Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема "защо ме харесваш?"  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 14:14



(тук искам да обединя няколко теми и да чуя мнения, които по тези няколко теми се появиха, ама малко хаотично и странично, пък ми станаха интересни.)

да предположим, че това, заради което ни харесват, по някакъв начин ни описва. затова въпросът е важен - защо, деебамааму, се мъкнеш с мен толкова време? защо ме харесваш? и като знаем отговорът на този въпрос, някак си започваме да се опознаваме по-добре. пък и да опознаваме харесващия.

аз цял живот си мисля, че ме харесват, защото съм тази добра, умна и забавна жена, дето не е чак първа хубавица (по класическата дефиниция за манекенка), не може да готви и е ужасна домакиня. и като взема та чуя нещо като "мноу ме дървиш, за тва" и направо ей такива очи ококорвам. щото никога не мога да се разглеждам като секс-бомба, колкото и да ми се иска.

или пък някоя дето залага на класическа манекенска хубост (толкова вървежна в днешното повърхностно време) и сексапил на талази - тя не си ли ограничава така срока на годност и не става ли само за еднократна употреба? един вид - оооо, ся ебах майката на всички съперници, щото съм с най-стегнат задник, най-вирнати цици, най-малко целулит и най сладка муцка? да, ама като се появи по-нов модел - кво правим?

от друга страна - идва време да кажеш: аре стига с това преклонение към острата ми като бръснач мисъл и чувстмото ми за хумор, да не си ми редактор и издател? любовник и любим си ми, кажи нещо за задника ми. ей, няма угодия!

и все пак - ако можехте да избирате? за какво предпочитате да ви харесват? знам, знам, заради всичко, щото всички сме убийствени красавици, сексбомби и с ай кю-та към хиляда и до една с характера на майка тереза. обаче ако се пренесем в реалността и спрем да се пудрим тип "щрак, марийке, на портрет!" - какво продаваме?

аз продавам "тази умна, интересна и забавна жена, която не е манекенка, не може да готви и е ужасна домакиня, ама е добричка, добронамерена и вярна и може да обича." тва върви ли? как е пазарът? или да наблегна на фитнеса, козметичните процедури, тактиките и стратегиите?



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Cъceл (Jolee Заимова)
Публикувано16.05.08 14:22



..аз създавам усещането за безгрижие...отнесеност...и връщане назад към времето, когато бяхме деца ...

...това ми умение не влиза нито в категория секс нито в категория акъл.....ама продава



Редактирано от Cъceл на 16.05.08 14:22.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано16.05.08 14:28



виж сега, едно върви при един тъп мъже друго при друг тип. и ти самата го знаеш много добре.
за едни е важно да е красавица, за други да е добра домакиня. а за трети и двете, но на практика не им връзва и взимат каквото им попадне и която ги трае.

аз съм убедена, че моят мъж не е с мен, защото съм хубава, а защото му създавам душен комфорт и домашен уют, нищо че и аз като теб съм ужасна домакиня. важното е, че той знае, че съм си в къщи и го чакам и че като си дойде ще го прилаская и всичките неприятности от деня ще отшумят, защото ще му кажа, че е най-прекрасен на света, ще му почеша егото и на него това му трябва.
но ако не бях хубава нямаше да успея да го привлека, но за да го задържа играят роля другите неща. а и хубостта ми позволя да капризнича и да се глезя от време на време, което правя по трудно търпим начин понякога.
и така, въпрос на приоритети.
както и аз него съм го избрала, защото е умен, отговорен, носи пари и ме обича, за сметка на това, че е работохолик и все го няма, че е далеч от красавец, че хърка като дъскорезница и спя с тапи

, но животът е низ от компромиси, както всички знаем.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 14:33



Ааа, ето сега ще утрепя главоболието



Първо да кажа, че като любопитна сврака си умирам да задавам тоя въпрос. Не помня да са ми отговаряли с точно това, което ми се е искало да чуя.
Образът, който аз продавам, е двойнствен, защото си имам и от нещата, и от антиподите им по малко. Хъшлачка съм, но мога да се държа възпитано. Таман някой е решил, че имам нещо в главата, а взема, та се изложа, или обратното. Някакви физически данни ми се намират, ама никога няма да ме видиш с деколте до пъпа. И други.

Много ми се иска това да Му става ясно. Някои неща са ми ги признавали всичките ми мъже (може да ми се вярва, не обиждам нарочно, краката са ми достатъчно дълги и съм съпричастна). Други все не ги виждат. Пък аз си имам и конска, и човешка половина. Мисля, че ще съм най-доволна ако виждат само едната, то поне да подозират, че и другата съществува.

- One day I may have to kill you.
- It has been tried

Редактирано от Бpeт на 16.05.08 14:38.



Тема Интересно съвпадение:нови [re: emma_goldman]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.05.08 14:34



точно днес си мислех за един специален за мен човек. Той ме попита "Защо ме харесваш? Защото съм еди-кой-си ли? Или защото се държа към теб по специален начин?" С него вече изяснихме позицията, че не ме интересува кой е - като обществена личност, защото в него виждам нещо съвсем различно от онова, което вижда масата /някои дори го смятат за бисексуален/.

Истината в харесването - според МОЯТА "камбанария": оценявам човека заради онова, което е и което прави - по отношение на околните, на себе си, на принципите си, а не заради специфичното му отношение към мен самата. Тоест, мога спокойно да харесвам някого, без непременно той да харесва мен, което нямам спомен някога да се е случвало. Говоря за междуличностни взаимоотношения, не за интимни.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор yakshini ()
Публикувано16.05.08 14:35



за харесване е ясно - външно заради гаменската ми аура, чипо носле, големи черни очи, готино дупе и тн. и вътрешно заради това, че съм забавна, бърборива, интересувам се от всякакви неща, мога да се забавлявам като момче, адаптивна съм ...

но въпросът защо ме обичаш ми е по-интересен ... защото пред този, който ме обича съм показала и другата си, по-тъмна страна, която останалите трудно биха харесали и приели.

готина тема





Тема Егати,нови [re: yakshini]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.05.08 14:38



аз нямам чипо носле, нито черни очи, ама компенсирам с други външни показатели, бряаааамусеневиди!





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор biz (задоволена)
Публикувано16.05.08 14:39



Знам много добре защо той ме харесва - имаме еднакви интересни, поличитическите ни възгледи си пасват, умеем да се шегуваме един с друг така както никой не може. И можем да си кажем всичко! Знам, че с мен той се чувства щастлив, спокоен и му е интересно.
Освен това имам чудесен задник и никакви задръжки в леглото!
Не се гримирам, не ходя на фитнес и не се обличам модерно. Свръхчувствителна съм и непредвидима в реакциите си, което го дразни понякога, но въпреки това много скоро разбрахме, че сме точно един за друг





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано16.05.08 14:39



Ема, да та запитам - какви мъже искаш да те харесват ? и от там следва стратегията. на пазара мъжете не са от един калъп .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Егати,нови [re: Bambi*]  
Автор yakshini ()
Публикувано16.05.08 14:40



ми кой каквото си има



затова ни харесват различни мъжове



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор biz (задоволена)
Публикувано16.05.08 14:41



Въпростъ ти е много уместен! Аз лично се чувствам обидена, когато ме хареса някой ръб. Все едно съм от малките досадни чалгаджийки по които си падат болшинството мъже.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 14:43



И аз смятам този въпрос за добър.

От друга страна обаче ми се вижда малко изнасилена работа, ако се окаже, че типът, който ти харесва, не те харесва и да се напъваш да обърнеш нещата.

- One day I may have to kill you.
- It has been tried



Тема А, ни са знай!нови [re: yakshini]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.05.08 14:45



Мен ме харесват предимно синеоки, ако гледаме външни белези.
Иначе ми налитат 17-55 годишни, и то не просто за свалки.
Последният случай, който хем ме развесели, но и ми стана неприятно за момчето, беше при предпоследното ми връщане в България. Една бивша колежка ме замъкна със свои настоящи колеги в "Енигма", там едно момче на видима възраст 18 години си каза открито, че много ме харесва. Аз се захилих "Виж, симпатяга, ти знаеш ли колко ни е възрастовата разликата?", и като му казах, че съм на 30, челюстта му увисна до земята. Въпреки това ми набута листче с телефона и мейла си, и разбира се, никога не съм му писала /бях заета да съзерцавам бармана, който ми приличаше страшно на моята бивша венецианска тръпка, с когото в онзи период имах връзка, и за когото е ставало дума толкова пъти/.

Редактирано от Bambi* на 16.05.08 15:53.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.05.08 14:46



Първо да кажа, че като любопитна сврака си умирам да задавам тоя въпрос.

Малей, и аз така. Отвратителна съм.



Ама помня и задоволяващи ме отговори, има ги всякакви хитреци.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано16.05.08 14:47



Всъщност важният въпрос е, ТИ, жено, какви харесваш.
Поне около такова мнение се обединяват мъжете, които съм питала.

Може и да звучи малко просташко, но средностатистическият мъж харесва към 90% от жените, а средностатистическата жена - към 10% от мъжете. Смятай вероятностите за връзка как се връзват.

Ся, за обичане каза някой по-горе - друго е.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано16.05.08 14:47



о, това е кауза пердута.

за да е щастлива една жена трябва да си вземе мъж, който да я обича и харесва повече отколкото тя него.
поне аз това съм установила в практиката си.
не казвам, че тя също не трябва да го обича и харесва, но на този, който хлътналия до уши, обикновенно му разказват играта и го правят сам да си говори, тъй че по-добре това да не си ти.

