ма хулят ама някоя нежна мъжка душа може да се гътне от това, ни въ и срам


Та мили жени, споделете с бате си Гаро, що така ви куца комуникацията по въпроса !?

Не всичко дет хвърчи са ябе

Редактирано от Гapo Гapoв на 19.09.10 13:08.



Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано19.09.10 13:08



Предполагам, че не им е трудно, а просто скучно.
Разбирам, поне мъжът да се интересуваше от размера на нейната вагина ... а то иначе излиза като някакъв вид словесен ексхибиционизъм - ако е надарен или пък - предупреждение за технически дефект - ако му е малък.
Ако пък му е среден - за какво изобщо говорим?



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: MamaNetty]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано19.09.10 13:11



Честно, не се бях сетил до сега да питам жена за размера на вагината и :)
Идеята е добра, питаш колко е щирока и дълбока и си правиш сметка дали мъника ти ще и е по мярка


да опитаме с теб ;) Колко ти е голяма или малка вагината ?

Не всичко дет хвърчи са ябе

Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано19.09.10 15:06



Абе, и така, и не е така.

Просто тва с размерите е толкова смешно, че когато хората станат наясно със себе си след време и опит не мислят за тва. Много рядко има мъже с милиметров лешник или хлътнал навътре Когато е здрав, нормален и твърд, то той е достатъчен. А вагината пък си има една функция на засмукване при възбуда след като набъбне и тя, та го поема като топъл хляб. И за тва важното е химията и искрата (може и не дотолкова да е пламнала любов), а не тоз ми ти пусти размер. Щото може да си с перфектния кур, и когато не знаеш как го управляваш - егати и у кура

Мисля в движение

Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано19.09.10 15:10



Не ми вкуса, просто темата поставяна във форуми не ми е толкова интересна. А и обикноено настава онова, което малките момиченца след детската градина, вече, наричат мерене на пишки. А това е едно нарицателно, което само понякога има отношение към размера на Х-а :)
Какво толкова има да се говори за размера - или е задоволяващ, или не.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано19.09.10 15:17



ти ако чакаш да ти се каже че ставаш....



Тема Re: Защо на жените им е трудно да говорят ?нови [re: Casper.]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано19.09.10 15:23



Именно. А и мъж, който изпитва необходимостта да постави ребром въпроса на "жените" в повече от един форум и очаква *отговори*, ами...навявами едни особени асоциации





Тема Размерите ми са:нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано19.09.10 15:32



средно 12/3см, максимално - 17/5см, минимално 5/0.8мм

Не знам дали ми е малка или голяма... Чувала съм и двете мнения, понякога дори от един и същи човек....







Не искайте много, за да може да платите цената.


Редактирано от MamaNetty на 19.09.10 15:37.



Тема Re: Размерите ми са:нови [re: MamaNetty]  
Автор wit rocks (wiskey be)
Публикувано19.09.10 15:57



аре,кат стана приказка-кажете,нещо за размера на мъжкият език!?





Тема Re: Размерите ми са:нови [re: wit rocks]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано19.09.10 16:00



Ама сте скици Не размера на квото и да е, а движенията и усещането кога и къде да пипнеш или ръгнеш, бе, сладур

Мисля в движение


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.