Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ти не ми се прави на иносказателеннови [re: бyнrypa]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано04.11.09 10:12



че тоя път ще отнесеш късата сламка завинаги


"Нали се сещаш". При това "по молба на трудещите се", мен ми е през кура за ... като теб!

Страницата не е пронајдена (404)
Навистина ја нема, не е дека ме мрзело да ја барам


Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: бyнrypa]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано04.11.09 11:15



Напиши нещо за секса, стига философства и ти ! Ей от такива мъдреци като тебе, дето дърпат яки тиради и класифицират и диагностицират пишещите а не написаното от тях, и тези изразяващи мнение различно от общоприетото или твоето, со казват, що да пиша тука като ский кво стаа


А аз не чета точно за това, за да не спра да пиша

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане

Тема Не се правя на иносказателен-просто съм такъвнови [re: Kиpo]  
Автор бyнrypa (_ЛИЗАНЕСПРОПУСК)
Публикувано04.11.09 11:36



Заработал желтая карточка



Какво да се прави ?

И той "трудещия се" е само един -елзетко

макар, че след като е преспал и вече ще е с друг акъл. Вчера е бил само на ръчна изработка и всички му бяхме криви, че не му се получава .....
и аз и димо и дарксайда...

Аз съм толерантен и не буня духовете в клуба с ЕРЕТИЧНИ, а само с ЕРОТИЧНИ ИДЕИ и определено съм против ИДЕИ, а не против ЛИЧНОСТИ.

Стремя се да обсъждам ИДЕИТЕ, а не ЛИЧНОСТИТЕ - Е, не винаги ми се получава, но чак за бан....



надявам се поне старанието ми да се възнагради.



Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: CharmingW]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано04.11.09 11:44



Ти хубаво си направила. Ами аз какво да правя, когато всичко съм открил и преоткрил и вече нищо не ми е интересно? Стоя си тук с висящия и му бая да ми стане





Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: Бaй_xyй]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.11.09 11:48



Абе да ти кажа понякога се чудя дали наистина човек може да стигне до това ниво, да е пробвал, опитал всичко. С достатъчно много хора, достатъчно много пози, играчки и тн. И да му се наслади до крайност .... И да изгуби интерес?

Keep smiling!


Тема вметканови [re: бyнrypa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано04.11.09 11:56



Е ако аз бях написала този ти пост

към този ник, дежурния обвинител щеше вече да ме е заклеймил във възходящо гъзолизство

А вие с лзбг не е ли време да престанете да пилеете преценни ресурси по идеите си един на друг - егати дългите излиятелни постове, егати архимисиите, егати времевите вложения един в друг ..

И защо са публични тия постове - що не си минете "отвън" на бележки, да си се уточните, като хората? Или не е някъв екзибиционистки публичен дуел? Громене?

Аз като набедена една от "дружинните ръководителки" ви призовавам да си минете на бележки , ако въобще това ви е интересно вече там

Като гледам всички имат достатъчно "топки и пишки" за това..

М?



Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: CharmingW]  
Автор бyнrypa (_ЛИЗАНЕСПРОПУСК)
Публикувано04.11.09 11:57



Интереса се губи само с намаляване на хормоналната дейност.



Може да ти прозвучи парадоксално, но най голям интерес към СЕКСА имат ХОМОСЕКСУАЛНИТЕ. Най-често при тях той се преекспонира и заема места които трябва да са заети от други интереси.



Тема Re: Не се правя на иносказателен-просто съм такъвнови [re: бyнrypa]  
Автор lzbg ()
Публикувано04.11.09 12:02



и аз и димо и дарксайда...

Намесването на Дарки е опит да придадеш на проблема с простаците легитимност. Демек - плюят по Дарк и по мен, начи - не са прави. ЕФтин номер, не минава.

victoria per caudum


Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: бyнrypa]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.11.09 13:08



но най голям интерес към СЕКСА има ХОМОСЕКСУАЛНИТЕ

Това пък що?

Keep smiling!


Тема Re: Преоткрих секса!нови [re: Бaй_xyй]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано04.11.09 13:32



Какво му правиш, за да ти стане?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.