разбира се, най-добре са равнопоставените отношения, но те са рядкост.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано16.05.08 14:49



наблегни
това съвсем добронамерено и препатено
визията съм се убедила е от изключително значение за това как ще те възприемат хората, и мъже, и жени
да не се бърка с манекенски вид на изглед, щото и аз го нямам
много пъти и аз съм се чудила защо аджаба така - имаме нужда да ни харесват и обичат заради това, което сме, но на моменти имаме канска нужда от това, някой да ни хване за задника и да ни просъска на ухото "ще ти скъсам мократа путка", за което обаче освен да е еблив кучи син, се иска и ние да го провокираме малко или много
а тва (пак от опит) с добра, отзивчива и етц женица НЕ СТАВА
сестро, опитвала съм
колкото съм по-проклета, капризна и егоистична, в смисъл - да се обичам с дрешки, масажчета, козметици, тропам с крак и ала-бала - толкоз повече драпат за секс, един вид начукват ми го до топките заради фасоните, хак да ми е
когато съм нежна, добра, безобидна, уютна и разбираща - си седя ненаебана
ходи разбери, аз не мога, ама вече първите бойни действия са според обществените приоритети - млада, слаба, хубава, а вторите и третите, ако се стигне до тях - по моите

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано16.05.08 14:50



По сумирани мъжки показания - "острата като бръснач мисъл" (цитат от теб), скулите и непродупчените уши. Не непременно в този ред.

Мен ме устройва тоя списък :)



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: allegresse]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 14:50



Ако тия проценти са реални, а процентът на "щастливите двойки" се окаже над 10, ще излезе, че огромен куп от човечеството е извадил щур късмет



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 14:51



аз продавам ...

сигурно си чела Викарият от Уейкфийлд, там е описано как навремето се е избирало спътница в живота, според теб сега сме в нова, по-висша ера на връзката между партньорите в живота, те вече не били мотивирани от дете-раждащата и дете-отглеждаща си функция, ами наблягали на душевното ... обаче леляната душевна връзка кой знае защо все се изражда в едновременна консумация на забавления, а там дозата трябва все да се увеличава ... при такъв тип връзка, стоката която си обявила за продан е била ОК в момента на склучването на сделката, но след кратък период започва да не стига

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: DarkSide]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 14:53



Аз това не съм го чела, но се сещам за един приписван май на немците идеал - "розовобузеста (не се уточнява кои бузи се имат предвид) и златокъдра въртокъщница"



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано16.05.08 14:53



Абе тук вече опираме до разбирането за "щастлива двойка"... аз не се наемам да му пиша дефиниция на туй.

Но предвид колко пъти на живот падаме ставаме събираме разделяме развеждаме късаме фърляме - като нищо ще излезе под 10 процента. Пак статистически.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: frantzuvoyka]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано16.05.08 15:00



Технически вярно, но изключва любовта.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: frantzuvoyka]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 15:05



Само дето, за да му разкажат играта, трябва първо сам да е позволил да й нарушават правилата.
Винаги съм смятала, че "оглупял от любов" не е презюмирано състояние



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: allegresse]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 15:05



средностатистическият мъж харесва към 90% от жените, а средностатистическата жена - към 10% от мъжете

средностатистическият мъж няма голяма възможност да избира и се задоволява с каквото докопа, тези 10% от мъжете, които всички жени ги харесват, са точно тези, които не са средностатистически и могат да избират

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: DarkSide]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 15:08



Оттук излиза ли, че 90-те процента жени са умерено лицеприятни, а 10-те процента мъже - несравними?!



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано16.05.08 15:08



естествено, че сам трябва да си го позволил, но понякога не можеш да се контролираш.
случвало ми се е и е пълен ад и повече, не, мерси.
естествено, че сама съм си била виновна.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.05.08 15:22



ОООрс, Емммо, аз едно време продавах манастири в тоя клуб



И аз съм мислила какво ни продава на пазара. Аз съм непоносима, това много хора го знаят, и все още се продавам. Как мислиш, имам ли някакви други качества, да се продавам напук, или е заради едната непоносимост и монахинските ми заложби?

А какво купувам аз....ми....ебателност и ....хора с апетит към живота. Не ги дишам моралните и прибраните. Дай ми на мен да си развявам гъза и оная работа

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Бързо разваляща се стоканови [re: emma_goldman]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано16.05.08 15:23



Това са манекенките!!!

Като ягодите, много ароматни, искрящо свежи, но за кратко, препоръчва се бърза консумация със сметана и шампанско. ... и за манекенките се отнася... сметаната и шампаското де.
Иначе предпочитам по-пищните форми, от възрастта ли, от що ли...? А ако вървят и с някоя интелектуална екстра, направо съм налетял.
Та за това ви харесвам!!!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Бързо разваляща се стоканови [re: ЛУKABИЯ]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.05.08 15:29



Малеее, как съм се наляла на цици и гъз, малеее.........





не съм много интелектуална, да знаеш....


Даже съм отслабнала иначе...някой има ли обяснение? Каква слабичка бях на млади години....50 кила с мокри гащи....сега съм добавила 6 кила цици и гъз.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано16.05.08 15:31



Някога, доста отдавна са ме харесвали заради външния вид, но аз така и не разбирах, че е заради това.
Забележи употребата на времена - умишлена е.

Не съм някоя прекрасница с перфектни черти и форми.
Все съм си мислела, че съм безкрайно интересна и доволно откачена за да привличам именно нестандартни типажи и да се нравя неминуемо на въздухарите, на които съм искала да приличам.

Пък после се установи някаква нетрадиционност в мен, едно нарочно изопачаване на всичко налично и заобикалящо ме и аре влязох в графа шемети.

Сега и да ме харесва някой - не вдявам, толкова съм капсулована, никакъв шанс.
Няма да е зарад външен вид със сигурност, никой вече не харесва и откачалки.

Като съм с ясното съзнание, че откачалка далеч не е веселото и закачливо моминско плуване в облаците, което навремето може и да е било очарователно, ама сега вече граничи с възрастови отклонения от тези, дето им викат кукувици.
Не влагам добър смисъл демек, и не се изживявам като някаква странница със загадъчно излъчване, пффф, има си хас.

И ми е все тая изобщо харесва ли ме някой, и ако да - защо и за какво.
Ама наистина ми е все тая -))))))



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 15:33



повечето жени са умерено лицеприятни, но това не стига за да се класират при десетте процента, а те точно там се натискат ... повечето от тези жени се усещат навреме и правят компромис като хващат някой средностатистически труженик, защото с годините стойността им на онзи пазар намалява

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано16.05.08 15:41



Мисля си, че мъжкото (поне моето де) харесване е някаква смес от много неща. Ей, на сега чета отговорите и не мога да дефинирам за себе си нещо конкретно. Очевидно при мен харесването е нещо като съчетание от качества - личностни, умствени, физически. При това без да извеждам първенство на което и да било - примерно - хубавото дупе, чипото носле, амбициозността, интелекта и т.н.
Замислих се, защото вие дамите наистина обожавате да задавате този въпрос като искате възможно най-детайлните и конкретни отговори. Обаче проблемът е, че като взема да разчленявам отношението си... се получава някаква боза и всъщност питащата получава някакъв приемлив за нея отговор - например - "устните ти", "очите ти", "прекрасните ти крака", "дълбоките ти изразителни очи"... или нещо с елемент на шега - "прекрасните ти ушички, които така добре са прилепнали към тялото" :) Но... в крайна сметка всичко това е много далеч от истинското ми усещане към жената, което почти винаги е недифинируемо.
Но вие пишете, давате ми добри "готови отговори" при следващия такъв въпрос!



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.05.08 15:49



Мен ми се ще да ме харесват, въпреки че съм лоша, защото съм неустоимо сексапилна и правя най-невероятните свирки на света, но уви...


В действителност, ако не искаш да ми се качиш на главата и не си склонен към кръшкане и нервничене, с мен се живее лесно. Те това е причината. Изкарвам си парите, готвя добре, поддържам се в прилична форма, не отказвам секс, склонна съм да се майтапя, включително и със себе си, такива неща. Че на кого бих попречила? Всичко това и циганката можеше да го каже, разбира се. И Емо-о-о, ако още веднъж се замисля дали да сложа захиленото емотиконче, на следващата среща ще ти откъсна главата!

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Бързо разваляща се стоканови [re: Roxana]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано16.05.08 15:53



Рокси, килата са нещо относително (т. е. с всякакви кило може да го отнесеш

), по-важна е химията!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: DarkSide]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 16:00



На кой пазар бе, душа, на рибния ли



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: frantzuvoyka]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:05



то май малко като - добрият търговец не продава хладилници на ескимосите. или пък ТОЧНО добрият търговец успява да прададе хладилници на ескимосите? ай, ще се замисля дълбоко по този въпрос, обещавам.

кирилица из нот дед.


Тема сега ще ти кажа за обичането.нови [re: yakshini]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:13



много се надявах някой това да го отграничи.



по този повод отново, за сетен път с огромно удоволствие ще разкажа любимата ми случка от студентските години. значи моята тайфа дълго време много силно се хилеше на едно обяснение в любов на един младеж: "маргарито, обичам те. дори те харесвам." ние се хилехме, ама той си беше супер прав да го каже точно така. и си беше жив комплимент за момата.

обичането и харесването нямат нищо общо, май. скоро на едни любими хора им го разправях това. казах им: бе аз че ви обичам - обичам ви. ама даже и ви харесвам. щото като обичаш някой, то ясно че ти е най-прекрасният на света. ама понякога дори го и харесваш. ето, примерно наште - аз много ги обичам. не бих казала, че са най-харесваните от мен хора, но спокойно влизат на финалите за "най-обичани". сред медалистите са. баба ми, с която сме живели доста дълго време само двете, от моята 15 годишна възраст та чак докато се запилея да се оправям сама в живота, ме изкарва от нерви без никакви усилия, аобсолютен талант, доста е глупавичка, милата, обаче ужасно много я обичам.

