Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано22.01.10 15:06



Рядко, рядко... колко да е рядко? Веднъж на два месеца? На три? Искам уточнение! :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Четете!нови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.01.10 15:08



Не толкова рядко, ти пък!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано22.01.10 15:47



Принципно, на мен никой не ми пречи.Стига да не ми навират разбиранията си в очите. Личното ми мнение е - златната среда.....

Аз съм отявлен месоядец, но считам че е здравословно да се пости - не случайно във всички религии има пости и пречистване.

Не смятам че човек е роден да бъде вегетарианец. Има неща кото можем да си набавим единствено от месото. Не случайно е възникнало човекоядството - това е все по места където няма едри животни и се наблюдава белтъчен "глад"!

Но инак - хора много, свят голям......... всеки да се оправя самосиндикално, само да не ми зее насреща от вестници, радия и телевизии и да ме нарича трупоядец!!!! Щото може и да отнесе некой друг зъб!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано22.01.10 15:48



Фанатик, фанатик, колко да е фанатик?
Храната не преминава през живото тяло транзит, а се ползва за от него като строителен материал. Тъкани, органи и клетки непрекъснато се възобновяват, кои бавно, кои бързо... На всеки три месеца ти си буквално напълно нов човек (е, почти, защото някои клетки не могат да регенерират), т.е. ако пазаруваш храна само в БИЛЛА, след три месеца ти се състоиш от храна от БИЛЛА (или каквито продукти так има). Човек е това, което яде. Буквално.



Колкото до темата месоядци вс. вегетарианци, всеки вярва в това, което му изнася, харесва и т.н....
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Karea на 22.01.10 15:50.</EM></FONT></P>

Редактирано от Karea на 22.01.10 15:51.



Тема Re: Четете!нови [re: _Brave_]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано23.01.10 14:06



Значи за жена на 38 г. с редовен цикъл , без хормоални проблеми и без стресови такива на работното място, да прави секс на 15 дни според мен е рядко.



Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано23.01.10 14:09



Според мен вегетарианците и голяма част от борещите се с наднорменото тегло просто правят усилия за да им се случи нещо съществено в живота, ако си влюбен в някого или в нещо, което те вдъхновява, нима ще имаш нужда от диети да ти се разнообразява ежедневието?!



Тема Re: Четете!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано23.01.10 16:22




Светът наистина е яко изтрещял напоследък.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Четете!нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор O!...Melissa (има ме, няма ме)
Публикувано23.01.10 18:57



извинявай, че се намесвам. Най-малкото не познавам сестра ти, но да търсиш причината във вегетарианството според мен е много грешно.

Вегетарианството може да е всичко, но е жестока заблуда, че води до липса на енергия.., камо ли на секс..

това е някаква откачена тема тук с крайно заблудени заключения, в която няма смисъл да влизам остро (аз съм полувегетарианка, т.е. ям риба и пилешко по изключение), но само едно ще ви кажа - вие сте първите, които изкарвате неяденето на червени меса като болестно състояние



Отново извинение - но вземете се поосведомете малко повече, преди да пляскате умни заключения, мога да се обзаложа, че изобщо не сте наясно със състава на храните, които поглъщате в организма си, за да сте наясно откъде и как се създава енергията и кое до какво води.

И пак - не с лошо и нищо лично, но първо се пообразовайте, после коментирайте

И между другото - понеже най-вероятното е всички, като видни чревоугодници да ми скочите, искам да знаете, че нямам намерение да ви убеждавам в тази теория (която далеч не е моя), така че на просташки и/или обидни обратни коментари не смятам да отговарям.



Тема Re: Четете!нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор Lincecum ()
Публикувано23.01.10 19:56



Корелация между яденето/неяденето на месо и ниво на либидо и жизнен тонус няма.



Тема Re: Четете!нови [re: O!...Melissa]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано24.01.10 10:05



Сега вече никой , за съжаление не знае какво яде и какво се съдържа в храната , която поема. Освен ако не си гледа крава на село и не пие прясно издоено мляко , разбира се. Никой производител вече не е докрай честен при изброяването на съставките, или което не му изнася, го пише с най-ситния шрифт. Не трябва да се заблуждаваме, в растителните продукти също вредните съставки не са малко. И те могат да бъдат генномодифицирани, да съдържат нитрати, и какво ли още не. Нещата не могат да бъдат абсолютизирани. Пилешкото е продукт на цивилизацията, която ни заобикаля - както и прасетата, пилетата от малки ги ваксинират, тъпчат с антибиотици, дават им препарати за стимулиране на растежа и ред други вещества. Така че дилемата е не кое е по-полезно, а кое е по-малко вредно за консумация.
Достатъчно сме образовани всички тук, но съгласи се , че ако всеки седне да чете два часа, преди да си изрази лично мнение по въпроса, форум изобщо няма да има.

От друга страна, може и да притежавам повече знания, но да не съм в състояние да ги обясня толкова прегледно, че да бъдат приети без възражения.
И ,като последно, да добавя, че любовта към храните и питиетата е пряко свързана с любовта към секса . Вегетарианството не е причина, но това което посочих като следствие от него си е факт, който не мога да си обясня по друг начин. Освен всичко друго, вегетарианството няма да реши никой наш психологически проблем, колкото и да ни се иска да е така. Убеждението ми е ,че част от вегетарианците, както и част от другите спазващи хранителни режими , всъщност не се нуждаят от лечебен оздравителен режим за тялото, а по-скоро от психологическа подкрепа.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.