Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема "защо ме харесваш?"нови  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 14:14



(тук искам да обединя няколко теми и да чуя мнения, които по тези няколко теми се появиха, ама малко хаотично и странично, пък ми станаха интересни.)

да предположим, че това, заради което ни харесват, по някакъв начин ни описва. затова въпросът е важен - защо, деебамааму, се мъкнеш с мен толкова време? защо ме харесваш? и като знаем отговорът на този въпрос, някак си започваме да се опознаваме по-добре. пък и да опознаваме харесващия.

аз цял живот си мисля, че ме харесват, защото съм тази добра, умна и забавна жена, дето не е чак първа хубавица (по класическата дефиниция за манекенка), не може да готви и е ужасна домакиня. и като взема та чуя нещо като "мноу ме дървиш, за тва" и направо ей такива очи ококорвам. щото никога не мога да се разглеждам като секс-бомба, колкото и да ми се иска.

или пък някоя дето залага на класическа манекенска хубост (толкова вървежна в днешното повърхностно време) и сексапил на талази - тя не си ли ограничава така срока на годност и не става ли само за еднократна употреба? един вид - оооо, ся ебах майката на всички съперници, щото съм с най-стегнат задник, най-вирнати цици, най-малко целулит и най сладка муцка? да, ама като се появи по-нов модел - кво правим?

от друга страна - идва време да кажеш: аре стига с това преклонение към острата ми като бръснач мисъл и чувстмото ми за хумор, да не си ми редактор и издател? любовник и любим си ми, кажи нещо за задника ми. ей, няма угодия!

и все пак - ако можехте да избирате? за какво предпочитате да ви харесват? знам, знам, заради всичко, щото всички сме убийствени красавици, сексбомби и с ай кю-та към хиляда и до една с характера на майка тереза. обаче ако се пренесем в реалността и спрем да се пудрим тип "щрак, марийке, на портрет!" - какво продаваме?

аз продавам "тази умна, интересна и забавна жена, която не е манекенка, не може да готви и е ужасна домакиня, ама е добричка, добронамерена и вярна и може да обича." тва върви ли? как е пазарът? или да наблегна на фитнеса, козметичните процедури, тактиките и стратегиите?



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Cъceл (Jolee Заимова)
Публикувано16.05.08 14:22



..аз създавам усещането за безгрижие...отнесеност...и връщане назад към времето, когато бяхме деца ...

...това ми умение не влиза нито в категория секс нито в категория акъл.....ама продава



Редактирано от Cъceл на 16.05.08 14:22.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано16.05.08 14:28



виж сега, едно върви при един тъп мъже друго при друг тип. и ти самата го знаеш много добре.
за едни е важно да е красавица, за други да е добра домакиня. а за трети и двете, но на практика не им връзва и взимат каквото им попадне и която ги трае.

аз съм убедена, че моят мъж не е с мен, защото съм хубава, а защото му създавам душен комфорт и домашен уют, нищо че и аз като теб съм ужасна домакиня. важното е, че той знае, че съм си в къщи и го чакам и че като си дойде ще го прилаская и всичките неприятности от деня ще отшумят, защото ще му кажа, че е най-прекрасен на света, ще му почеша егото и на него това му трябва.
но ако не бях хубава нямаше да успея да го привлека, но за да го задържа играят роля другите неща. а и хубостта ми позволя да капризнича и да се глезя от време на време, което правя по трудно търпим начин понякога.
и така, въпрос на приоритети.
както и аз него съм го избрала, защото е умен, отговорен, носи пари и ме обича, за сметка на това, че е работохолик и все го няма, че е далеч от красавец, че хърка като дъскорезница и спя с тапи

, но животът е низ от компромиси, както всички знаем.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 14:33



Ааа, ето сега ще утрепя главоболието



Първо да кажа, че като любопитна сврака си умирам да задавам тоя въпрос. Не помня да са ми отговаряли с точно това, което ми се е искало да чуя.
Образът, който аз продавам, е двойнствен, защото си имам и от нещата, и от антиподите им по малко. Хъшлачка съм, но мога да се държа възпитано. Таман някой е решил, че имам нещо в главата, а взема, та се изложа, или обратното. Някакви физически данни ми се намират, ама никога няма да ме видиш с деколте до пъпа. И други.

Много ми се иска това да Му става ясно. Някои неща са ми ги признавали всичките ми мъже (може да ми се вярва, не обиждам нарочно, краката са ми достатъчно дълги и съм съпричастна). Други все не ги виждат. Пък аз си имам и конска, и човешка половина. Мисля, че ще съм най-доволна ако виждат само едната, то поне да подозират, че и другата съществува.

- One day I may have to kill you.
- It has been tried

Редактирано от Бpeт на 16.05.08 14:38.



Тема Интересно съвпадение:нови [re: emma_goldman]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.05.08 14:34



точно днес си мислех за един специален за мен човек. Той ме попита "Защо ме харесваш? Защото съм еди-кой-си ли? Или защото се държа към теб по специален начин?" С него вече изяснихме позицията, че не ме интересува кой е - като обществена личност, защото в него виждам нещо съвсем различно от онова, което вижда масата /някои дори го смятат за бисексуален/.

Истината в харесването - според МОЯТА "камбанария": оценявам човека заради онова, което е и което прави - по отношение на околните, на себе си, на принципите си, а не заради специфичното му отношение към мен самата. Тоест, мога спокойно да харесвам някого, без непременно той да харесва мен, което нямам спомен някога да се е случвало. Говоря за междуличностни взаимоотношения, не за интимни.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор yakshini ()
Публикувано16.05.08 14:35



за харесване е ясно - външно заради гаменската ми аура, чипо носле, големи черни очи, готино дупе и тн. и вътрешно заради това, че съм забавна, бърборива, интересувам се от всякакви неща, мога да се забавлявам като момче, адаптивна съм ...

но въпросът защо ме обичаш ми е по-интересен ... защото пред този, който ме обича съм показала и другата си, по-тъмна страна, която останалите трудно биха харесали и приели.

готина тема





Тема Егати,нови [re: yakshini]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.05.08 14:38



аз нямам чипо носле, нито черни очи, ама компенсирам с други външни показатели, бряаааамусеневиди!





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор biz (задоволена)
Публикувано16.05.08 14:39



Знам много добре защо той ме харесва - имаме еднакви интересни, поличитическите ни възгледи си пасват, умеем да се шегуваме един с друг така както никой не може. И можем да си кажем всичко! Знам, че с мен той се чувства щастлив, спокоен и му е интересно.
Освен това имам чудесен задник и никакви задръжки в леглото!
Не се гримирам, не ходя на фитнес и не се обличам модерно. Свръхчувствителна съм и непредвидима в реакциите си, което го дразни понякога, но въпреки това много скоро разбрахме, че сме точно един за друг





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано16.05.08 14:39



Ема, да та запитам - какви мъже искаш да те харесват ? и от там следва стратегията. на пазара мъжете не са от един калъп .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Егати,нови [re: Bambi*]  
Автор yakshini ()
Публикувано16.05.08 14:40



ми кой каквото си има



затова ни харесват различни мъжове




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.