Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано16.05.08 15:31



Някога, доста отдавна са ме харесвали заради външния вид, но аз така и не разбирах, че е заради това.
Забележи употребата на времена - умишлена е.

Не съм някоя прекрасница с перфектни черти и форми.
Все съм си мислела, че съм безкрайно интересна и доволно откачена за да привличам именно нестандартни типажи и да се нравя неминуемо на въздухарите, на които съм искала да приличам.

Пък после се установи някаква нетрадиционност в мен, едно нарочно изопачаване на всичко налично и заобикалящо ме и аре влязох в графа шемети.

Сега и да ме харесва някой - не вдявам, толкова съм капсулована, никакъв шанс.
Няма да е зарад външен вид със сигурност, никой вече не харесва и откачалки.

Като съм с ясното съзнание, че откачалка далеч не е веселото и закачливо моминско плуване в облаците, което навремето може и да е било очарователно, ама сега вече граничи с възрастови отклонения от тези, дето им викат кукувици.
Не влагам добър смисъл демек, и не се изживявам като някаква странница със загадъчно излъчване, пффф, има си хас.

И ми е все тая изобщо харесва ли ме някой, и ако да - защо и за какво.
Ама наистина ми е все тая -))))))



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 15:33



повечето жени са умерено лицеприятни, но това не стига за да се класират при десетте процента, а те точно там се натискат ... повечето от тези жени се усещат навреме и правят компромис като хващат някой средностатистически труженик, защото с годините стойността им на онзи пазар намалява

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано16.05.08 15:41



Мисля си, че мъжкото (поне моето де) харесване е някаква смес от много неща. Ей, на сега чета отговорите и не мога да дефинирам за себе си нещо конкретно. Очевидно при мен харесването е нещо като съчетание от качества - личностни, умствени, физически. При това без да извеждам първенство на което и да било - примерно - хубавото дупе, чипото носле, амбициозността, интелекта и т.н.
Замислих се, защото вие дамите наистина обожавате да задавате този въпрос като искате възможно най-детайлните и конкретни отговори. Обаче проблемът е, че като взема да разчленявам отношението си... се получава някаква боза и всъщност питащата получава някакъв приемлив за нея отговор - например - "устните ти", "очите ти", "прекрасните ти крака", "дълбоките ти изразителни очи"... или нещо с елемент на шега - "прекрасните ти ушички, които така добре са прилепнали към тялото" :) Но... в крайна сметка всичко това е много далеч от истинското ми усещане към жената, което почти винаги е недифинируемо.
Но вие пишете, давате ми добри "готови отговори" при следващия такъв въпрос!



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.05.08 15:49



Мен ми се ще да ме харесват, въпреки че съм лоша, защото съм неустоимо сексапилна и правя най-невероятните свирки на света, но уви...


В действителност, ако не искаш да ми се качиш на главата и не си склонен към кръшкане и нервничене, с мен се живее лесно. Те това е причината. Изкарвам си парите, готвя добре, поддържам се в прилична форма, не отказвам секс, склонна съм да се майтапя, включително и със себе си, такива неща. Че на кого бих попречила? Всичко това и циганката можеше да го каже, разбира се. И Емо-о-о, ако още веднъж се замисля дали да сложа захиленото емотиконче, на следващата среща ще ти откъсна главата!

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Бързо разваляща се стоканови [re: Roxana]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано16.05.08 15:53



Рокси, килата са нещо относително (т. е. с всякакви кило може да го отнесеш

), по-важна е химията!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: DarkSide]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 16:00



На кой пазар бе, душа, на рибния ли



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: frantzuvoyka]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:05



то май малко като - добрият търговец не продава хладилници на ескимосите. или пък ТОЧНО добрият търговец успява да прададе хладилници на ескимосите? ай, ще се замисля дълбоко по този въпрос, обещавам.

кирилица из нот дед.


Тема сега ще ти кажа за обичането.нови [re: yakshini]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:13



много се надявах някой това да го отграничи.



по този повод отново, за сетен път с огромно удоволствие ще разкажа любимата ми случка от студентските години. значи моята тайфа дълго време много силно се хилеше на едно обяснение в любов на един младеж: "маргарито, обичам те. дори те харесвам." ние се хилехме, ама той си беше супер прав да го каже точно така. и си беше жив комплимент за момата.

обичането и харесването нямат нищо общо, май. скоро на едни любими хора им го разправях това. казах им: бе аз че ви обичам - обичам ви. ама даже и ви харесвам. щото като обичаш някой, то ясно че ти е най-прекрасният на света. ама понякога дори го и харесваш. ето, примерно наште - аз много ги обичам. не бих казала, че са най-харесваните от мен хора, но спокойно влизат на финалите за "най-обичани". сред медалистите са. баба ми, с която сме живели доста дълго време само двете, от моята 15 годишна възраст та чак докато се запилея да се оправям сама в живота, ме изкарва от нерви без никакви усилия, аобсолютен талант, доста е глупавичка, милата, обаче ужасно много я обичам.

за мъже няма да говоря по разликите в обичането и харесването, щото спазвам интернет-омертата за "искерност на една ръка разстояние".

кирилица из нот дед.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 16:14



сори, нищо лично, онли бизнес

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.05.08 16:14



демек - питаш кво купувам или на кого продавам? а ся де! кога купуваме и кога продаваме? едновременно ли е или някои само купуват, други само продават?

кирилица из нот дед.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.