за мъже няма да говоря по разликите в обичането и харесването, щото спазвам интернет-омертата за "искерност на една ръка разстояние".

кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 16:14



сори, нищо лично, онли бизнес

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:14



демек - питаш кво купувам или на кого продавам? а ся де! кога купуваме и кога продаваме? едновременно ли е или някои само купуват, други само продават?

кирилица из нот дед.


Тема Re: сега ще ти кажа за обичането.нови [re: emma_goldman]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 16:17



Хах, историята за Мартгаритиния фен ме подсети за нещо. Веднъж ми казаха от коя книга било, но не помня. Нещо за "английския характер" (ама не е Паксман, де).

Идеше реч за разликата в обясненията в любов, представени от континентален, съответно от островен младеж. Континенталният носи рози, пада на колене, пише сърцераздирателни писма и др. подобни. Англичанинът потупва обекта на въжделенията си по рамото и смънква "Да знаеш, нямам нищо против теб". А ако е направо психясал от любов е възможно да добави "Дори те харесвам донякъде."



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: paзбиpaм]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:20



а, точно, хитреци. има една тактика-пичеловка - кажи и квото иска да чуе, пък си еби на воля по квито си искаш причини и когото си искаш.

ся примерно, заграждаш убийствена на външен вид манекенка, която обаче има комплекси, че е тъпа, щото са я минали и зарязали сто баровци. купуваш и диплома от юзу-то и почваш да й обясняваш колко е интелигентна и си ебеш младо и крехко агнешко до насита.

фащаш некое грозноватичко селско дете обичливо, ама добричко и вярно, дето ще те търпи с всичките ти характеропатии, обясняваш й колко е красива и си имаш вързано в леглото и сготвено на масата винаги, а пък ти си ебеш цяла софия през това време и си правиш квото си искаш. да не говорим как ще ти гали егото с любовта си всеки ден.

ей, изучиха се бееееее! не е нужно вече да имаш кола пичеловка. може и с тактика пичеловка. жените сме мноу прости понякога.



кирилица из нот дед.

Тема Re: Бързо разваляща се стоканови [re: ЛУKABИЯ]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.05.08 16:21



Мойта химия е отровна, и се привиква, да знаеш :))) като цигарите съм, химична, токсична и абстинентна ....ок де, като джойнта съм, когато и да ме вземеш, все е измамно хубаво, и после нямаш сили даже да псуваш :))))




Бегай от мен, че уж съм омъжена....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано16.05.08 16:22



Обичам усещането, че съм харесвана и въпроса "защо" го задавам само, когато се глезя, така за да се разтопя в мекотата на хубавите думи, не че търся конкретен отговор.

По-скоро би ме интересувал въпроса "защо не ме харесваш", в чисто човешкия и междуличностетн план, не само като жена, така бих могла да си създавам корективи, все пак изключвам варианта да съм перфектна.

И все пак ако аз трябва да отговя на такъв въпрос, бих го разделила на три етапа:

пъро е привличането, което почти винаги е на физическо ниво, примесено с огромна доза "химия", за мен катализатолът на реакцията винаги е била светлината, има един такъв тип хора, които излъчват светлина и за мен тя огромна притегателна сила

после идва харесването, то е съпроводено от хормонално-чувствено-шеметно привличане и единственото нещо, което има значение и търся в такива периоди е удоволствието, което ми носи самото общуване, т.е. начина, по който ме кара да се чуствам, харесвам себе си (май така излиза)



най-накрая идва любовта/обичта, за да обикна трябва да има доста по-дълбоки причини от "умен, интересен, забавен", най-напред стои способността за споделяне, съизживяване на всяко равнище и приемането на чисто човешко ниво, без полова определеност.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: allegresse]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:22



вероятностите за връзка са винаги мноу ебани по женска линия. ама като имаш предвид, че съм с малко мъжки мозък, пиши ме уредена.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: allegresse]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:23



ау, загазих го откъм пробити уши. аз съм 5 обеци. ама има някои дето много обичат да ми дъвчат обеците.



кирилица из нот дед.

Тема Re: сега ще ти кажа за обичането.нови [re: emma_goldman]  
Автор yakshini (bushido)
Публикувано16.05.08 16:25



наскоро говорих с една приятелка, която покрай сватбата бяха налегнали едни дилеми ... каза ми: разбира се, че го обичам (мъжа й, с който са от 9 години заедно), но вече като че ли не го харесвам колкото преди ...

мисля, че това се случва "в много семейства"

. ако не в много, то поне в някои.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: DarkSide]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:26



не, ако е излязло че съм фенка на платон, неправилно съм се изразила.

в ерата сме на емпатията - постави се на мястото да другия. което в семейството-производител на деца и икономически договор е било малко не точно така.

прав си, че консуматорската връзка (тип ебем се и пием заедно) иска ежедневно увеличение на дозата, като при наркотиците. но аз не искам такава връзка. ако си спомняш моето прословуто течащо казанче, ще ме разбереш.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Brave_bg]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:30



аз питах какво продават и мъжете. за купуването ще пусна друга тема.

та ти, брейвхарт, какво продаваш?

кирилица из нот дед.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Wildberry]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:32



лоша работа това с пазара на откачалките, ако си права. аз съм си екстремен продукт и на него, т.е. чисто луда съм си. а кво остава за масовия пазар...

кирилица из нот дед.


Тема Re: сега ще ти кажа за обичането.нови [re: yakshini]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано16.05.08 16:33



Може би защото под "харесвам" се има предвид силната емоция, хормоналния шемет и т.н. на началните периоди на познанството.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:34



най-искрено се извинявам за спека с емотиконите. абе пишете си беееее! коя съм аз, че да давам тон за песен.

и не ми късай главата, ще те черпя на следващата среща с моление за милост.



кирилица из нот дед.

Тема Re: сега ще ти кажа за обичането.нови [re: Бpeт]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:36



аз съм английски възпитаник. "обичам те" казвам само с пистолет опрян до главата ми за спасяване на живота.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: sisita]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:38



да, процес е, и слава богу. иначе би било страшно безинтересно.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано16.05.08 16:40



За съжаление никога не съм бил добър търговец, от онези които взимат най-добрата цена :) Затова съм се отказал да "продавам". То и това май е един вид "продаване", ама поне гледам да не продавам илюзии.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор lskren Moria (andi)
Публикувано16.05.08 16:48



От момченце харесвам жените, защото може да се бърника и човърка в тях.





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Brave_bg]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 16:49



ама поне гледам да не продавам илюзии.


Струва ми се, че всеки що-годе умен средностатистически господин би се подписал под това. Лесно е, а и със сигурност звучи добре от застрахователна гледна точка



Да не помислиш, че се заяждам, нали.

- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 16:51



please correct me if I'm wrong, ама оставам с впечатлението че искаш хем това, хем и онова, демек модерната консуматорска връзка, ама в която да се държат към тебе, сякаш заедно сте преминали през мъките, тревогите и радостите по отглеждането на няколко деца

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано16.05.08 16:52



Що да се обиждам? Аз от малък много мразя да лъжа, защото една лъжа води до втора, тя пък се е хванала за ръка с две други и... в един момент става манджа с грозде. А, както знаеш Овнетата много мразим да се излагаме :), пък да те хванат в лъжа е голяма излагация. Иначе ... де да знам сигурно съм "що годе умен, средностатистически господин" :))))))))

(ама ако знаеш и мен как ме боли главата днес...)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Brave_bg]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 16:54



Боли те, значи. Обмислял ли си ампутация?



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: allegresse]  
Автор lskren Moria (andi)
Публикувано16.05.08 16:54



Мммм.... аз пък ако намеря жена с непродупчени уши.... Направо я скъсвам.....



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: DarkSide]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:55



веднага те коректвам. не искам модерната консуматорска връзка.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано16.05.08 17:00



А ся де

Да се похвалим, казваш...Един приятел веднъж каза - чарът ти е в това, че си ТОЧНА. На което аз всъщност много се обидих някак, замириса ми като хубава приказка, отправена от мъж към мъж.
Аз мислех, че продавам лукавост, женственост, сексапил, щипка екстравагантност, обноски и възпитание на гейша, способност да водя забележителен разговор поне два часа с пълен гьон, хубаво дупе, дълги крака (за наличието на които научих към 40-тата си година, дотогава не знаех), нъл, пък войбще да не споменавам готварски умения, иначе мноу ме мързи да чистя и да създавам-домашен-уют; издишам и при електричарските работи, иначе сменям батерия на чушмя и душ...
С една дума, Емо, аз съм изключително и фатално невървежна, а как да тълкувам това, че съм точна... псилютно неебателно ми звучи...

Peel me a grape, crush me some ice...

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 17:16



знаеш, че за традиционната връзка си има традиционни изисквания, анархизмът не се котира там

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: DarkSide]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 17:25



а да съм казала, че искам традиционна?



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.05.08 17:25



Това ми напомня първата ми голяма и неосъществена любов. Беше казал:"адски е стабилна". Съгласно жаргона от това време, това означаваше, че съм пич, та дрънкам, ама аз бях влюбена...



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 17:27



и аз съм невървежна, не бой се. така е по-гот. за водопроводните ти умения ще говорим отделно, че съм все още в тежка нужда.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор TePe3a (ентусиаст)
Публикувано16.05.08 17:32



"защото ме караш да се чувствам хубава, умна и ценна" - това е моят отговор :)

Много искам да видят И красивата ми душа:)



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 17:34



не си го казала, то лъщи между редовете



You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано16.05.08 17:43



Повече ме омагьосва да не знам защо точно харесвам жената до себе си, ако успея да го дефинирам, по-вероятно е да разваля магията. Разбира се, отговори намирам, понякога се и замислям над този въпрос, но предпочитам да махна с опашка и да разкарам тази досадна конска муха - анализа.



