Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Четете!нови  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.01.10 11:37





Мале-е, тоз свят съвсем изтрещя. И това го казвам аз, която съм ЗА вегетарианската храна /аз не съм вегетарианка/, но пък МНОГО ПРОТИВ фанатизма.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано22.01.10 11:49



абе моля ти са


връщаш ме с години назад, га един клубар ме питаше "месо ядеш ли?"
и той така нещо не одобряваше месоядни дами

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Човекът е Богнови [re: paзбиpaм]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано22.01.10 12:51



в умението си да си измисля правила и забрани.

Очаквам скоро да започнат да си ампутират крайници, за да могат да си имплантират зеленчуци, за да живеят в унисон с природата.

Интересно, какво им е обяснението на факта, че в природата месоядството е доста разпространен начин на живот.





Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано22.01.10 13:31



Веганизъм много ми прилича на вагинизъм :) Един вид - сексуален проблем.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Четете!нови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.01.10 14:27



Знаех си аз, че имаме сходен начин на мислене.


Ми то на много от веганките са им направо зарасли.Тъкмо ей тук говорихме за една служебно. Ми не ядеш - не ядеш, защо трябва непрекъснато да го навираш на хората в очите и да правиш проблеми по шумен и демонстративен начин? И аз все през пости съм на Коледен банкет, ама си уреждам въпроса тихо и толкоз.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор DARA / Princess (of Chaos)
Публикувано22.01.10 14:38



Бе и аз съм против фанатизма и не съм вегетарианка ама от лични наблйудения върху собствената ми персона заклйучвам че мършоядството при мен води до изтрещяване в стил *дърта мома неначесана* та мога да ги разбЕра ората/мъжете вегетарианци/ че не искат си мешат флуидите с потенциално истерясали обекти от женски пол
За мъжкия пол трупояденето е просто задължително - требе се поддържа формата на хищник че иначе жална ни майка на нас говедата ....



L-O-V-E's just another word I never learned to pronounce

Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано22.01.10 14:40



човешкият организъм е така устроен, че да се нуждае от консумация на месни и животински продукти за да съществува нормално и безпроблемно.
Всичко друго е това, което децата наричат "изтрещяване и изцепки".
Не се движа в среди на вегетарианци, но двама-трима, които познавам, (в това число сестра ми и зет ми ) определено не са сексуални личности и често им липсва енергия. Разбира се те това го обясняват като форма на спокойствие и умиротвореност.





Тема Re: Четете!нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.01.10 14:43



Липсата на енергия и омиротвореността са много различни неща. Ти как, по какво съдиш, че им липсва енергия?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано22.01.10 14:58



Сестра ми определено е вече със забавени реакции. След 16.00 не можеш я изкара на никакви разходки или всяка разходка след 20 минути свършва в първото кафене по пътя. Секса го е разредила, та чак сама се усеща и вече се оплаква.



Тема Re: Четете!нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.01.10 15:05



Това вече е наистина липса на енергия. Що се отнася до секса, може да се прави по-рядко, но интензивно и запомнящо се, без това да значи, че си асексуален, ама случаят не ми звучи като такъв май.

Прилича ми на самоизнасилване.
Уважавам вегетарианците, които са нормални хора, в центъра си, които са достигнали естествено до вегетарианството, такива има, но са рядкост като всяко истинско и свястно нещо, но не и не щото някой им налага, щото е модно, щото ... до утре може да изреждаме, но такива причини за вегетарианство водят до големи изкривявания. То е като вярата - истинската и външната, ритуалната.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 22.01.10 15:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.