Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор biz (задоволена)
Публикувано16.05.08 14:41



Въпростъ ти е много уместен! Аз лично се чувствам обидена, когато ме хареса някой ръб. Все едно съм от малките досадни чалгаджийки по които си падат болшинството мъже.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 14:43



И аз смятам този въпрос за добър.

От друга страна обаче ми се вижда малко изнасилена работа, ако се окаже, че типът, който ти харесва, не те харесва и да се напъваш да обърнеш нещата.

- One day I may have to kill you.
- It has been tried



Тема А, ни са знай!нови [re: yakshini]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.05.08 14:45



Мен ме харесват предимно синеоки, ако гледаме външни белези.
Иначе ми налитат 17-55 годишни, и то не просто за свалки.
Последният случай, който хем ме развесели, но и ми стана неприятно за момчето, беше при предпоследното ми връщане в България. Една бивша колежка ме замъкна със свои настоящи колеги в "Енигма", там едно момче на видима възраст 18 години си каза открито, че много ме харесва. Аз се захилих "Виж, симпатяга, ти знаеш ли колко ни е възрастовата разликата?", и като му казах, че съм на 30, челюстта му увисна до земята. Въпреки това ми набута листче с телефона и мейла си, и разбира се, никога не съм му писала /бях заета да съзерцавам бармана, който ми приличаше страшно на моята бивша венецианска тръпка, с когото в онзи период имах връзка, и за когото е ставало дума толкова пъти/.

Редактирано от Bambi* на 16.05.08 15:53.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.05.08 14:46



Първо да кажа, че като любопитна сврака си умирам да задавам тоя въпрос.

Малей, и аз така. Отвратителна съм.



Ама помня и задоволяващи ме отговори, има ги всякакви хитреци.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано16.05.08 14:47



Всъщност важният въпрос е, ТИ, жено, какви харесваш.
Поне около такова мнение се обединяват мъжете, които съм питала.

Може и да звучи малко просташко, но средностатистическият мъж харесва към 90% от жените, а средностатистическата жена - към 10% от мъжете. Смятай вероятностите за връзка как се връзват.

Ся, за обичане каза някой по-горе - друго е.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Бpeт]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано16.05.08 14:47



о, това е кауза пердута.

за да е щастлива една жена трябва да си вземе мъж, който да я обича и харесва повече отколкото тя него.
поне аз това съм установила в практиката си.
не казвам, че тя също не трябва да го обича и харесва, но на този, който хлътналия до уши, обикновенно му разказват играта и го правят сам да си говори, тъй че по-добре това да не си ти.

разбира се, най-добре са равнопоставените отношения, но те са рядкост.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано16.05.08 14:49



наблегни
това съвсем добронамерено и препатено
визията съм се убедила е от изключително значение за това как ще те възприемат хората, и мъже, и жени
да не се бърка с манекенски вид на изглед, щото и аз го нямам
много пъти и аз съм се чудила защо аджаба така - имаме нужда да ни харесват и обичат заради това, което сме, но на моменти имаме канска нужда от това, някой да ни хване за задника и да ни просъска на ухото "ще ти скъсам мократа путка", за което обаче освен да е еблив кучи син, се иска и ние да го провокираме малко или много
а тва (пак от опит) с добра, отзивчива и етц женица НЕ СТАВА
сестро, опитвала съм
колкото съм по-проклета, капризна и егоистична, в смисъл - да се обичам с дрешки, масажчета, козметици, тропам с крак и ала-бала - толкоз повече драпат за секс, един вид начукват ми го до топките заради фасоните, хак да ми е
когато съм нежна, добра, безобидна, уютна и разбираща - си седя ненаебана
ходи разбери, аз не мога, ама вече първите бойни действия са според обществените приоритети - млада, слаба, хубава, а вторите и третите, ако се стигне до тях - по моите

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано16.05.08 14:50



По сумирани мъжки показания - "острата като бръснач мисъл" (цитат от теб), скулите и непродупчените уши. Не непременно в този ред.

Мен ме устройва тоя списък :)



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: allegresse]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.05.08 14:50



Ако тия проценти са реални, а процентът на "щастливите двойки" се окаже над 10, ще излезе, че огромен куп от човечеството е извадил щур късмет



- One day I may have to kill you.
- It has been tried


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 14:51



аз продавам ...

сигурно си чела Викарият от Уейкфийлд, там е описано как навремето се е избирало спътница в живота, според теб сега сме в нова, по-висша ера на връзката между партньорите в живота, те вече не били мотивирани от дете-раждащата и дете-отглеждаща си функция, ами наблягали на душевното ... обаче леляната душевна връзка кой знае защо все се изражда в едновременна консумация на забавления, а там дозата трябва все да се увеличава ... при такъв тип връзка, стоката която си обявила за продан е била ОК в момента на склучването на сделката, но след кратък период започва да не стига

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.