И изобщо - наелектризиращото е усещането : че този човек е специален, по някакъв начин различен от масата, зареждащ, възбуждащ, вдъхновяващ...А това усещане не се създава нито само с визия, нито само с интелект, нито само с тясна и еблива вагина и гостоприемно дупе, да си дойдем на думата. Сами по себе си, тези характеристики са способни да доведат до кратко раздвижване в боксерките, ЕБЕнтуално.

Това е от мен, ще пропусна частта, в която се предполага да разтворим бухчите със стоката, да я изложим на пазарския тезгях и да се развикаме гръмогласно и с мьекаща нотка : "Кой разбира - тье тук са спира, "Виагра натуралье".



Тема Охо,нови [re: Ghostwriter]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.05.08 18:09



че нещата ако опират и до магии, значи става въпрос именно за /краткосрочно?/ раздвиждане в гащите.


Каза го много хубаво, почти като отличник от английската гимназия.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.05.08 19:29



Не мога да смогна да ви изчета ей, голям кеф


Хм , за себе си често ползвам приказката , че и да не се харесвам винаги- много се обичам .Ама ти питаш за тези насреща , защо ни харесват/обичат.
Не знам , много и различни неща съм чувала , някои се повтарят настойчиво.
За по облекчена комуникация да речем, че ми е златна

Редактирано от dalya_night на 16.05.08 22:49.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 20:08



Първото, което ни се набива на очи дали ходещото е мъж, жена, котка или куче. Защо харесваш котките, добре не буквално, може да не ги харесваш, но например кученце. Едно такова невинно, сладко, с много козина и големи лапички, едни клепнали уши и влажни очи и те гледа с погледа на дете. Харесваш го, не се прави. Така е при хората. Гледаш външният вид, очите, формите на лицето, гледаш устните, гледаш нослето. После височината, дали аджеба ще сте един размер. После гледаш, аз после гледам ръцете, кожата, маникюра, после гледам краката, гледам походка, ако може. Гледаш дали е пружинка(фитнеса), гледаш козметичните процедури, грижата за себе си и т.н. Който каквото и да каже, първо се гледа това. После виждаш умна ли е, забавна ли е, скучна ли е и какво ще се случва с вас.

Спира те един грозен мъж, ама грозен, ще излезнеш ли с него, ако те покани на среща?

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Cлaдka_лимoнka (limette)
Публикувано16.05.08 21:49



Никога не съм задавала този въпрос! Никога не са ми го и задавали ...



Но ме харесват, защото съм позитивна, усмихната, хахава, добронамерена, любопитна, откачена, дива, хаотична, разсеяна, чаровна, защото съм с голямо сърце, напориста, проклетия, находчива... защото, когато трябва съм желязо, когато мога съм захарна локва. Харесват ме, защото съм открита, мила, деликатна. Харесват очите ми. Харесват разговорите, купоните, съвместната работа, съветите ми.
Притежавам обаяние, привлекателна съм, шушумига съм, естет.

Но в крайна сметка, като си тегля чертата, продавам една голяма проклетия!

За куклите нямам какво да кажа! И двете крайности не ги възприемам като ок- разкошната жена за мен е комбинация от харизма, кикиморене и стил и ум, интелект, пробивност.




Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Slona_sf (phd принц)
Публикувано16.05.08 21:55



заради харизмата ми




въпреки, че никоя не се мъкне с мен много време.

Понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит....

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 22:04



Имам хубави очи, казвам си всичко, не тежа много и нося на секс)
Кво му трябва на един мъж)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано16.05.08 22:06



никога не съм задавала този въпрос. и сега не бих го задала



казваш "аз продавам" - мамка му, аз нищо не продавам. обикновено купувам



Тема защо харесвам/ме харесват...нови [re: emma_goldman]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано16.05.08 22:17



.......при мен харесването е като Тетрис....разни неща пасват по различен начин....поради което и като видя тема със заглавие-"От Кой тип(характер) е еди си кво?" и избягвам да пиша.....ако почне някой да слага хората в рамки то той значи има прекалено едностранчив поглед към нещата...но това си е мое убеждение и не смятам да го насаждам на абсолютно никой....

при мен харесването има пряко отношение както към вътре така и към вън на индивида....мириса например ми влияе много...например може да ми харесва мирис на даден човек туку що излязъл от душа така и мирис на същия човек 5-дори десет дни не влизал под душа ...вкуса също има значение...поглед ...извивка на тялото ....трапчинка....дупе и гърди могат да ми направят впечатление но скромния ми опит говори че това е раз....и край...няма ли я кукичката да ми се закачи за устната .....йок аркадаш-КЕ))))иначе харесам ли някого ....ставам спокоен и послушен)))))
начина на мислене сащо ...може би това е на първо място...независимо за какво става въпрос пасне ли ми...друго не ми е необходимо.....

а защо ме харесват....това ще да е доста нескромно от моя страна да си правя реклама ...въпреки че имам и доста кусури....
може би фигура...като изключим шкембето...интелект...култура...опитвам се да внимавам като ми говорят ...а това прави впечатление...то по принцип съм свикнал да гледам в очите събеседника си до плашеща степен понякога ...ама не съм се правил аз...правили са ме други))))не зависи от мен че изглеждам така...


иначе ...честността е на първо място...старая се да бъда честен ...и да си казвам веднага ...ама веднага има ли нещо съмнително...понякога е адски трудно ...всичко виси на косъм...а най трудно градимото нещо на тоя свят е доверието...нищо не се срутва така бързо...по-бързо дори от WTC...а се гради по бавно от Софийското метро....

ааа и забравих ...не съм вързан в ръцете като 95 процетна от Бг-мъжа...))))



пп--ох как го обожавам това овче мляко на "Велес"-Разлог...охххх))))

и те такааа...


Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано16.05.08 22:20



Аз ги харесвам, защото са шантави и са доказали, че могат да обичат.
Мен защо ме харесват обаче идея си нямам, а и те са толкова малко, че може да ги приемем за статистическа аномалия.

The longing returns...


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано16.05.08 22:33



Емич, ще те разочеровам ли много, ако ти кажа, че в съзнателното си житие-битие не съм си задавала точно този въпрос? И още по-лошото - не смятам, че е трябвало да си го задавам.


Естествено, че любовникът ми ще харесва как правя секс с него, докато гаджето ми ще търси повече неща за харесване.
Междудругото, откакто осъзнах, че излишното главоблъскане, освен главобол нищо друго не носи, се чувствам много по-добре.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: thebeliever]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 22:50





Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано16.05.08 22:57



това ми напомня за ескейп в началото или за балона на елъбай))))




Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Galeon]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 22:59



Не знам къде е правено, ама страшно ми харесва, вдъхновява един вид. Аз колекционирам хубави реклами, колекционирал съм и тази...

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано16.05.08 23:00



не тежа много и нося на секс - точно това ми трябва на мен, всичко останало са "подробности от пейзажа"
П.П. Не казвам, че съм голям ебач, но пък и не искам да ми казват "стига", та затова страшно много уважавам и ценя дамите, които носят на секс, а може би по-важно от всичко това е да обичат секса. Моето лично мнение е, че такива дами са изключителна рядкост и това ме кара да ги ценя още повече.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: The Stranger]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 23:02



С цвете щеше да спечелиш още една точка...



Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: The Stranger]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.05.08 23:02



абе в темата с кръшкащата ти уж любовница не беше ли споменал , че сексът с нея ти идва нанагорно?





Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: dalya_night]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 23:03



Може да е женски робот, нимфоман със сменяема долница

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.05.08 23:05



мне , според мен не е наясно колко ебане му трябва на входа и колко може сам да изработи на изхода...





Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: The Stranger]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 23:07



това беше майтап бе...баси ако се връзвате на подобни дивотии)))

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: dalya_night]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 23:09



Ако ти е готино с един човек, можеш да ссе чукаш часове наред, ама от това се отслабва. Поне аз отслабвам от това, а не искам.


Може да иска да стане наясно, но нека да видим развитието



Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 23:10



Знаех си, че е хубаво да се упражнявам по-често с шевната машина. Тая е най-вървежна в цялата реклама)))

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.05.08 23:10



да , нека оставим младите да се обичат





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: thebeliever]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 23:11



Мен ми харесва копчето!



Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: dalya_night]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 23:12



Той не е градинар. И не е млад.
И не ме обича, а му се чука)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 23:13



Само аз те обичам, ама на мен кой ли ми вярва

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано16.05.08 23:13



имах предвид амбианса ...обстановката иначе най вероятно е правена горе на Бояна у некой павилион....иначе щеха да ги одрусат кат мангал презряла суходолска джанка.......

тея диско свалки са ми много детски ...имам много спомени от подобни ......

ама нещо напоследък избягвам да посещавам....още повече след оня репортаж на миролюбчето с теста и капаците на казанчетата .....баси тея хора са направо побъркани.....вече не знаеш какво може да ти се случи...за кого могат да те помислят или с кого могат да те объркат ....имам и неколко подобни спомена...с трошене на булфони и скачане през задни джамове в 2121.....ама одъртехме вече....иска ми се нещо притъмнено с дървен бар ,високи столчета ,готина Руса мадама ---която да ме гледа в очите и чисто Рози....ей така вече съм спокоен и настроен за секс ....иначе онея зали дето като влезнеш те удря в носа мириса на дамски тежък парфюм примесен с пот и докато стигнеш до някъде на другия край си се надървил отвсекъде не ме привличат от няколко години ....

-нещо което намерих и ми допада )))))


иначе се заслушай в тембъра на Миролюбчето след всеки репортаж -.....така го измърква това "За Вас Миролюба Бенатова"...че все едно казва ...."ей нещастници лижат ме --ебете си майката и ме оставете на мира"...сериозно така ми звучат нейните анонси........


Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.05.08 23:17



"точна" е синоним на "печена" ,тва е онова състояние дето бронебойни куршуми няма открити , повтарям-няма открити


това значи да си логически водонепроницаема, емоционално огнеупорна и да не пищиш много като те полази паяк , и те тва е



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано16.05.08 23:20



Този въпрос -ама малко по - инак - си го и го задавах многократно, когато имах отношения с един твърде..противоречив човек. Беше една адски дълга и объркана история, в която просто всички сигнали бяха..несигурни, объркани, деформирани...едно с едно нямаше. Или поне това, което беше..противоречеше на моята човешка, житейска, емоционална и нам ква си логика.


Така и не го рзбрах, според мен - и той не се разбра изцяло.
Та питала съм..що бе джанъм толкова години..и знаеш ли какво ми отговори - ми..усещане, следвам сърцето. Разбери, ако можеш.

Много ме е трудно да ти кажа как точно се получава...има хора, който просто те грабват, спират ти дъха, карат те да се чувстваш...цялостен и плътен отвсякъде, вътрешно убеден. То е усещане общо - не защото ми били сини очите (примерно), или пък съм рисувала..или щот си имам трапчинки...та кат попита, кое да ми хареса..ми..човекът. Щот трапчинките мааааненко започват да се задълбават вече повечко с времето, примерно, мда - свежо и сочно..ма сега..ми утре?

Инак - харесват ме, щот съм очарователна, лъчезарна, топла, весела, енергична, дейна, грижовна и емоционална, дърля се умерено - че да става интрига. Не съм гевезе, мъжко момиче съм, бивам партньор достойно, не се лендзя (или поне..симпатично го правя), добре слушам - когато поискам, разсъждавам - доколкото мога.
И готвя и се секся доволно добре, смятам.

Пазарът върви идеално, джанъм. Нямаш си представа...колко хората са се опоскали и как им се иска...нещо... читаво - емоция, близост, разбирателство, грижа. Просто нещо, което си струва. Петимни са..дет са вика.

По принцип говоря, наблюдавам мен, а и около мен.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано16.05.08 23:27



Ние ако не се връзвахме на такива дивотии, тогава живота на жените щеше да бъде ад. Не казвам, че сега е песен, но така е далеч по-добре, щото колко му е да излъжеш/омагьосаш/подмамиш един мъж. Помисли върху думите ми, може и да съм прав.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 23:34



Аз ти вярвам, нали ме покани на бутилка) - тоест си готов да я платиш, да ми слушаш глупостите...и това без дори да се грижа достатъчно за маникюра си.
Че това си е обич)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: The Stranger]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 23:37



Аз съм глупава, зла, грозна и фригидна. С куп претенции. Така звучи ли достоверно? И ако не, защо другото звучи истинско?

Пошегувах се с Ема и темата - това е)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 23:39



И разбрана.....аз като обещая си спазвам обещанията :)
Когато пожелаеш



Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 23:46



Така не се говори бееееееее. Казва се: "Когато можеш, аз винаги желая". Или "Искаш ли да ми видиш червената маса на живо? Добре дошла си, ако фитваш на размера". И се пишат бележки бясно, пък после се флиртува из темите)

хахахахаха лигавя се. Далина ме отреди на манекена, щото й звучи като градинар)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: The Stranger]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано16.05.08 23:49



Мога ли да ти дам един полезен съвет? Махни тоя манекен от ника си. И моето в скобите е тъпо, щото служебно се сменя, но поне не съм го измисляла. Гарантирам ти повече успех в дира. Сериозна съм!

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.05.08 23:50



ноууу...казах на градинаря че е прекалено голема манекенка, за да издържи фаталния ти чар!


нали ловиш разликата?
ми той дали а фана?

абе аз харесах градинарската тема бре , що ме ядеш сега, плюс това ти кат са разгониш става хубаво

Редактирано от dalya_night на 16.05.08 23:53.



Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано16.05.08 23:52



Щом се лигавиш значи е добре.
А принципно не съм ревнив :0 Да му мислят ревнивите :)
Така де. чакай нещо свежо




П.С. Как да те поканя на червената маса, като имам ебати огромното легло, че и на земята при това, падания, такива нежелателни и желателни не водят до сериозни контузии.

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано17.05.08 00:02



Че то кой няма претенции в днешно време? Важното е да са изпълними, щото иначе.... не ми се мисли



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: impulce]  
Автор TePe3a (ентусиаст)
Публикувано17.05.08 00:08



хахаххаха:)
чудесно казано
"колко хората са се опоскали и как им се иска...нещо... читаво - емоция, близост, разбирателство, грижа. Просто нещо, което си струва. Петимни са..дет са вика.





Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: dalya_night]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано17.05.08 00:11



Писах, писах, пък се изтрих...Сняг в нашия град знаеш ли колко се задържа? Толкова ми със сърденето...и с разгонването е същото)

И стига сте ми завиждали на гардинаря, ще видите като го срещна и пламне нашето)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: thebeliever]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано17.05.08 00:36



Благодаря за съвета, но аз и сам се усетих за това преди доста време. Някога ника ми беше Манекена, сега го оставих само в скобите, за да се сещат клубарите кой съм. А колкото до успеха тук.... ами не разчитам въобще на Дир-а, щото ако остана само на него.... трябва да съм за оплакване, а аз определено не съм.


Иначе не мога да отрека, че има хубави хора тук, дори ми се струва, че ти си един от тях, макар да не те познавам лично

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор acorn (минаващ)
Публикувано17.05.08 10:08



Защо харесвам тази жена. Много пъти и аз самия сам съм си задавал този въпрос. Трудно е да се обясни , защото е усещане , а усещането те грабва.Усещането за жена , а жената е необяснима. Та ще опитам.
1. Защото е жена , с всичко женско и хубаво и лошо. Няма идеални хора, но комбинацията за всяка е уникална.
2. За предпочитане е да не е блодинка. Не знам защо). Просто брюнетки винаги са ми били по-загадъчни и привлекателни.
3. Външният вид е важен разбира се. Но при мене специално играе роля , колкото да привлече вниманието , да я забележа. След това обикновено гледам очите. Не знам защо , но обикновено първоначално оттам започва магията. След това е усмивката , смеха. Та дотам за външния вид. Дали са супер стегнати циците, малко целулит, като че ли не е чак толкова отзначение. Може би и заради това не мога да кажа със сигурност ,че харесвам една жена само от пръв поглед.
4. Ако не мога да говоря с нея я наблюдавам. Харесвам жените , които дори и да имат проблеми намират сили да се усмихнат.
5. Обичам да слушам и да ми говорят. Не ми е проблем когато жената си е бъбрива , дори напротив)
6. Емоционална и естествена , не държа да играе някакви специални роли.Да си е просто тя. Да се смее , когато й е весело и да плаче , когато е тъжна.
7. Щура - да й харесва да прави глупости отвреме навреме и да не се замисля много).
8. Общителна , купонджийка , в компания първа става да танцува примерно.
9. И последно пак като първото защото е жена. Такава каквато е и защото успява да ме накара да изпитам онова усещане , дето те свива под лъжичката. Усещането за жена)
Е, не успях да ги докарам до десет , ама карай)



Тема Re: Казах ли ти, че те харесвам?нови [re: The Stranger]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано17.05.08 10:12



А колкото до успеха тук.... ами не разчитам въобще на Дир-а, щото ако остана само на него.... трябва да съм за оплакване,

Еее, ти разби илюзиите на сума си ти народ беее...





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано17.05.08 10:13



В хода на собствената ми еволюция през годините съм забелязала едно специфично движение "отвън-навътре", което май при почти всички хора се случва рано или късно. Когато бях на 20+, бях изключително невротична, неуверена и незряла емоционално, което избиваше в мания за контрол и власт (главно над мъжете, естествено). За целта разчитах изцяло на външния си вид и интелекта си – първото беше „куката” за привличане на вниманието на „жертвата”, а второто – оръжие за разстрел в упор на вече уловеното в мрежата. В резултат живеех в постоянна несигурност - вероятно интуитивно усещайки, че подобна "примамка" ме вкарва в повърхностни и нетрайни връзки, като в същото време аз самата не бях способна на други. Култът към интелекта беше подпорната греда на нестабилното ми его, но ме въртеше като в центрофуга в едно дълбоко усещане за самота, което аз „лекувах” с многобройни, безразборни и обикновено краткотрайни връзки, които приличаха на емоционална булимия – постоянно се тъпчеш и все си гладен.

Та ако ми беше задала този въпрос преди 10 години, без замисляне щях да кажа „искам да ме харесват заради интелекта ми” - като хем щях да очаквам безапелационно да признаеш ядрената мощ на ума ми, хем тайно да се надявам да ме опровергаеш, защото съм „баси-секси-парчето” – и вероятно и в двата случая щях да се обидя.



После преходът към 30+ и първата ми Голяма любов тотално ми заличиха старата операционна система и изцяло ми смениха харда и софта – чак тогава взех да се очовечавам. Сега вече се харесвам достатъчно, за да мога спокойно да ходя без грим – в буквалния и преносния смисъл – а това е страхотно облекчение за кожата и самочувствието.

Изглежда, че част от зрелостта е респектът и смирението пред нещата, които са по-големи от нас и над които нямаме контрол – а това на свой ред носи едно особено и дълбоко усещане за свобода. Свободата да пускаш нещата да минават през теб, да идват и да си отиват – и да знаеш, че всъщност нищо не може истински да наруши целостта ти. Едва тогава си намираш вътрешния център, ставаш по-пропусклив и прозрачен, спираш да се озърташ за дебнещи опасности, спираш да се въртиш около собствения си пъп, да се взимаш (чак толкова) насериозно и да се самоопияняваш от величието на драмата си. Светът става по-шарен, просторен, интересен и приветлив – а всичкото това те прави по-щедър, доверчив, емпатичен, самоироничен, благ и всеотдаен. Долу-горе в тази посока се промених и аз.

