Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: циkлaмин мaмин]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано19.05.08 06:01



ти мамин златен кой те тебе кръсти цикламин?






Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.05.08 09:17



ВодоБлей.



Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Fiery Crash]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.05.08 10:42



абе..гледам те позалайваш с тва ново никче мацките у темата , я не са прави на оборотен , ами вземи си пусни една тема по сърце да ти е:
Примерно:
"Чета ви тука мноо сте отворени аз си търся путка за ебане , айде че не останах!" и тамън ще се ориентираш /ако си нов/ в клубната атмосфера



айде , чекаме с тръпнещо нетърпение



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Slona_sf]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано19.05.08 11:45



аз съм винаги зад теб, не бой се

--



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Лилит]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано19.05.08 13:36



Висоцки ни е изпреварил и двамата... много добре казано, но аз бих го казал така: ако можеш да обясниш защо - това вече не е харесване, а някакво осъзнато използване (или поне опит) на другия за твоите лични нужди.

и все пак след много години прекарани с някого ще ти се избистри в главата защо го харесваш, но тогава вече това което ще ви свързва няма да е защото той е еди-какъв-си, а защото той е еди-кой-си.





Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано19.05.08 17:14



Принципът на симбиозата: Моите силни качества са твоята ахилесова пета и обратно.

Умения за различаване на стойност и цена.

Да е наясно защо се казва: Ако искаш да си съпруга на полковник, ожени се за лейтенант.







Време е за мечти!

Тема Re:нови [re: Fiery Crash]  
Автор Luchezara ()
Публикувано19.05.08 20:35



Понеже не ме удовлетворява това, което мога да купя, затова и не продавам. Т.е. изобщо не гледам по този начин на нещата, твърде занижено е, твърде малко.




Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: emma_goldman]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано19.05.08 22:16



знам защо ме харесват, но искам да е, защото съм уникална и неповторима, какъвто е всеки от нас, а не че се старая да подражавам на разни куклички и да пърхам с мигли и да се лигавя на мъжете това никога не мога и не желая да го правя и да влизам в разни рамки на поведение и визия

знам защо не ме харесват обаче , защото съм ужасно пряма и не мога да си държа езика зад зъбите и просто не кажа ли какво мисля , когато ме питат не съм аз ама такава съм си това е братче

другото, което от опит знам е , че мъжете харесват комплексно една жена, а ние някак си отличаваме някоя част от характера примерно и заради това най-вече обичаме или харесваме някой и така искаме и ние поради еди кое си да ни харесват, което смятаме, че е наш пририотет



Somewhere I Belong

Редактирано от vehemence на 19.05.08 22:20.



Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано19.05.08 22:17



И как се разбират твоите силни качества. Щото Ахил от една стрела са го гътнали. Или поне така викат.

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Re: "защо ме харесваш?"нови [re: Fiery Crash]  
Автор mobb deep (.)
Публикувано19.05.08 22:18



ема... каза че съм и фетиш с тоз ник лилавия маминия

Редактирано от mobb deep на 19.05.08 22:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.