Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Преоткрих секса!нови  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.11.09 16:52



А добър вечер на всички.



Регистрирана съм във форумите на дир-а от преди ехеееееее, дърто вече станах. Едно време бях редовна, ама нещо напоследък позачезнах. Та викам я да се поразпиша пак из любимия ми клуб....

Исках само да споделя с вас, че преоткрих секса..... Ето как.

Когато бях на 18 за първи път имах опит с тогавашния ми приятел за анален секс, е няма да ви кажа какво зверилище беше. Известно време не можех да си стоя на дупето, беше адската болка, съответно можете да си представите и "ентусиазма" ми да пробвам това отново....

Вече съм на 27г, като имах не малко случаи досега за опит за "достъп" до задната вратичка, което бързо бе последвано с пляскане по ръката, или другаде

Със сегашния ми сериозен приятел /33г/, обаче, нещата стоят другояче. В началото той също се опита да доближи вратичката, но рефлекса ми веднага си каза думата....
Наскоро обаче така добре успя да ме предразположи, че още свят ми се вие от кеф.

Е, нема такова удоволствие. Не съм и предполагала, че може да е толкова готино. Мислех, че е удоволствието е осново само за мъжа, но видиш ли - лъгала съм се. Да не говорим и колко бързо и качествено мога да стигна до оргазъм....

Абе гот си е.... Ей така, исках просто да споделя.

Благодаря за вниманието.

Keep smiling!

Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: CharmingW]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано03.11.09 17:03



честито



Не всичко дет хвърчи стаа за ябане

Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: CharmingW]  
Автор бyнrypa (_ЛИЗАНЕСПРОПУСК)
Публикувано03.11.09 17:09



В секса има страшно много територии, които всеки открива постепенно.
Това че с някой не е постигнато съгласие за определена техника, не изключва възможността с друг да отидеш на Седмото небе.


Секса определено е за двата/трите/ пола и си е нещо като храната и дишането. Преекспонира се в страните с религиозни предразсъдъци.



Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: CharmingW]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.11.09 17:12




Добре дошла - кажи как те предразположи?
Моите първи опити също бяха доста неумели, досега също не бих казала, че съм бясна фенка на този тип секс - но..от впечатленията ми - мисля, че в по - голямата си степен изживяването на жената е по - скоро заслуга на мъжа в много по- голяма степен, отколкото др.видове.

ПП: хубави портрети



Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: impulce]  
Автор бyнrypa (_ЛИЗАНЕСПРОПУСК)
Публикувано03.11.09 17:19



Айде бе- БЯСНА ФЕНКА - що за определение е това ?





Тема Re: подкрепям с 3 ръценови [re: impulce]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.11.09 17:24



мнението ти





Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: бyнrypa]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.11.09 17:27



абе не иде реч за съгласие за техника, а зверско ръгане направо. От което не ми остана приятен спомен, та щом толкова дълго си ме държеше.



Keep smiling!

Тема а с четвъртатанови [re: dymo]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано03.11.09 17:28



си галиш писаната





Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: impulce]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.11.09 17:31



Може би до голяма степен това, че отношенията ни стават все по-сериозни, имам му доверие, чувствата също са по-силни. Това за емоционалната част.

Иначе за физическата, започна се със "стандартен" секс, който стигна до такава степен, че бях като ниагарския водопад.

Бях толкова много възбудена, че всичко в мен крещеше "още" и "още", та не мисля, че в този момент бях способна да откажа каквото и да било, по отношение на секса де. И та просто си се отпуснах, той пък от своя страна беше много внимателен и изключително бавно и деликатно действаше и .... си се случи.

ПП, мерси :)

Keep smiling!

Тема Re: а с четвъртатанови [re: BRAWLER]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.11.09 17:32



о да, две в едно. избухващо



Keep smiling!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.