И всъщност сега въпросът защо ме харесва някой почти е спрял да ме занимава – или поне вече не ми е така болезнен. То е резултат от всичко, казано по-горе и май тъкмо това си харесвам най-много – и бих избрала това да харесват и другите у мен.

Иначе по тази тема обичам да цитирам едно интервю с Висоцки, който на въпроса защо обича някого, казва, че „ако можеш да кажеш защо, това вече не е любов, а просто добро отношение”. Е ми прав е.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано17.05.08 10:17



само веднъж съм го задавал тоя въпрос и то защото човека отсреща не беше от типа с които имам взимане даване - и все още е.....и отговора въобще не ми хареса



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: сега ще ти кажа за обичането.нови [re: Бpeт]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.05.08 10:23



Англичанинът потупва обекта на въжделенията си по рамото и смънква "Да знаеш, нямам нищо против теб". А ако е направо психясал от любов е възможно да добави "Дори те харесвам донякъде."



Аз по природа май съм ебати англичанката, много съм сдържана, направо темерут и добре, че последните години се понаучих да говоря хубави неща на хората, даже и на мъжете. Последното не беше заяждане, просто на мъж ми е далеч по-трудно да кажа нещо хубаво. Научих се и все пак ми остава оня тих ужас, онова премаляване в корема, което се усеща при скок отвисоко в дълбока вода и не знаеш да плуваш. Тва съвсем честно, пък вие си се хилете колкото щете за моя сметка.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано17.05.08 10:27



Избягвам да питам мъжете защо ме харесват.
Това с харесването не винаги може да се анализира и канализира.
Нека си остане в сферата на здрача...



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано17.05.08 10:29



Харесването е строго индивидуален акт, който прави избраника РАЗЛИЧЕН от тълпата. Всеки си има свои критерии. Начина, по който се вписваме в обществото е основното нещо. На пръв поглед почти при всеки е физическото привличане. Другото си е чиста проба общуване, разбиране, отговорност, съобразени с духовност и възпитание, както и хубав секс.

Мисля в движение

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.05.08 10:44



Забравих да кажа, че снощи зададох този въпрос на двама души. Не че не им е писнало от това, ама сигурно няколко месеца съм им дала почивка.

Обичайна реакция - единият си изреди списъка с малко допълнения и поправки, другият се втрещи както обикновено и мълча почти час, преди да почне с усуканите и неконкретни отговори, дето много ги мразя. Добре, че каза колко харесва начина, по който го карам да се чувства.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Много ми харесанови [re: Лилит]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано17.05.08 11:26



рецептата на Висоцки.

Вече няма да питам "обичаш ли ме", а "защо ме обичаш" и никой няма да може да ме излъже



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор TePe3a (ентусиаст)
Публикувано17.05.08 11:47



Поклон





Тема дарки,нови [re: DarkSide]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:10



много народ си е мислел, че ме "чете като отворена книга". но те уверявам, че ти токлова луда като мен дори не предполагаш, че съществува.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Ghostwriter]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:15



любовен агностик?



абе познаваемо, тва с ромнтичния агностицизъм ми е малко мързелимо и ... момичешко.

иначе готино си го написал. аз просто се заяждам, както виждаш. и странно защо, но всички мъже тръгват да ми отговарят защо ТЕ харесвали жените, а не ми отговарят защо според тях ГИ харесват жените, каквото беше моето и моето питане, независимо от пола. що да се спираме на твоята сергия? само виагра натурале ли предлагаш, бре гоусти? да ти имам маркетинговия подход на теб!

кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: dalya_night]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:18



да знаеш, че който разгадае тайната на "златната путка", ще спечели нобелова за мир! щото то това е мъжкият емоционален СПИН или по-скоро мъжкият синдром на придобита умствена недостатъчност.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:20



тиме, ма ти си верно мъж-пичеловец до дъното на душата си.

и най-красивият мъж на страната на розите да ме спре на улицата, няма да изляза с него. щото изобщо не ми дреме хубав ли е, грозен ли е. пък и на улицата! аз да не съм уличница? не вярвам да ме разбереш, но аз да ти отговоря, щото питаш.

кирилица из нот дед.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:21



шушумига ли си? я пак си помисли!

кирилица из нот дед.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Bиkтyaлия]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:23



тази купуваческа настройка ми харесва.



кирилица из нот дед.

Тема Re: защо харесвам/ме харесват...нови [re: Galeon]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:24



ууу, колега мирисач! и аз ги душа.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Cлaдka_лимoнka (limette)
Публикувано17.05.08 13:27



Имам си думи, в които влагам различен от заложения смисъл - шушумига, изрод, шматка...! Всичките са ми в плюса и ги употребявам в смисъл различен от речниковия!






Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:35



ако трябва да бъда точно толкова сериозна и логичка и подредена

като теб, ще ти отговоря следното:

не ми дреме дали ме харесват външно, не съм манекенка, но не съм и уродлива. т.е. - попадам в категорията хора, които при налично добронамерено отношение могат да бъдат наречени "хубави", като това си остава само между нас си. всички неуродливи хора, които ни допадат, могат да бъдат наречени "хубави". нямам драми с интелекта си, не съм айнщайн, но съм доволна от своя, досета е успявал да прави впечатление. така погледнато - нищо особено. може комбинацията от тези двете да се сметне за върха, ако си падат по мен, може да се сметне и за ужасно, ако някой е тръгнал да ме бори с лошо.

та какво ми остава? остава ми да се надявам да ме харесват в процес. и да искам да ме харесват заради това, което правим заедно. независимо с кого - с приятели, с роднини, с мъже - все тая. този процес, обмен, течение между нас би трябвало да привързва хората, ако са нормални. иначе - винаги може да се намери по-умна и по-хубава от мен, никак не е трудно. но се надявам, че не може да се намери такава, с която правим точно това, само двамата (или двете, ако става въпрос за приятелка.) та затова на мен въпросът ми е важен - т.е. той е част от фийдбека на едни отношения и от - надявам се - емпатията ми. искам да проверя дали се усеща емпатията ми, за да се корегирам, ако мога. което пак си е емпатия.

не е много ясно, но аз съм сигурна, че ти ще ме разбереш.

кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.05.08 13:39



В харесването има нещо от влюбването, т.е. химични процеси на привличане, които докато траят, не ги осъзнаваш и разчленяваш. Е, ако много се напънеш, може да измислиш някакъв отговор на "защо"-то, но няма да е истинския.
После пък продължаваш да си мислиш, че пак така "харесваш", а всъщност вече си по-скоро привързана и ако случайно се разколебаеш на моменти, наум си припомняш "оня списък" с достойнствата.
И той така. Харесва ме, защото ме обича, а ме обича, защото "така"


А е така, защото съм прекрасна, а съм прекрасна, защото той така е решил, понеже ме обича. Същата въртележка протича и от другата страна.
Получават се нещо като празнични фойерверки от взаимен фенклуб, безплатен фестивал на харесването, където мострите не се продават, а евентуално се подаряват.
Това с продажбата е друго, поне според мен. Всяка жена вродено знае как да пробутва мурафети, че да бъде харесана уж "непринудено". Подозирам, обаче, че това не може да я направи щастлива. По-скоро може да и обслужи интересите. Същото, струва ми се, важи и в общочовешки план. Всеки, който добре владее прелъстяването, умее да внушава на другите, че го харесват.




Тема Re: защо харесвам/ме харесват...нови [re: emma_goldman]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано17.05.08 13:46



раци сме))))))

надушваме се и се щипем))))



пп---ама с тоя ник кви асоциации ми правиш не е истина.....
като някоя жълтеникава еврейка от края на 19 век ...членка на Народоволска някоя терористична ячейка ....и имаща секса за добър ден ....в името на революцията разбира се ....)))))))))

пу и фантазийо моя перверзна))))






Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Редактирано от Galeon на 17.05.08 13:49.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:47



обратно на хората, които смятат, че ако обясниш харесването, магията се разваля, аз пък смятам, че ако я осъзнаеш, може и да се засили.

а всъщност трагическите разминавания тип "аз си мислех, че заради това, а то се оказа, че заради онова" идват, когато нямаме познание - ни на човека отсреща, ни себепознание. а е толкова хубаво, като видиш, че някой те гледа със същата добронамереност, от същия тип, с която се гледаш ти. всъщност, аз роптаейки против това, че ме харесват, "щото ги дървя", не роптая срешу това, че ги дървя (да не съм луда!

), а срещу това, че не ме познават, или по-скоро - не си правят труда да ме опознаят.

ама то моето си стана някакво интелектуалско харесване, на двама очилатковци, дето си ходят за ръчичка до библиотеката и се целуват пред картотеката с редки книги, възбудено от това, че са открили нов аспект в теорията на относителността. обаче и това искам да знаят хората за мен, дето ме харесват.

кирилица из нот дед.

Тема Re: защо харесвам/ме харесват...нови [re: Galeon]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано17.05.08 13:52



я не дразни Ема, тя изтърпя вече всичко, което можеше да й се случи в тоя контекст- портрети на Клара Цеткин ли не поствах тука, на Саша Колонтай, Надежда Крупская, на Цола Драгойчева не намерих в целия дир читава снимка... надявам се да не ми се сърди, пляс едно смайли, даже две





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.05.08 13:56



обратно на хората, които смятат, че ако обясниш харесването, магията се разваля, аз пък смятам, че ако я осъзнаеш, може и да се засили.
И аз същото мисля, но снощи ме опровергаваха. Въпрос на гледна точка и на умение да си служиш със словото, бих казала. Макар, че като се замисля, често не се намират достатъчно красиви и небанализирани думи.

Люпя семки на седмото небе.



