Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 11.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор acorn (минаващ)
Публикувано17.05.08 10:08



Защо харесвам тази жена. Много пъти и аз самия сам съм си задавал този въпрос. Трудно е да се обясни , защото е усещане , а усещането те грабва.Усещането за жена , а жената е необяснима. Та ще опитам.
1. Защото е жена , с всичко женско и хубаво и лошо. Няма идеални хора, но комбинацията за всяка е уникална.
2. За предпочитане е да не е блодинка. Не знам защо). Просто брюнетки винаги са ми били по-загадъчни и привлекателни.
3. Външният вид е важен разбира се. Но при мене специално играе роля , колкото да привлече вниманието , да я забележа. След това обикновено гледам очите. Не знам защо , но обикновено първоначално оттам започва магията. След това е усмивката , смеха. Та дотам за външния вид. Дали са супер стегнати циците, малко целулит, като че ли не е чак толкова отзначение. Може би и заради това не мога да кажа със сигурност ,че харесвам една жена само от пръв поглед.
4. Ако не мога да говоря с нея я наблюдавам. Харесвам жените , които дори и да имат проблеми намират сили да се усмихнат.
5. Обичам да слушам и да ми говорят. Не ми е проблем когато жената си е бъбрива , дори напротив)
6. Емоционална и естествена , не държа да играе някакви специални роли.Да си е просто тя. Да се смее , когато й е весело и да плаче , когато е тъжна.
7. Щура - да й харесва да прави глупости отвреме навреме и да не се замисля много).
8. Общителна , купонджийка , в компания първа става да танцува примерно.
9. И последно пак като първото защото е жена. Такава каквато е и защото успява да ме накара да изпитам онова усещане , дето те свива под лъжичката. Усещането за жена)
Е, не успях да ги докарам до десет , ама карай)



Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: The Stranger]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано17.05.08 10:12



А колкото до успеха тук.... ами не разчитам въобще на Дир-а, щото ако остана само на него.... трябва да съм за оплакване,

Еее, ти разби илюзиите на сума си ти народ беее...





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано17.05.08 10:13



В хода на собствената ми еволюция през годините съм забелязала едно специфично движение "отвън-навътре", което май при почти всички хора се случва рано или късно. Когато бях на 20+, бях изключително невротична, неуверена и незряла емоционално, което избиваше в мания за контрол и власт (главно над мъжете, естествено). За целта разчитах изцяло на външния си вид и интелекта си – първото беше „куката” за привличане на вниманието на „жертвата”, а второто – оръжие за разстрел в упор на вече уловеното в мрежата. В резултат живеех в постоянна несигурност - вероятно интуитивно усещайки, че подобна "примамка" ме вкарва в повърхностни и нетрайни връзки, като в същото време аз самата не бях способна на други. Култът към интелекта беше подпорната греда на нестабилното ми его, но ме въртеше като в центрофуга в едно дълбоко усещане за самота, което аз „лекувах” с многобройни, безразборни и обикновено краткотрайни връзки, които приличаха на емоционална булимия – постоянно се тъпчеш и все си гладен.

Та ако ми беше задала този въпрос преди 10 години, без замисляне щях да кажа „искам да ме харесват заради интелекта ми” - като хем щях да очаквам безапелационно да признаеш ядрената мощ на ума ми, хем тайно да се надявам да ме опровергаеш, защото съм „баси-секси-парчето” – и вероятно и в двата случая щях да се обидя.



После преходът към 30+ и първата ми Голяма любов тотално ми заличиха старата операционна система и изцяло ми смениха харда и софта – чак тогава взех да се очовечавам. Сега вече се харесвам достатъчно, за да мога спокойно да ходя без грим – в буквалния и преносния смисъл – а това е страхотно облекчение за кожата и самочувствието.

Изглежда, че част от зрелостта е респектът и смирението пред нещата, които са по-големи от нас и над които нямаме контрол – а това на свой ред носи едно особено и дълбоко усещане за свобода. Свободата да пускаш нещата да минават през теб, да идват и да си отиват – и да знаеш, че всъщност нищо не може истински да наруши целостта ти. Едва тогава си намираш вътрешния център, ставаш по-пропусклив и прозрачен, спираш да се озърташ за дебнещи опасности, спираш да се въртиш около собствения си пъп, да се взимаш (чак толкова) насериозно и да се самоопияняваш от величието на драмата си. Светът става по-шарен, просторен, интересен и приветлив – а всичкото това те прави по-щедър, доверчив, емпатичен, самоироничен, благ и всеотдаен. Долу-горе в тази посока се промених и аз.

И всъщност сега въпросът защо ме харесва някой почти е спрял да ме занимава – или поне вече не ми е така болезнен. То е резултат от всичко, казано по-горе и май тъкмо това си харесвам най-много – и бих избрала това да харесват и другите у мен.

Иначе по тази тема обичам да цитирам едно интервю с Висоцки, който на въпроса защо обича някого, казва, че „ако можеш да кажеш защо, това вече не е любов, а просто добро отношение”. Е ми прав е.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано17.05.08 10:17



само веднъж съм го задавал тоя въпрос и то защото човека отсреща не беше от типа с които имам взимане даване - и все още е.....и отговора въобще не ми хареса



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: сега ще ти кажа за обичането.нови [re: Бpeт]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.05.08 10:23



Англичанинът потупва обекта на въжделенията си по рамото и смънква "Да знаеш, нямам нищо против теб". А ако е направо психясал от любов е възможно да добави "Дори те харесвам донякъде."



Аз по природа май съм ебати англичанката, много съм сдържана, направо темерут и добре, че последните години се понаучих да говоря хубави неща на хората, даже и на мъжете. Последното не беше заяждане, просто на мъж ми е далеч по-трудно да кажа нещо хубаво. Научих се и все пак ми остава оня тих ужас, онова премаляване в корема, което се усеща при скок отвисоко в дълбока вода и не знаеш да плуваш. Тва съвсем честно, пък вие си се хилете колкото щете за моя сметка.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано17.05.08 10:27



Избягвам да питам мъжете защо ме харесват.
Това с харесването не винаги може да се анализира и канализира.
Нека си остане в сферата на здрача...



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано17.05.08 10:29



Харесването е строго индивидуален акт, който прави избраника РАЗЛИЧЕН от тълпата. Всеки си има свои критерии. Начина, по който се вписваме в обществото е основното нещо. На пръв поглед почти при всеки е физическото привличане. Другото си е чиста проба общуване, разбиране, отговорност, съобразени с духовност и възпитание, както и хубав секс.

Мисля в движение

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.05.08 10:44



Забравих да кажа, че снощи зададох този въпрос на двама души. Не че не им е писнало от това, ама сигурно няколко месеца съм им дала почивка.

Обичайна реакция - единият си изреди списъка с малко допълнения и поправки, другият се втрещи както обикновено и мълча почти час, преди да почне с усуканите и неконкретни отговори, дето много ги мразя. Добре, че каза колко харесва начина, по който го карам да се чувства.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Много ми харесанови [re: Лилит]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано17.05.08 11:26



рецептата на Висоцки.

Вече няма да питам "обичаш ли ме", а "защо ме обичаш" и никой няма да може да ме излъже



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор TePe3a (ентусиаст)
Публикувано17.05.08 11:47



Поклон






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.