Тема Re: защо харесвам/ме харесват...нови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 13:58



остави го галеончо. той не знае истинската емма голдмън ква развратница е била. тамън двама ги е въртяла доживотно, единият е бил доста проклет, атентати, затвори, тя отвън - протести, малко шибинг с другия, щото е написала сто статии против традиционния брак, ама после на оня проклетия - щото е бил и болнав, му е държала ръката, докато умира. да й се ненадяваш като и гледаш смонана мутра.

иначе темичката верно си стана "похвално слово за мене си", без да е замислена така, а като "гневно слово за разминаването на хората, таз пуста алиенация и консуматорство."

а вие, сър, какво продавате? ако не е неудобно да запитам.

кирилица из нот дед.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.05.08 13:58



Знам ли, ако е за дърдорене и космополитни анализи, със сигурност го мога, ама дали е това?
Разбира се, че мога да ти измисля отговор на всичко, причини и мотиви за всяка трансцендентална приумица на сърцето.
Ма не е там въпросът. Мисля си, че туй ако е истинско, си е по-скоро магийка.
ВИЖ, ако ме питаш какво одобрявам, там вече няма да съм така на тръни, че си го смуча от пръстите. В различните периоди различни неща одобрявам, но с течение на времето, може би ме наляга някакъв духовен фашизъм и съм все по-склонна да одобрявам чеховската концепция за човека... "всьо должно быть..." и така нататък, ще се сетиш, той е твой агент


Одобрявам и харесвам оригиналните, духовните, лоялните, приятно лудичките, добродушните, смешните... Като срещна някой такъв, все едно са ме пуснали в тайна градина. Много им се радвам. Надявам се така някой да се почувства и от общуването с мен някой ден, ама едва ли. Твърде ръбове много имам, които не ща да си ги изпилвам докрай и да им слагам предпазители.
Бе, сложна ти е темата. Може купища да се изговорят по нея и пак нищо да не се каже.
Освен, в моя случай, нали се сещаш - онова, дето витаело разтворено във въздуха.




Тема Мчинови [re: emma_goldman]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано17.05.08 14:07



не знам, котка в чувал продавам, покъщнината на покойна генералша или нещо такова, което да навежда на мисълта "няма как тука да няма нещо, което да не може да не се използва", продавам всичко топтан, на покупателя му се налага да е щастлив, щот инак ще трябва да признае пред себе си и околните, че се е изръсил за вехтории, или да е нещотърсач, дето сред сериозно ровене може да вземе да намери нещо, дет става за реквизит за театрото, или или една особено хубава Кутийка За Слагане На Разни Неща

пък ако ми рекат, че са открили некъф Гутенбергов фолиант в багажите на бабишкелника, аз и да възразявам, не ми вярват, щот смятат, че се опитвам да ги метна



Тема Бабушка???!!!!???!!!!???..........нови [re: emma_goldman]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано17.05.08 14:12



..........за нея ли става въпрос....не мога да се сетя името и ...но това и беше прякора....сериозно питам....


Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: paзбиpaм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.05.08 14:18



Бе, махни ги ти раците, особено творческите раци, те направо дишат през думите.
При такива шизоидни инати като мен, всичко се изгубва и урочасва, щом го обговоря.
Губя си емоцията, когато започна да анализирам и това за мен е една много полезна терапия. Нещо описано и с табелка вече не е оня Кумчо Вълчо, дето яде сърце, мозък и душа.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 14:26



то, всъщност, не беше тема за това, дето витае във въздуха, щото аз там се чувствам малка и слаба. мислех с по-безобиден аспект на човешката близост да мина - харесването. ма то пак си се развита във въздуха. дееба немирната птица.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано17.05.08 14:26



Разваля се, Ема, магията, защото тя е магия, точно поради факта, че няма обяснение, а и няма нужда. С обяснението даваш някава граница, поставяш рамка, осакатяваш.

Можеш да анализилш отношенията, реакциите, но не и харесването/любовта. Тях е достатъчно да ги чувстваш.



Тема Re: Бабушка???!!!!???!!!!???..........нови [re: Galeon]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 14:28





надявам се да владеете езика. ако не - прехвърлете си го на френски.

кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: sisita]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 14:33



ми не знам, може и така да е. ама аз всичките мъже, дето съм била влюбена в тях, съм ги и харесвала и мога да обясня защо, щото съм им се ровела съвсем доброволно и с жив интерес из душите и мозъците. и магията само така ми се е усилвала. а за тези хора (най-вече роднини), които обичам, без особено да харесвам (твърде условно изказване) - пак мога да ти обясня и защо ги обичам, и що твърде не ги харесвам, ама това няма никакво отношение към любовта ми.

бе всеки си е различен.

но ми хареса твоето за процеса, щото и аз съм процесуална, обичам движението и живота.

кирилица из нот дед.

Тема Re: Мчинови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано17.05.08 14:37



Ся вече знам защо съм те купила - защото обичаам обещаващи начала с неизвестен финал



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: Бабушка???!!!!???!!!!???..........нови [re: emma_goldman]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано17.05.08 14:38



Таз ме изкефи, много яка мадама, наистина, бравос.





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано17.05.08 14:39



Естествено, че те разбрах.


И може би тъкмо тази тема е мястото да ти кажа лично аз защо, аджеба, толкова много те харесвам:

Харесвам те, защото си топла, човечна, емпатична, добронамерена, отзивчива, реагираща.
Защото си мислеща, търсеща, любопитна, съмняваща се, отворена, деликатна, нежна и обичлива.
Защото си миролюбива и търпелива, но можеш да си и като Везувий, ако се налага.
Защото си честна до безобразие и нито веднъж досега не ме излъга, поради което ти имам тотално доверие.
Харесвам те, защото си правиш всичко по твой начин, проправяш си свои пътечки и си защитаваш правдите с огън и меч - като в същото време умееш да уважаваш и чуждите правди.
Харесвам те, защото се интересуваш от хората и света, въпреки че знаеш доста за тях.
Защото дори най-изпепеляващата емоция не успява да заличи здравия ти разум, но и най-стоманетата логика не успява да охлади горещата ти кръв.
Харесвам те, защото ме караш да си задавам въпроси и да се съмнявам в твърде лесните отговори.
Защото ме разсмиваш, разчувстваш, раздвижваш и разбуждаш.
Харесвам те, защото не се взимаш твърде насериозно, а понякога се взимаш, но дори тогава умееш да се самоизбъзикаш и да не взимаш насериозно факта, че се взимаш насериозно.
Защото си дълбока, сложна и одухотворена, но умееш да живееш простичко - а понякога, за разнообразие, умееш и да си усложняваш живота, както никой друг.
Харесвам те, защото пишеш убийствено хубаво и завладяващо, което подозирам, че е резултат от всичко изброено дотук.
И защото си ми приятел, сродна душа и съмишленик, с когото искам още дълго да се размотаваме заедно из дългите житейски пътища.


(това е шорт версията)



Тема ти ме разплака!нови [re: Лилит]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 14:42



може ли да го ползвам за некролога си?

аз така се разчуствах от това, че сега не мога да ти върна жеста с нещо подобно, щото се разтреперах, а имам какво да кажа. като се нарева, ще ти го кажа лично. а аз ся много ше рева, щото много ми бръкна в сърцето.

благодаря ти. и аз те обичам, дори те и харесвам!



кирилица из нот дед.

Тема Re: Бабушка???!!!!???!!!!???..........нови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 14:45



родени сме с нея през точно 100 години без три дни. някак си ми се струва като да има нещо в това.



аз съм много добра на избиране на никове. мисля, че тва ми е единственият най-велик талант в живота.

кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.05.08 14:53



Ебаси, чак ревнувам


Ама е напълно вярно написаното, да.




Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 14:58



смятай, ако някой мъж ми дръпне подобно слово, съм неговата кучка до страшния съд, та и отвъд него, щото подбно слово ще ми даде сили да спечеля делото на страшния съд.

пък нека не е вярно.

то малко като да си го изпросих похвалното слово, ама кво от това? човек като има готини приятели, светът става ужасно хубаво място.

кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.05.08 15:08



Е, стига де

Един мъж трябва да си пази енергията и за топките, щото ако я употребява само за ювелирни похвални слова, ще му се повреди хидравликата и асансьора на оная работа, смятам аз
А ние, женчоците, сме и без друго вампирки и винаги имаме открадната от другаде енергия в запас, ако се наложи да легнем на болното място и да церим
Мъжете е добре да не бъдат така... или поне не собствените мъже, както би казал бат Ванко, лидерът, напоследък Бубито. Туй с "О, Златна моя П..тицо" за любовника по-добре да остава.
Или да вземем да прокараме нещо като неоелинска философия, ама наобратно: женската любов е най-възвишена и всеобхватна, а тая с мъж е само по целесъобразност, като свършат краставиците или докато усъвършенстват инвитрото



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.08 15:19



хахахахахахаха! онази ме разплака, ти ме просълзи от хилеж! ама верно дето вика един пич, с когото съм в чисто платонични отношения иси е жива приятелка: можеш ли да водиш такива безмилостно образовани разговори с любовника си? като изкараме секса от уравнението, става наистина безмилостно. ама си има време, и нужда и насъщност и да го вкарваме в уравнението. щото без това си не може. тогава пак е безмилостно, но по един по-различно подмокрящ начин.

ех, къде ви намерих? с конкурс съм ви избирала, то е ясно. и комисията е била безмилостно обективна и експретна.



кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано17.05.08 15:21



бе и тя не е много вървежна, 'щото пак зависи с какво купуваш, но пък признавам си, не гледам на себе си като на "стока за продан" - никой нема толкова пари да ме купи

а като ги намери и реши да ме купи - ше се проклиня цял живот :))))



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано17.05.08 15:40



Е, па такова животно - НЕМА.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: ти ме разплака!нови [re: emma_goldman]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано17.05.08 15:41



Ако ти го бях написала с очакването да ми връщаш жеста, дали щеше да те разреве, как мислиш?



За рождения ти ден, ако ме тресне музата пак, ще получиш фул версията.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано17.05.08 15:47



И твоят ред ще дойде, не се безпокой.


Ама нали знаеш, че понякога обичам да действам изненадващо. А конкретно при теб е съвсем наложително, щото по-трудно се разреваваш.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: paзбиpaм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.05.08 16:44



Този, вторият каква зодия е?



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.05.08 18:45



Недей. Ще стане много шуробаджанашко така


Вярно е това за реването :)) На мен ми избива лудостта по друг начин и нямаш представа понякога как ми се иска да можех да си порева като всяка средностатистическа блондинка. Но - на. Кораво сърце, камънак, не омеква, а направо се пука и троши, което е кофти за здравето



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор fAntA_shmEkEriA (Deep n Blond)
Публикувано17.05.08 19:55



харесват ме, щото... не ме познават



и още - руса съм и дългокрака



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано17.05.08 23:54



Питах принципно с друга идея, ама май не ме разбра.

Иначе не съм пичеловец. Много ще им е лесно на жените тогава.

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано18.05.08 00:01



Е-е-е, доживях да чуя Айша да пуска клишета - това за блондинките ме съсипа! Само блондинките плачат, така ли? А ние, хладнокръвните и корави брюнетки - усойни души и ледени сърца!



В такъв случай аз съм срам за отбора на брюнетките, понеже дори и на реклами съм се просълзявала.

Все някога ще успея да те разрева и ще видиш как ще се отпушиш.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор Aйшa ()
Публикувано18.05.08 00:28



Ъм че клишета, я, да не мислиш, че съм някаква извънземна форумна копирайтърка


Нека по-скоро да нямаме, или поне минимални причини да имаме за сълзи
Като каза за реклами и за отбор, сетих се колко ме изкефи и разсмя последната реклама на Кока-кола, дето е пак най клишето от напитките и хич не го употребявам, но това веднага ми стана любимо. Усмивка за лека нощ:





Тема Re:нови [re: emma_goldman]  
Автор Luchezara ()
Публикувано18.05.08 00:53



Човек харесва Бога в другия. Не продавам нищо.




Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: TиMoTдиM™]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано18.05.08 13:44



аз те разбрах, ама ти не знаеш, че говориш с жената, която беше влюбена в най-грозния мъж на университета си. като казвам, грозен, имам предвид обективно признат за грозен до степен, че прякорът му беше франкенщайн.

и уточнявам, че бях несподелено влюбена.

и за да стане още по-интересно, ще добавя, че същият човек имаше ясно изразени сексуални мераци към мен, ама аз исках любов и не се дадох. а, кво ще кажеш? няма такива луди, нали?

много слабо ме бригат тт-данните. значимите неща са невидими за очите.


кирилица из нот дед.

Редактирано от emma_goldman на 18.05.08 13:49.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Taigun (лайка)
Публикувано18.05.08 19:25



Емилиано, дУшо кукурУзена;) - как пък веднъж не пусна кофти тема, бря

! Яка фенка съм ти - ша знайш!

По същество - идея нямам поради какви точно причини ме харесват. Сигурно щото са мазохисти... "щЕта и половина" съм, спор няма - щЕта, още проклетия. Това е положението, без милиминка от стилистичния похват преувеличение. Доволно непоносима по всички мерки, резкИ и теглилки.

Би ми се щяло да ме харесват, понеже съм "пАметна, зАфатна, Убава, устатница-остроумница и тЕмелна" - естествено, че как иначе!

Как обаче стоят нещата в действителност - нЕща да знам и не питам. Падам си малко нещо суеверна - някои феномени не даянат много-много на дисекция


На теб - хубава вечер и един леко несериозен тематичен поздрав:





Всичко се изменя, като памучен плат на слънце.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.05.08 20:10



Емаа, що ся така начи....

И аз нали съм си без акъл взех, че питах и квооо?

"Щото праиш хубави свирки!"

Вместо - щото си умна, готина и ала-бала....





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Melany99]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано18.05.08 20:35



Това е основна тактика. Да не споделят суперлативи, за да не си вирнеш носа)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано18.05.08 21:50



Хехе


тва се вика от торбата с путките, кура набарах

Е как може в най- грозния. Да не следваш някакви принципи, най-грозния да не ми го пипа никоя?

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор циkлaмин мaмин (.)
Публикувано18.05.08 23:05



толкова си сладкодумна мъдра пекана отракана открита върла фенка върла антифенка нахъсана надъхана уникална свободолюбива бласдлсдкагйндсйксгйкдгнадгйн .... сигурен съм че цайко би се оженил за теб !
таа та таатааа таа тааа татааа



Тема напротив...нови [re: thebeliever]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано18.05.08 23:51



Казвам си всичко пък кат го вирнат...

техен си проблем...не е мой....нема аз да се спъна посуе))))


Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Melany99]  
Автор Karea ()
Публикувано18.05.08 23:58



Ти пак си добре.


На мен обикновено ми отговарят с "не знам" или с някоя баналност.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: thebeliever]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.05.08 00:53



Това не беше ли за жените?
Ние да си мълчим, че да не им вдигаме акциите?





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Karea]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.05.08 00:54



Ами да излъжат, аз такива лъжи приемам!





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано19.05.08 01:10



в човешките взаимоотношения като купуваш и продаваш . или тия термини са някак грозни да ги заместим - като искаме и даваме .

когато някой само купува, а другият само дава ми свети лампичката ' проституция '.

какво харесвам - толкова противоречиви и различни неща в човека мога да харесам , чак да се чудиш как е възможно и на какво се дължи .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 05:35



а ти би ли казала тия неща на някой мъж той навярно ще бъде с теб до след преди и оттатък страшния съд ако не би защо не би му казала навярно истината душице мила е че не ти стиска да направиш сама това което искаш за себе си за самата себе си но ти се иска да се появи некой принц дето да може да може повече от твоето можене





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 05:37



а ти си вулгарна бльок



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 05:39



а моя ред кога ще дойде защото аз много се обезпокоих все пак имало ред а аз дори номерче нямам





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Aйшa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 05:46



реви реви щурче ах подлудявай ме не спирай дори да станем двама с тебе ний море ах ти не спирай и не умирай.

не си казала не си ревала. я дай си адреса и ще дойдем да ти спретнем едно реване.





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: dalya_night]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 05:52



и колко карата ти е златната. щото ако е нискокаратна колкото и да я лъскаме нема светне.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 05:55



а кво купуваш? аз продавам хвърчила и домати. доматите са марка Биг Бой.



чи сестро ако не искаш домати и други работи имам. само кажи кво купуваш и ще напрайм контакта.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: циkлaмин мaмин]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 06:01



ти мамин златен кой те тебе кръсти цикламин?






Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.05.08 09:17



ВодоБлей.



Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Fiery Crash]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.05.08 10:42



абе..гледам те позалайваш с тва ново никче мацките у темата , я не са прави на оборотен , ами вземи си пусни една тема по сърце да ти е:
Примерно:
"Чета ви тука мноо сте отворени аз си търся путка за ебане , айде че не останах!" и тамън ще се ориентираш /ако си нов/ в клубната атмосфера



айде , чекаме с тръпнещо нетърпение



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Slona_sf]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано19.05.08 11:45



аз съм винаги зад теб, не бой се

--



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано19.05.08 13:36



Висоцки ни е изпреварил и двамата... много добре казано, но аз бих го казал така: ако можеш да обясниш защо - това вече не е харесване, а някакво осъзнато използване (или поне опит) на другия за твоите лични нужди.

и все пак след много години прекарани с някого ще ти се избистри в главата защо го харесваш, но тогава вече това което ще ви свързва няма да е защото той е еди-какъв-си, а защото той е еди-кой-си.





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано19.05.08 17:14



Принципът на симбиозата: Моите силни качества са твоята ахилесова пета и обратно.

Умения за различаване на стойност и цена.

Да е наясно защо се казва: Ако искаш да си съпруга на полковник, ожени се за лейтенант.







Време е за мечти!

Тема Re:нови [re: Fiery Crash]  
Автор Luchezara ()
Публикувано19.05.08 20:35



Понеже не ме удовлетворява това, което мога да купя, затова и не продавам. Т.е. изобщо не гледам по този начин на нещата, твърде занижено е, твърде малко.




Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано19.05.08 22:16



знам защо ме харесват, но искам да е, защото съм уникална и неповторима, какъвто е всеки от нас, а не че се старая да подражавам на разни куклички и да пърхам с мигли и да се лигавя на мъжете това никога не мога и не желая да го правя и да влизам в разни рамки на поведение и визия

знам защо не ме харесват обаче , защото съм ужасно пряма и не мога да си държа езика зад зъбите и просто не кажа ли какво мисля , когато ме питат не съм аз ама такава съм си това е братче

другото, което от опит знам е , че мъжете харесват комплексно една жена, а ние някак си отличаваме някоя част от характера примерно и заради това най-вече обичаме или харесваме някой и така искаме и ние поради еди кое си да ни харесват, което смятаме, че е наш пририотет



Somewhere I Belong

Редактирано от vehemence на 19.05.08 22:20.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано19.05.08 22:17



И как се разбират твоите силни качества. Щото Ахил от една стрела са го гътнали. Или поне така викат.

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Fiery Crash]  
Автор mobb deep (.)
Публикувано19.05.08 22:18



ема... каза че съм и фетиш с тоз ник лилавия маминия

Редактирано от mobb deep на 19.05.08 22:18.



Тема много е романтично тукнови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор mobb deep (.)
Публикувано19.05.08 22:21



ще ме просълзите с еми.на цайко сигурно вече му се иска да е жена.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Люk Caтиcфakъp ()
Публикувано20.05.08 21:27



Изобщо не те харесвам- споко






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.